نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 6 فروردین 1396
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش روی خود در روز یکشنبه 6 فروردین ماه 1396 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1396
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین فروردین ماه

عطارد به هفتمین خانه تان یعنی خانه دوستان و یاران بازگشته است و حتی اگر تا آخر شب هم هیچ اتفاقی نیفتد، ولی ناراحتی ها و سوء تفاهمات کم کم رفع می شوند. تغییر دادن نوع روابطتان و ایجاد کردن فضایی فعال و پرجنب و جوش با کمک ابراز کردن ایده هایتان کار خوبی است، اما تنها ابراز کردن دیدگاه هایتان برای این کار کافی نیست. شما همچنین باید با اشتیاق به حرف های افراد دیگری که می خواهند اوضاع را روبراه کنند گوش بدهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز باید خودتان را با دوستانتان مقایسه کنید و بفهمید که چه کاری را شما آنگونه که از شما انتظار می رفته به خوبی انجام نداده اید. اگرچه شما به مسائل مهم توجه می کنید، استدلالهای شما محتملاً اینک به سوی نگرش منفی کشیده می شوند. از آنجایی که نگرشهای مثبت تر باید در یک یا دو روز آینده دوباره به وجود آیند، سعی کنید تا زمانی که نتوانسته اید آینده روشنتری برای خودتان تصویر کنید، تصمیمات مهمتان را به تعویق بیندازید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین خرداد ماه

شما همچنان در حال تلاش هستید و می خواهید بین واقع بینی نسبت به خود و نیز آنچه که افراد دیگر ازتان انتظار دارند. اما اگر آنچه که حس می کنید با آنچه در زمان حال اتفاق می افتد هماهنگی نداشته باشد، عمل کردن بر اساس تفکرات تان سخت تر و سخت تر می شود. بادقت به صدای درون خود گوش دهید، اما فعلا در مرد هیچ موضوع مهمی تصمیم نهایی نگیرید. شما هنوز وقت زیادی دارید که بتواند دست به کار شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین تیر ماه

 ممکن است امروز در حالی که نشسته اید و برای آینده تان برنامه ریزی می کنید به نظر برسد که دچار گوشه گیری و انزوا شده اید. کاری را انجام دهید که که شما را کمک کند که به ذات خود برسید، مانند دعا کردن، قدم زدن در طبیعت یا گوش کردن به یک موسیقی الهام بخش. اما برای اینکه به دیگران توضیح دهید که مشغول چه کاری هستید از راه خود خارج نشوید. این توصیه ای برای رسیدن به موفقیت نیست، بلکه درباره پرورش روح است.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین مرداد ماه

یک صدا به شما می گوید که به دنبال آن چیزی که می خواهید بروید، ولی صدای دیگری می گوید که برای رسیدن آن منتظر بمانید. شما در موقعیت سختی از تصمیم گیری قرار دارید، اما قادرید از راهی که انتخاب کرده اید دفاع کنید. با این وجود، شما هنوز نمی دانید که چه کاری درست است. به اضافه، ممکن است مهم نباشد، به خاطر اینکه آخرین پاسخ شما احتمالا آخرین فرصت تان نخواهد بود. و مهم نیست که شما کدام یک را انتخاب کنید. پس، پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید، صبر کنید تا زمانیکه گرفتگی تان حل شود. فردا می بینید که انتخاب های دیگری هم برایتان پیش می آید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین شهریور ماه

امروز داشتن یک وضعیت و حالت متعادل روش خوبی است که بتوانید از پس یک شوک عاطفی برآیید، اما احتمالا فقط کارهای حتمی و ضروری خود را به بعد موکول می کنید. شما باید قادر باشید که تا آخر تعطیلات در برابر تغییرات بزرگ و متلاطم زندگی تان ایستادگی کنید اگر به یاد بیاورید که آرام بمانید. اما برای یک مدت طولانی مقاومت نکنید؛ زمانیکه نیروهای پویا و متغیر شروع به تغییر می کنند این وضعیت درست خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین مهر ماه

امروز ظاهرا یک فرد بخصوص موی دماغتان شده است! اما او شاید بدین خاطر وارد زندگی تان شده است که نقش یک کاتالیزور دگرگون کننده را ایفا کند! این شخص می تواند بازتاب و منعکس کننده بخشی از وجود شما باشد که شما تا به حال نمی خواستید این بخش را بشناسید. حتی اگر فکر می کردید که می توانید شرایط را ثابت نگه دارید، باید بدانید که تغییرات پویا پیش از این وارد زندگی تان شده اند و تلاش شما بی فایده خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین آبان ماه

 اگرچه شما می توانید قهرمان انجام مسئولیت های متفاوت باشید، جادویی که امروز از توانایی های شما سر بیرون می آورد تا صلاحیت و شایستگی شما را با آسیب پذیری عاطفی تان ترکیب کند. ماه در اولین خانه از "شخصیت" تان شما را قادر می سازد تا نیمه ملایم تر و مهربانانه تر خود را به نمایش بگذارید، بدون اینکه لازم باشد به کسی دروغ بگویید. دیگران شما را دوستانه تر می یابند و شایداز کارشان فاصله بگیرند تا کمی با شما صحبت کنند. به یاد داشته باشید که بهترین کاری که می توانید بکنید این است که با دل و جان به صحبت های دیگران گوش فرا دهید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین آذر ماه

امروز باوجود اینکه ماه نشانه تان را ترک می گوید، شما با احساسات قبلی خود وداع نمی کنید. به جای اینکه فکر کنید وقار و متانت خود را از دست می دهید، باور خود را عوض کرده و رفتارهایتان را تغییر دهید. اگر ازشما خواسته شد فردی که بهتان نیاز دارید را تحت حمایت و سرپرستی خود قرار دهید، فراتر از قوه بدنی و احساسی خود عمل کنید و مطمئن باشید که در آینده ای نه چندان دور همه این تلاشها به نفع خودتان خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین دی ماه

 ممکن است مجبور باشید این روزها به گامی که در زندگی برمی دارید توجه بیشتری داشته باشید چرا که اخیرا زیاد به کارهایتان فکر نمی کنید و آنها را بدون تامل و توجه انجام می دهید در حالیکه معمولا این طور عمل نمی کنید؛ شاید از این بی فکری خود خشمگین شوید ولی الان زمان آن نیست که بخواهید آن را بپوشانید و انکار کنید. سعی کنید در هنگام عصبانیت احساسات خود را بروز ندهید. به هر حال، امروز اوضاع بهتر نخواهد شد. آنچه که در ذهن دارید را با دیگران تقسیم کنید، در راهی گام برندارید که مانند موقعیتی که قبلا داشتید شما را آسیب پذیر و شکننده کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین بهمن ماه

 امروز قبل از اینکه خیلی ولخرجی کنید موجودی حساب خود را چک کنید، برای اینکه ممکن است فکر کنید که وضع مالیتان نسبت به قبل خیلی بهتر شده است! اگر دوستانتان شما را به خرید کردن ترغیب می کنند، حواستان را جمع کنید، برای اینکه این هشداری برای شما است و لزوماً به نفعتان نیست. باوجود اینکه شما خودتان این را می دانید، ولی قبل از اینکه دست به عملی بزنید لازم است که حتماً پس اندازی داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 6 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 6 فروردین 1396 برای متولدین اسفند ماه

 امروز صبور بودن در محیط کاری تبدیل به مقوله پر اهمیتی شده است، بنابراین حتی اگر فکر می کنید که حق با شماست خیلی سریع واکنش نشان ندهید. فرصتهای زیادی برای پول درآوردن و همچنین شاد بودن وجود دارد، به جای اینکه همه امور را همان طوری که در ظاهر خوب به نظر می رسند در باطن هم خوب و عالی فرض کنید، روش عاقلانه این است که صبر کنید تا ببینید که آیا آنها در روزهای آینده تغییر می کنند یا نه. از زندگی لذت ببرید اما اجازه ندهید که این لحظه های خوب به دست فراموشی سپرده شوند.

فال روز یکشنبه 6 فروردین 1396

فال روز یکشنبه 6 فروردین 1396
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف