نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز یکشنبه 19 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز یکشنبه 19 مهر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 مطمئن باشید، امروز می توانید تا می توانید به خودتان خوش بگذرانید، اما نگرانی های جدی هم که دارید اکنون کم رنگ تر نمی شوند. شاید به خاطر این باشد که می دانید که حتی سطوح کوچکی از مشکلات می توانند معنای عمیقی در درون خود داشته باشند.... و شما می خواهید اگز لازم است از آنها سر درآورید. به تدریج پیش بروید. تنها فوریت آن خود شما هستید. هر کسی می تواند خوشحال و شاد باشد اگر به خود بیش از حد فشار و استرس وارد نکند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

خورشید به ندرت از نشانه شما خارج می شود و شما خیلی غمگین شده اید. اما خاطرات مربوط به هفته قبل شما نمی تواند خیلی دوام بیاورد. شما باید کاری بکنید که شور و هیجان کاهش یافته شما دوباره فعال شود. با حالت درماندگی نا امیدی کار نکنید، فقط قبول کنید که فصل پاییز به سرعت از راه می رسد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

اگر شما هر نوع مشکلی چه کاری و چه شخصی داشته باشید، درهای خوشبختی خیلی زود به رویتان بسته می شود. چون که امروز آخرین روزی است که خورشید هفتمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به اطرافیانتان را ملاقات می کند. بنابراین شما فقط امروز فرصت دارید تا هر ناراحتی و مشکلی که دارید را مطرح کنید. پس حالا که شانس بهتان رو کرده فرصت را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 دوستان شما به خاطر کارهایی که تازه انجام داده اید خیلی عصبانی به نظر می رسند، اما نباید تنها بر پایه قضاوتهای آنها تصمیم گیری کنید. مشکل این است که هرکسی دیدگاه های احساسی و معنوی خاص خودش را دارد و آنها هر کدام جهان را به دید خود نگاه می کنند. کمکهای بیشماری که شما تازگیها دریافت کرده اید شاید باعث شوند خیلی از مسائل در ابهام و ناگفته باقی بمانند. وقتی فرصتی پیش روی شما قرار دارد خیلی سریع حرکت نکنید. اول مهلتی برای آن تعیین کرده و بعد اولین قدم خود را بردارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 ارتباط برقرار کردن با واقعیت امروز مهم ترین اولویت برای شما است، برای اینکه شما در چند روز گذشته بعضی از چیزها را از قلم انداخته اید. اما فقط به این دلیل که در گذشته احساس راحتی می کردید، دوباره به روال یکنواخت روزهای قبل برنگردید. سعی کنید با شیوه های جدید کارهایتان را انجام بدهید. روشهای جدید را برای رسیدن به هدفهایتان جستجو کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما امروز بیشتر از آنچه در توانتان بوده به دیگران وعده داده اید، برای اینکه شما زمان و انرژی ای را که برای کامل انجام دادن یک مسئولیت لازم است را دست کم گرفته اید. این موضوع باعث می شود که در آینده موفق به درک قدرت مشکلات شوید، بخصوص اگر این پروژه پر از طنین ارزشهای شما باشد. معمولاً تیزبینی ذهنی شما خیلی به کارتان می آید؛ امروز باید بیشتر کار کنید تا به یک بینش واضح و حقیقی نسبت اتفاقات پیش آمده برسید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

ممکن است امروز موضوع احساسی برایتان بوجود بیاید و شما احساس کنید در پیشبرد این شرایط ناشیانه رفتار می کنید. در این موقعیت شما نباید خود را زیر سئوال ببرید. برعکس ممکن است شما در این موقعیت کاملا از خودتان مطمئن باشید. مسئله این است که شما می خواهید این جریان را در یک سطح معقول و منطقی نگاه دارید با این حال احساسات دیگران هم در این جریان دخیل می شود. پایداری شما برای قوت و شدت این جریان تنها اختلاف را افزایش می دهد. بنابراین آرام باشید و اجازه دهید که فعل و انفعالات تان شما را به هر کجا می خواهند ببرند. حتی اگر باعث شود احساس ناخوشایندی به شما دست دهد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شما به سوی تغییری شدید و هیجان انگیر پیش می روید، اما باوجود اینکه برای ریسک کردن آمادگی دارید، به خاطر ترس ممکن است از آن دوری کنید. شما اعتقاد دارید که همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد، تا جایی که از کنترلتان خارج است. از فراموش کردن آینده هراس نداشته باشید، چراکه شما را برای به آینده آماده می کند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

شما می دانید که چیزی در زندگی تان تغییر کرده است و شما مجبورید بر خلاف قانون و منطق برنامه ریزی کرده و نقشه بکشید. شما مجبورید از توانایی های جسمانی خود استفاده کنید، اما نباید آن را صرف کارهای پوچ و بی فایده بکنید. داشتن انضباط فردی و شخصی اکنون برای شما لازم و واجب است و فعالیت های منظم روزانه شما را برای آینده ای خوب آماده می کند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 شما اختیار برنامه کار امروز خود را دارید اما باهوشتر از آن هستید که اجازه بدهید روزگار چیزی را به شما تحمیل کند. یک راه عاقلانه برای روبرو شدن با شرایط تغییر یافته مثلاً حزب باد بودن وجود دارد. هر چه به خودتان سخت نگیرید و وابسته به زمان نباشید شانس شما هم در بدست آوردن موقعیت ها بیشتر خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 احساسات شما در حال حاضر قوی تر هستند و ممکن است امروز مشکل جدیدی به وجود بیاید و باعث شود روز سختی داشته باشید. به شما توصیه می شود که احتیاط کرده و هوشیار باشید؛ برای اینکه شما قادر هستید با توجه به توانایی ذهنی خود یک تصویر زیبا را کاملاً بدون عیب و نقص تجسم کنید. هم اکنون شما به سمت نیازهای عمقی و اساسی خود پیش می روید و باید این حرکت را کندتر کنید وگرنه با مشکلی پیچیده مواجه خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 امروز در محل کار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه ای می شود و شما فرصت دوباره ای برای نگاه کردن به موقعیت های حرفه ای را ندارید. یک نفر سعی می کند شما را وارد گروه و محیط کاری و یا فعالیت های بکند که شما را به خارج شهر و محیط های کوهستانی بکشاند. ولی لزومی ندارد که خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشید، چرا که این کارها مطمئنناً آزادی شما را محدود می کند.

فال روزانه ، فال روز یکشنبه 19 مهر 1394

فال روزانه | فال روز یکشنبه 19 مهر 1394
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف