نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 1 آذر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش رویتان در روز یکشنبه 1 آذر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1394
بازدید : 7,393 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

اگرچه شما آماده شده اید که از کارهایی که الان پیش رو دارید کناره گیری کرده و کار جدیدی را شروع کنید، اما باید بدانید که فعلا بهتر است دست نگه دارید و عجیب است که الان از درگیر شدن با پروسه اجتماعی حساس بیشتر از درگیر شدن با کارهای خودتان دلزده نمی شوید. برای رسیدن به اهداف بلند مدت تان عزمتان را جزم کنید؛ چراکه این کار بهتان کمک می کند دیدگاه های مناسبتان را حفظ کنید. تمرکز کردن روی آینده شما را قادر می سازد انرژی تان را برای وقت هایی که بیشترین نیاز را بهش دارید ذخیره کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 اگرچه شما فرد آینده نگری هستید، اما ظاهراً نمی توانید از وقت های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک نیک بروید. شاید الان وقت این فرا رسیده که بفهمید دیگران می توانند برای مدتی بدون شما و به تنهایی خودشان از پس کارها بربیایند. حتی اگر برای این کار مجبور شوید با یکی از همکارانتان بحثی جدی داشته باشید، بدانید که اگر فقط یک بار بهشان بگویید که نیاز به استراحت دارید می توانید نظر موافق آنها را جلب کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما طوری در مورد خود حرف می زنید که انگار همه چیز خیلی عالی است، اما مثل اینکه مشکلاتی هم وجود دارد. شما خیلی با مسائل حاشیه ای و جزئی درگیرید که از حل کردن آنها هم اجتناب می کنید، بنابراین سعی کنید که چیزهایی که برایتان ارزشمندند را از دست ندهید. حتی اگر وسوسه می شوید که استراحت کرده و بقیه روزتان را با فکر کردن سپری کنید، ولی الان باید بر روی فهرستی که از وظایفتان تهیه کرده اید تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز آماده یک جهش بزرگ هستید، حتی اگر حس کنید که قبلا در مسیر قرار گرفته اید. موشک تقویت یافته انرژی شما آماده آتش است، اما بهتر است که اول مسیر خود را مشخص کنید. متاسفانه، شما ممکن است در نهایت به طور همزمان به فرصت های مختلفی و بسیار متفاوتی دست یابید که ندانید از میان آنها کدام را انتخاب کنید. با وجود این، انتخاب یک مسیر درست الان زودتر از ان که فکرش را بکنید نتیجه خواهد داد و شما را هدف تان خواهد رساند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما در این روزهای اخیر شکایت های و صداهای زیادی را از اطرافیان تان شنیده اید، که باعث ناراحتی شما شده است. اما شما به شخصی نیازمندید که به صحبت های شما گوش دهد، شما را درک کند و وضعیتی را که در آن قرار گرفته اید را درک کند. شما این موضوع را می توانید با شخصی که احساس صمیمت بیشتری با او دارید در میان بگذارید تا شما را در این مسیر یاری دهد. موسیق های آرام و هم چنین موزیک هایی که دوست دارید می تواند تا حد زیادی باعث آرامش روحی شما شود تا شکایت و  سخن های دیگران را فراموش کنید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

شما معمولا افکاری که در ذهنتان دارید را تجزیه و تحلیل نمی کنید، اما حالا شور و هیجان شما بیشتر از اینکه مفید باشد دردسرساز است. امروز شاید فراموش کنید که چگونگی واکنش دیگران نسبت به ایده های مهمتان را در نظر بگیرید. باوجود اینکه به احتمال زیاد به خاطر فشارهای عصبی بهتان خوش نخواهد گذشت، اما اظهارات صادقانه شما روند امور را خیلی سریع تر از انتظار شما پیش خواهد برد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

 توجه کردن به موضوعی که شما اخیراً آن را نادیده گرفته اید بهانه ای به دست شما داده است. بازگشتن به فعالیتهای تکراری گذشته باعث می شود حالت فعالیت شما به گونه ای شود که شما فکرکنید که هیچ  فعالیت غیر ضروری ای را  انجام نمی دهید. اما اجازه ندهید که بیش از حد خودتان را با کارهایی که قبلاً انجام می دادید محدود کنید. اینها مربوط به گذشته شما بودند و اکنون شما باید به آینده نگاه کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

تا موقعی که در تمام روز کاملاً فعال و سازنده باشید، نسبت به خود و اطرافیان تان حس خوبی خواهید داشت. اما اگر کار خیلی زیادی هم انجام ندهید، باز هم می توانید به سرزنش های دیگران به خاطر عدم توجه تان پایان دهید. به یاد داشته باشید که راه های متفاوتی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد. شما بدون اینکه مورد عینی و ملموسی برای ارائه دادن به دیگران داشته باشید باز هم می توانید به بالاترین موفقیت ها برسید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز یک مسأله کوچک و  خیلی کم اهمیت هم می تواند شما را شوکه کند. البته نسبت به قبل - زمانی که همیشه این گونه رفتار می کردید- شفاف تر عمل می کنید. با توجه به گفته های بالا شما باید زمانی را به تفریح کردن، عشق ورزی و کارهای هنری خلاقانه اختصاص دهید. پس حتماً از این فرصت استفاده کنید تا سیستم های عصبی تان آرامتر شوند. بهتان توصیه می کنیم که استراحت کرده و آرامش داشته باشید، ولی باید حواستان به روند کار نیز باشد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز احساس می کنید که یک نفر با شما مخالف است و برضد شما عمل می کند، اما نمی توانید همین الان منشأ این مشکل را پیدا کنید. اگر دلیل این کار رفتار خودتان بوده باشد، شما دوست دارید انها به جای اینکه زندگی شما را سخت کنند جلو بیایند و با شما حرف بزنند. راحت ترین راه حلی که به ذهنتان می آید شاید موثر نباشد. بنابراین شما قبل از اینکه جواب خود را پیدا کنید، باید خود را برای یک رقابت سخت آماده کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز شما حتماً باید با خواهر و برادر و یا یکی از دوستان نزدیکتان گفتگویی جدی داشته باشید. حتی اگر شما فکر کنید که همه چیز عالی و خوب است ولی باز هم مشکلی وجود دارد، مثل اینکه مسائل احساسی حل نشده ای در خفا وجود دارد. به جای اینکه چشم هایتان را به روی این موضوع ببندید، بهترین کاری می توانید بکنید این است که بحثی صادقانه و با دیدی باز داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 آذر 1394

- فال روزانه در روز 1 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز شما وقتی که با شرایط جدید روبرو می شوید، به خصوص بعد از اینکه چند اتفاق عجیب باعث ناراحتی شما شده اند، احساس خوبی خواهید داشت. اما نباید خیلی هم احساس راحتی کنید، برای اینکه همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی اگر استرسها تمام شده باشند، شاید شما امروز قادر نباشید که به هرچیزی که می خواهید برسید. خوشبختانه شخصی که قبلاً نسبت به شما ستیزه جو بوده است، اکنون برای اینکه با شما هم پیمان شود می تواند رویه اش را تغییر دهد. بنابراین بی جهت به توانایی های این حامی حسادت نداشته باشید.

فال روز یکشنبه 1 آذر 1394

فال روز یکشنبه 1 آذر 1394
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف