نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 1 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
جالب ترین و جذابترین وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 1 آبان 94 را پیش از وقوع در فال روزانه نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

رابطه های شما منشأ اصلی استرس های شما هستند، به خصوص اگر یک نفر از شما خواسته ای داشته باشد و شما از پس انجام دادن آن برنیایید. نفس عمیق کشیدن، زمانی را به مدیتیشن و یا دعا خواندن اختصاص دادن باعث می شود که در این روز پر مشغله استرس های شما کمتر بشوند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما به اندازه کافی کار کرده اید، حالا وقت خوشی و تفریح کردن فرا رسیده است. اما به خاطر اینکه ماه در چهارمین خانه شما یعنی خانه وظایف خانگی قرار گرفته، لازم نیست برای خوش بودن حتماً از خانه بیرون بروید. شما می توانید یک کار جدید و سرگرم کننده در خانه برای خود پیدا کنید و یا یکی از دوستانتان را به خانه دعوت کرده، با او گپی دوستانه داشته باشید، غذا بخورید و یا چای بنوشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

احساسات شما اکنون شدن یافته و هر چه بیشتر شما تلاش کنید تا آنها را کنترل کنید کمتر می توانید آنها را تحت اختیار خود درآورید. به جای تلاش برای سرکوب کردن تغییرات خلقی تان فقط سعی کنید با این جریان پیش بروید. هر آنچه که در آن لحظه احساس میکنید به زبان آورید. به یاد داشته باشید امروز نیازی به واکنش نشان دادن در برابر هر چیزی ندارید. همچنانکه واکنش های شدید شما در اواخر هفته تعدیل می شوند شما درباره آنچه که بدرستی احساس می کنید آگاه تر می شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز با خورشید کاملاً هماهنگ بوده و در اوایل روز خورشید تأثیرات عمیقی روی شما می گذارد. معمولاً شما وقتی می بینید روزهای تابستان تمام شده اند ناراحت می شوید، اما شما هم می توانید به اندازه دیگران شگفتگی های فصل جدید را احساس کنید. به خودتان اجازه ندهید افکار منفی به سراغتان بیایند. درعوض به امکاناتی که در کنار تلاش های بعدیتان برایتان فراهم می شود فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 اگر امروز با فردی عصبانی روبرو شدید، به جای اینکه سعی کنید در مقابل تن بالای صدایش واکنش نشان دهید، به حرف هایش گوش دهید. خوشبختانه نوع نگرشتان تغییر بزرگی در رفتارتان ایجاد می کند. فراموش نکنید که می توانید این واقعه برای شما حامل یک نشانه یا پیام است و اگر احساسی برخورد کنید آن را از دست خواهید داد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

شاید امروز چیزی یاد بگیرید که اعتقادات اصلی شما را تغیر دهد و این موضوع برایتان از اهیمت خاصی برخوردار است. حالا شما آماده اید که فکر خود را تغییر دهید و در عین حال به خاطر این تغییر دیدگاه ناگهانی تان دیگران را نیز شگفت زده کرده اید. اما شما با وجود اینکه شک و تردیدهایتان را مخفی کرده بودید، ولی مدت زمان زیادی در مورد این دیدگاه جدید خود تحقیق می کردید. حتی اگر با ایده های جدید خود وارد اجتماع شدید، بدانید که همیشه باید در حال تغییر کردن باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

تمایلاتی که در سابق داشته اید دیگر شما را راضی نمی کنند بلکه می توان گفت حتی از آنها  دلزده نیز شده اید. این کارها را کنار بگذارید زیرا مسائل غیر قابل حلی را برای شما فراهم خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز ماه جدید دوست داشتنی برج میزان در هفتمین خانه شما، یعنی خانه دیگران حضور پیدا کرده است، که حکایت از این دارد که افراد خوب و جالبی وارد زندگی تان می شوند. با وجود اینکه شما دوست ندارید این روزها به پایان برسد، اما افکار ایده آل و عالی شما آمادگی رویارویی با موقعیت های غیر ممکن را بهتان می دهد. اگر شما از توقعات خود بگذرید ممکن است شکستی کوچک را تجربه کنید، بنابراین آمادگی تغییردادن ذهن خود نسبت به آینده را داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز حتی اگر بتوانید قدرت های خیلی بزرگ پیش رویتان را مجسم کنید، حس خیلی خوب و مثبتی خواهید داشت. منظور ما این است که شما نسبت به همیشه واقع بین تر شده و مشکلات را نیز می توانید ببینید. اکنون شاید برای فراتر رفتن از شک هایی که به خودتان داشتید مبارزه کنید. خوشبختانه نگرش های منفی در وجود شما زیاد دوام نمی آورند، بخصوص اگر قبل از اینکه تصورهای غلط زندگی واقعی تان را تحت تاثیر قرار دهند آنها را از زندگی خود خارج کنید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز خیلی پرانرژی نیستید، برای اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده اید. اما احتمالاً موفقیتهای مهمی کسب خواهید کرد. شما اکنون واقعاً آنقدر توانایی دارید که بدانید دقیقاً چه حرفهایی می خواهید بزنید و حتی این گونه به نظر می رسد که شما توانایی خواندن فکر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت کرده و عجولانه تصمیم گیری می کنید و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما امروز توانایی این را دارید که قدم به عقب برداشته و به گذشته خود نگاهی بیندازید، بنابراین می توانید دقیقاً بفهمید که در چه جایگاهی قرار دارید و چه چیزهایی دارید. ماه وارد دومین خانه شما که به مسائل مالی اختصاص دارد می شود و توجه شما را از سوی نیازهای معنوی به سمت نیازهای مادی و دنیوی برمی گرداند. در حال حاضر بهترین کار این است که به موضوعات ساده تر روی بیاورید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 آبان 1394

- فال روزانه در روز 1 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 عموماً شما توانایی این را دارید که با یک رفتار معقول با دیگران همکاری متقابل برقرار کنید. با وجود این امروز برایتان سخت است که تعادلی منطقی بین الهامات درونی و عمل کردن به برنامه های خود ایجاد کنید. در حالی که شما از اصول خود پیروی می کنید عاقلانه ترین راهبرد این است که همه چیز را رها کرده و به خدا واگذار کنید.

فال روز جمعه 1 آبان 1394

فال روز جمعه 1 آبان 1394
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف