نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز یکشنبه 22 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز یکشنبه 22 شهریور ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

درحالیکه شما سعی می کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض هایی روبرو می شوید. اتفاقات زیادی رخ می دهند که شما را از مسیر اصلی تان دور می کنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید می خواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که که همه مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

ظاهرا شما پول کافی برای خریدن چیزی که دوستش دارید و عشق کافی برای راضی کردن دلتان ندارید! اما الان در این شرایط نااراحت کننده درس و اندرز مهمی نهفته است. شما دارید یاد می گیرید که می توانید با کمتر از این هم کاملا راضی و خشنود باشید. همین الان محدودیت هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده اید را شکسته و سعی کنید که به سادگی نگرش خود را تغییر دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 شما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نکات مبهم زیادی نیز به صورت سربسته باقی مانده اند. حتی اگر بی صبرانه منتظر شروع کردن کارهایتان هستید، الان بهتر است که اصلاً کاری انجام ندهید و برای یک برنامه تفریحی تدارک ببینید. در عین حال به موقع خودش به فکر اهدافتان هم باشید. به جای اینکه برخلاف جریان آب شنا کنید، خودتان را به دست آن بسپارید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 اگرچه شور و هیجان احساسی اکنون فروکش کرده است، اما هنوز هم دچار اشتباه شدن برایتان خیلی عجیب است. فردی به شما نزدیک می شود و امکان دارد این فرد حقایق و تصویرهایی که جلوه ای از خوش بینی بیش از اندازه هستند را به شما تلقین کند. شما نمی خواهید که فردی منفی باف به نظر برسید، اما نمی توانید درستی اطلاعات را تشخیص دهید. به خاطر تفکرات دیگران نگران نباشید؛ با خودتان صادق باشید. اگر نسبت به چیزی احساس خوبی نداشتید آن را خریداری نکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

ارتباط بهرام و خورشید در سومین خانه شما یعنی خانه آموزش و یادگیری صورت گرفته است و همین موضوع باعث شده شما زمان مناسبی را برای شروع کردن یک رشته تحصیلی جدید اختصاص دهید. اما این آرزو سطحی و بی اهمیت نیست، پس چرا ذهن خود را با مسائل حاشیه ای و پیش پا افتاده منحرف می کنید؟ کارهایی را انتخاب کنید که به اندازه کافی عملی باشند و بر زندگی تان تاثیر مثبتی بگذارند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

ممکن است امروز بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری  و موفقیت بوجود بیاورید. همچنین شما می دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه گیری های شما درباره کارتان نگرانی هایی را ایجاد می کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می کند. زیرکانه ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می بینید که در یک تعارض قرار می گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می شود بازنده شوید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

آزادی شما ممکن است در یک حالت ناامید کننده امروز خود را به شدت نشان دهد و زمانیکه می فهمید که شما بسیار خوش بین بوده اید، عصبی می شوید. شاید شما پیغامی را از دست داده اید یا اینکه به سادگی نمی خواهید که بدبینی های دیگری را بفهمید، مخصوصا زمانیکه احساس خیلی خوبی دارید. به تعادل رساندن امیال و اشتیاق خود با فرصت های واقعی می تواند باعث شود شما در روزهای آینده که در پیش رو دارید احساس ناامیدی نکنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 اگر شما مدتی زمان زیادی با یک راز زندگی کرده اید و تا بحال هم آن را افشا نکرده اید، الان وقتش رسیده که تا حدودی از این نگرانی بیرون بیایید. شما توانایی های دیگری نیز دارید و درحال حاضر باید بر روی مسائل مادی خود مثل جزئیات پروژه تان در محل کار تمرکز کنید. پس فعلاً به دنیای درونی خود توجه نکنید، این موضوع شما را برای مسافرتی که در پیش رو دارید آماده می کند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل به سر می برید! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بوده اید و الان وقت این است که ناراحتی هایتان را فراموش کنید. حتی اگر به طور کامل آماده نیستید که به راه خود ادامه بدهید، ولی هنوز هم بهترین کار این است که نگرانی هایتان را پیش خود نگه دارید. درهرصورت افراد دیگر نگاه بی تفاوتی به شما دارند و این موضوع می تواند توانایی های معنوی شما را بالاتر ببرد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 بازگشت ماه به نشانه شما احتمالا در سازمان دهی ذهنتان بهتان کمک نمی کند. در حقیقت امروز یکی از روزهایی است که نمی توانید درخصوص مواردی که برایتان استرس ایجاد می کنند تصمیم بگیرید. عجیب اینکه گزینه هایی که شما پیش رویتان دارید تا چند روز آینده اهمیت خود را از دست می دهند، پس بهتر است به جای اینکه به طور ناگهانی مسیرتان را عوض کنید به تصمیماتی که از قبل گرفته اید بسنده کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 امروز قدرت پیش بینی تان قوی شده است، چراکه شما به حوادث عجیبی که رخ می دهد مشکوک هستید. حتی اگر چنین نباشد، به خصوص اگر بتوانید در شغلتان خلاقیت داشته باشید، شما در هرصورت قادر هستید اوقات خوش و لذت بخشی داشته باشید. اگر در طول روز خستگی تان به نارضایتی مبدل گشت، به یاد داشته باشید که فردا می تواند یک روز کاملاً جدید و جذاب باشد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 22 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما در این روزهای تمامی تلاش تان را متوقف کرده اید، همه چیز را به دست تقدیر و قضای روزگار گذاشته اید. اگر به این روند ادامه دهید طولی نخواهد کشید که دچار افسردگی می شوید گرچه اکنون نیز کمی از نشانه های افسردگی در شما دیده می شود. شما به درستی و دقیق راه درست را می دانید اما از این که در این راه گام بگذارید واهمه دارید. بهتر است از امروز خودتان زندگی را پیش ببرید نه اینکه زندگی تان را به دست قضا و قدر روزگار بسپرید زیرا موفقیت های ژرفی در انتظار شما خواهد بود.
 

فال روزانه ، فال روز یکشنبه 22 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز یکشنبه 22 شهریور 1394
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف