نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 7 خرداد 1396
فال روزانه ، فال امروز
فال روزانه شما در روز یکشنبه 7 خرداد 1396 بر اساس ماه تولدتان و هر آنچه از صبح تا شب بر شما خواهد گذشت
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین فروردین ماه

ممکن است دیگران امروز روی اعصاب شما باشند فقط به خاطر اینکه آنها آشفتگی نظرات و عقاید شما را درک نمی کنند. اما شما می خواهید که آنها را ببخشید؛ به خاطر اینکه می توانید ببینید که هر چه در توان دارید برای درک آنها انجام می دهید. اما شما همچنین می خواهید که آنها را بیدارکنید. با وجود اینکه شاید این مشکل دیگری باشد اما در حقیقت مربوط به شما هم می شود. شاید این زمان از آن مواقعی باشد که شما باید به خاطر احساسات تان مسئولیت هایی را قبول کنید و فقط پیش بروید.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز شما مجبورید تصمیم مهمی بگیرید که این تصمیم می تواند بر خانواده تان هم تاثیر بگذارد. اگر لازم شد با یکی ازا قوام مسن یا حداقل یکی افراد هم سن و سال خود مشورت کنید. مثل اینکه یک نفر پایش را از محدوده شما فراتر گذاشته و برای شما محدودیت ایجاد کرده است. در هر صورت شما باید برای رسیدگی به مسئولیت های خانوادگی هم وقت کافی اختصاص بدهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین خرداد ماه

 خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت که استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت های افراد دیگر را می شناسید و می توانید با توجه به این محدودیت ها بهشان انگیزه بدهید که از نهایت توانایی شان استفاده کنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا که در نهایت باعث می شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین تیر ماه

شما می توانید امروز بسیار آسان گیر و بی قید باشید چرا که یک دوست نزدیک از قصد و نیت شما به اشتباه برداشت دیگری می کند. شما اکنون زیاد به هدف تان نزدیک نیستید اما این ربطی به این ندارد که شما زیاد مراقب خودتان نیستید. احساسات شما شدید است حتی اگر شما حس نکنید که نیاز دارید که موقعیتی را در یک مسیر خاص راهنمایی کنید. متاسفانه شخص غیر قابل اعتمادی ممکن است کناره گیری  و انزوای شما را بد تعیبر کند و آن را نشانه ای از یک بی علاقگی به خود بداند. این رفتار خود را ترک کنید تا مطمئن شوید که دیگران بدانند شما چقدر احساساتی هستید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین مرداد ماه

شما می خواهید کاری کنید تا از گِرِهی که می دانید در آینده در زندگی تان خواهد افتاد پیشگیری کنید. اما هنوز خیلی چیزها هست که باید آنها را به خوبی راست و ریست کنید قبل از اینکه به خودتان اجازه ابراز هیجان دهید. شما تصمیمات بزرگی برای آینده دارید همانطور که خورشید وارد دوازدهمین خانه قسمت شما در ماه بعد شده است. به دقت انتخاب کنید، به خاطر اینکه تصمیم آخر شما تاثیر بزرگی بر زندگی تان خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین شهریور ماه

 ذهن شما از الان برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی می کند، اما شما تا موقعی که نتوانسته اید سوءتفاهمات را برای خود حل کنید، اصلا نمی توانید خوش بگذرانید! اگر به آنها توجه کنید این آزادی را خواهید یافت که امشب و فردا شب از بودن در کنار دوستانتان لذت ببرید! اما نادیده گرفتن وظایفتان نیز در آینده برایتان مشکلاتی به همراه خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین مهر ماه

اگر شما در یک معامله تجاری فعالیت می کردید، امروز می تواند برای شما نقطه شروع یک حرکت مثبت باشد. اگر چه آن ممکن است به آن سومندی و منفعتی که شما انتظارش را داشتید منجر نشود، اما نتیجه آن حداکثر نتیجه ای است که می توانست باشد. یک چیز مشخص است؛ اینکه شما اکنون نیاز با پشتکارو تلاش فراوان دارید. پیشرفت شما به آن سرعتی که می توانید ناامید کننده نمی شود، به خاطر اینکه کارهای زیادی مانده که بادی تمام شوند و و شما هم به آن واقف هستید، و مطمئن باشید که پس از این آسان تر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین آبان ماه

شاید شما امروز نتوانید خواب ناراحت کننده ای که دیشب دیده اید را به یاد بیاورید. اما به راحتی در مورد خود قضاوت کرده و خودتان را  دست کم می گیرید. این حس ریشه در دوران کودکی شما دارد، زمانی که یکی از والدینتان، معلمتان یا یکی از دوستانتان به شما حرفی زده است که دلتان نمی خواسته آن را بشنوید. قبول داشتن خود به معنای این است که نقص های خود را بشناسیم ولی به آنها فکر نکنیم. یک بار که این کار را بکنید شک و بدبینی تان برطرف شده و اعتماد به نفستان نیز بیشتر می شود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین آذر ماه

ماه کامل امروز تضاد کاملی در نشان بیکران شما ایجاد می کنند. حتی اگر شما باید به عنوان بخشی از "گروه" باشید مجبور هستید که برای آنکه واقعاهستید بایستید. اما در این کار افراط نکنید؛ با خودتان صادق باشید بدون اینکه لازم باشد که بعدا ساکت شوید. شما الان بین اینکه منعطف باشید یا نه در تردید هستید. تمرین کردن میانه رو بودن تاثیر مثبت و مهمی بر روز شما خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین دی ماه

 قدرت تشخیص و تلاشهای بیش از حد شما احتمالاً می تواند دوران خوشی را برایتان به همراه داشته باشد یا باعث پیشرفت شما در آینده نزدیک شود. اما فکر نکنید که دیگران رهین منت شما هستند، برای آنکه شما سعی نمی کنید آنچه را که یاد گرفته اید به دیگران هم بیاموزید. ذهن خودتان را از این لذت موقتی- چه در زمینه کاری و چه در زمینه تفریحی- آزاد کنید، در این صورت می توانید به هدفهای بلند مدت خود دست پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین بهمن ماه

در روابط اجتماعی تان به حدی غوطه ور شده اید که از یاد خودتان رفته اید و خود را فراموش کرده اید. برای داشتن روابطی سالم با محیط بیرون و جامعه، در ابتدا باید دارای روح و جسمی سالم باشید پس بیشتر به خودتان برسید. مدام در فکر این موضوع هستید که دوستی های خود را افزایش دهید اما بهتر است دوست های کمتر ولی همراهی را داشته باشید تا این که دوستان زیادی داشته باشید و هیچ کدام همراه و یاور شما نباشند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 7 خرداد 1396

- فال روزانه در روز 7 خرداد 1396 برای متولدین اسفند ماه

اگر شما امروز وقت تان را الکی تلف نکنید، می توانید به همه تعهدات خود عمل کنید. متأسفانه شما سخت کار می کنید، فقط برای اینکه بفهمید چه کارهای دیگری هم می توانستید انجام دهید. لزومی ندارد آنقدر به گذشته  خود برگردید، نگاه کردن به گذشته هیچ مشکلی را حل نمی کند. فقط باید در زمان حال حضور داشته باشید و خودتان را برای تغییراتی که در پیش رو است آماده کنید.

فال روز یکشنبه 7 خرداد 1396

فال روز یکشنبه 7 خرداد 1396
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف