نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 1 اسفند 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاهی از وقایع مهم و جالب پیش روی خود در روز شنبه 1 اسفند ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 امروز زیاد دوست ندارید با وظایف و مسئولیت های خود روبرو شوید، اما نمی توانید به راحتی هم از کنارشان بگذرید. اگر بخواهید برای فردا مسئولیت های بیشتری را قبول کنید، نیاز به وقت بیشتری دارید، بنابراین این کار را بهتان توصیه نمی کنیم چرا که ممکن است از عهده اش برنیایید. درعوض تا جایی که می توانید کارهایی که قبلاً در دست گرفته اید را تمام کنید تا وقت برای تفریح کردن هم داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز میزان فعالیتهای اجتماعی تان بیشتر شده است و شاید مجبور شوید بیشتر وقتتان را در اجتماع سپری کنید. حتی اگر دوست داشته باشید بخشی از روز را در خانه بمانید، باز هم نمی توانید از تعامل و همکاری با مردم اجتناب کنید. باوجود اینکه شما نمی توانید از زیر بار مسئولیتهای شخصی تان فرار کنید، می توانید با کمتر حرف زدن و بیشتر گوش دادن به خودتان کمک کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما امروز دوست دارید که به دیگران کمک کنید، اما ممکن است توانایی تأثیر گذاری لازم را نداشته باشید. شما به نقطه ای می رسید که خودتان رامدام در حال کمک کردن خواهید دید و آرزو می کنید که ای کاش قادر بودید از آن موقعیت خارج شوید. ولی خودتان را در موقعیتی قرار داده اید که دیگر امکانی برای عقب نشینی وجود ندارد. پس به پیش بروید و به کارتان ادامه دهید. این دوران آنقدرها هم که شما فکر می کنید طول نخواهد کشید، ولی بعد از آن حس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

ماه کامل امروز تضاد کاملی در نشان بیکران شما ایجاد می کنند. حتی اگر شما باید به عنوان بخشی از "گروه" باشید مجبور هستید که برای آنکه واقعاهستید بایستید. اما در این کار افراط نکنید؛ با خودتان صادق باشید بدون اینکه لازم باشد که بعدا ساکت شوید. شما الان بین اینکه منعطف باشید یا نه در تردید هستید. تمرین کردن میانه رو بودن تاثیر مثبت و مهمی بر روز شما خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

مشکلات مالی شاید شما را به مسیر سخت و ناهمواری بکشاند که شما را با جنبه های منفی وجودتان درگیر کند. شاید شما نیاز شدیدی به مسافرت پیدا کرده باشید، اما شرایطش را ندارید. یا شاید مسئولیت های مهم تری در خانه خود دارید. حالا دلیل هر چه باشد به خاطر کارهایی که نمی توانید بکنید ناراحت نشوید. در عوض به دنبال راهی باشید که موقعیت محکم مالی خود را تا چند هفته آینده دوباره به دست آورید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

خورشید همچنانکه در مسیر برج جوزا حرکت می کند یک هماهنگی معنوی برای شما می آفریند. در حالیکه شما بسیار به فعالیتهای شخصی اخیرتان متکی هستید، روزهای هفته مطمئناً برای شما واضح و روشن باقی خواهند ماند. از روابط متقابل شادی که فرصتها برایتان می سازند لذت ببرید، برای آنکه این ماه مسائل جدی برای شما بسیار آسان می شود.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

 حتی اگر امروز روز خوبی باشد، ولی شما به راحتی نیت یک فرد دیگر را بد تعبیر می کنید. ممکن است که شما معتقد باشید که دیگران از شما حمایت نمی کنند، و یا حتی بدتر، به ضرر شما کار می کنند، و برای این باور خود دلایلی هم داشته باشید. اما دلیل این کار این است که شما از تسلیم شدن می ترسید. برطرف کردن سستی های خودتان مهم تر از تسلط داشتن بر افراد دیگر است.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

 هم اکنون شما در نظر دارید با یکی از دوستان خیلی صمیمی تان همکار شوید. باوجود اینکه شما همیشه اولین کاری که می کنید این است که سفره دل خود را باز می کنید! اما الان عقلانی نیست که این کار بکنید و بهتر است تا موقعی که موقعیت را خوب ارزیابی نکرده اید این کار را نکنید. صبر و شکیبایی موهبتی است که به شما عطا شده است، پس انقدر عجله نکنید!!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

 شما احساس می کنید اگر روی یک سیم فشار قوی گردش کنید، ممکن است جریانات الکتریکی اخیر روشن و خاموش شوند. لحظه ای که صاعقه ضربه می زند و همه جا روشن است، شما فکر می کنید  رازهای جهان را می دانید، اما در لحظه بعد که  همه جا تاریک می شود نمی توانید به یاد بیاورید که لحظاتی قبل چه دیده اید. اگر چه شما ممکن است وسوسه شوید که این جریانات پی در پی را کنترل کنید، اما باید برای این کار وقت خود را هدر دهید. زمانیکه شما واکنش خود را نسبت به تغییرات پایدار می بینید، به راحتی می توانید بر آنها سوار شوید و کنترل آن را دست داشته باشید. هدف شما اکنون این است که در پایان هر کاری که انجام می دهید آسایش و آرامش وجدان داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

 اگر شما یک شریک شغلی دارید، ممکن است پای شما را به موقعیت آشفته ای بکشاند و شما به آسانی نمی توانید از کار این فرد سر در بیاورید. سر در آوردن از پیچیدگی های احساسی یک نفر دیگر کار سختی است، بخصوص زمانی که موقعیت مالی شما در خطر باشد، سخت تر هم خواهد شد. اما فراموش نکنید که تفاوت های بین شما و یک نفر دیگر در نهایت شاید ساده تر از قبول کردن شکاف عمیق بین عقل و احساستان باشد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز می خواهید کاری را انجام دهید که می دانید بعدها ممکن است از انجام دادن آن پشیمان شوید. پس قبل از اینکه به خاطر هوس و تصمیم ناگهانی خود کاری را شروع کنید، خوب همه جوانب آن را بررسی کنید. خوشبختانه، بدون اینکه بخواهید از قانون همه یا هیچ استفاده کنید آنقدر فرصت انتخاب خواهید داشت که مطمئن باشید تصمیم درستی خواهید گرفت. جانب احتیاط را رعایت کردن به شما این توانایی را می دهد که به حد کافی از زندگی خود لذت ببرید. مجبور نیستید بدون جلیقه نجات در عمیق ترین دریاها بپرید یعنی در واقع لازم نیست در زندگی خود ریسک کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 1 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 امروز شما وقتی که به درخششهای ذکاوتتان پی می برید، تاحدی دلسرد می شوید، برای اینکه روشهای قدیمی تر نسبت به روشهای تندرو ای که الان به ذهنتان می رسند مطمئن تر هستند. روش شما اینگونه نیست که آزمایش کردن روشهای قدیمی را رد کنید، اما اکنون یک ایده واقعاً خوب می تواند شما را به شدت وسوسه کند. سعی کنید که ذهنی بسته نداشته باشید؛ اگر شما هنوز فکر می کنید امکانات شما ارزشمند هستند؛ می توانید با اطمینان آنها را مورد کاوش قرار داده و بعداً طبق این امکانات اقدام کنید.

فال روز شنبه 1 اسفند 1394

فال روز شنبه 1 اسفند 1394
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف