نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 1 خرداد 1395
فال روزانه ، فال
پیش بینی و آگاهی از وقایع پیش رو یکی از جذاب ترین بخش های زندگی هر فردی می تواند به شمار رود. برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش روی خودتان در روز شنبه 1 خرداد ماه 1395 و متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1395
بازدید : 9,008 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین فروردین ماه

 امروز حتی اگر دنیای بیرون پر از تضاد باشد، دنیای درون یعنی دنیای معنوی تان می تواند منشا آرامش و آسایشتان شود. شما وسوسه شده اید راه حلی پیدا کرده  و آن را به طور کامل در زندگی تان پیاده کنید، بنابراین نمی توانید به راحتی برای تغییر دادن حوادث بیرونی کاری انجام دهید. خوشبختانه تا بعدازظهر که ماه دوباره وارد برج جوزا  می شود، دوباره انعطاف پذیری گذشته خود را به دست می آورید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز حتی کسانی که خیلی بهتان نزدیک هستند نمی توانند بفهمند که شما چقدر حساس هستید، چرا که شما می توانید با درگیر کردن خود و سخت کار کردن نقاط ضعفتان را پنهان کنید. متاسفانه شما با احساس مسئولیت کردن در برابر کارهایی که خارج از حوزه نفوذتان هستند بیش از حد انتظارات دیگران را برآورده می کنید. حتی اگر لازم شد کمتر کار کنید، بهتر است که حد و حدودتان را بدانید و با انجام دادن کارهایی که در آنها تخصص دارید، توانایی خود را نشان دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین خرداد ماه

موقعیت شغلی و حرفه ای شما مدتی به بن بست خورده است و بهتراست در این هفته بخشی از زمان تان را به بازنگری کردن استراتژی های جدیدتان اختصاص دهید. امروز ظاهرا این مشکلات قابل مدیریت هستند، بخصوص اگر که شما سهم خودتان را در این حوادث بیرونی شناخته باشید. شما از همین الان می توانید اولین مرحله کارتان را آغاز کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین تیر ماه

 امروز پیدا کردن راهی برای تعادل برقرار کردن بین تبادل نظر کردن با دوستانتان و بیش از اندازه حرف نزدن برایتان خیلی سخت است. امروز شما برای خود مرزهای روشن و دقیقی تعیین نکرده اید، بنابراین حواستان باشد که ممکن است وقتی جواب سئوال دیگران را می دهید آنها زیاد به حرف های شما توجه نکنند. پس اگر کسی از شما سوال خوبی هم بپرسد شما ترغیب می شوید بهش بگویید که اهداف اصلی خود را فراموش کرده اید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین مرداد ماه

فکر کردن به روش های جدید برای اینکه دوستی های اخیرخود را بهتر کنید لزوماً بدون فایده خواهد بود، با این حال یک ایده منطقی است. متاسافانه وقتی مراحلی را تجزیه و تحلیل می کنید که برای رسیدن به مقصودتان باید آنها را بگذرانید، ظاهرا ناامیدی به سراغتان می آید. به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید، در انتظارات و توقعات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آن چه فکرش را بکنید به رضایت خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین شهریور ماه

امروز وقتی که شما به خاطرات دوران کودکی خود فکر می کنید ذهنتان آشفته می شود، چرا که متوجه شده اید شما تا بحال فقط یک روی سکه را دیده اید. اما هرقدر بیشتر سعی می کنید این قسمت های گمشده را پر کنید، می فهمید که تا بحال هیچ چیز نمی دانستید. این موضوع باعث ناامیدی تان شده است، برای اینکه آرزوی شما برای دست یافتن به اطلاعاتی خوب تبدیل به دل مشغولی همیشگی تان شده است. شما فقط باید خود را از این چرخه ناراحت کننده خارج کرده و به زمان حال برگردید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین مهر ماه

تفریح داشتن جزو یکی از واجبات زندگی به حساب می آید، اما شما الان به خاطر مسائل خانوادگی دچار اضطراب شده اید. لزومی ندارد روز خود را به خاطر مشکلات خصوصی خراب کنید، چراکه شما قادرید به نحو موثری احساسات خود را مدیریت کنید. از آنجایی که شما اغلب  اوقات نمی توانید خواسته های دل و عقلتان را از هم مجزا کنید، آگاه بودن از احساساتتان کمکتان می کند بدون اینکه بگذارید دیگران بفهمند چه اتفاقی افتاده است، با این مسائل کنار بیایید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین آبان ماه

 اتصال خورشید - مریخ امروز در دهمین خانه از موقعیت اجتماعی شما ایستاده است. این یعنی اینکه که تاکید زیادی بر کارو شغل شما در اجتماع دارد. اما ایده های جالب و خوب شما ممکن است به و سیله فردی که نمی داند شما چه کار بزرگی می توانید برای اجتماع بکنید به عمل در نمی آیند. حمله کورکورانه در مقابل آنها فقط می تواند نیرو آنها را افزایش دهد و شما مجبورید که عقب نشینی کنید. امواج منفی را نادیده بگیرید و سعی کنید مکانی برای آرامش خود پیدا کنید تا بتوانید همه امروز را تحمل کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین آذر ماه

اگر شما با مقوله مربوطه به اعتماد به نفس خود درگیر شده اید، امروز وقتی دارید به نقطه ضعف های خود فکر می کنید شاید به نقطه عطفی برسید. متأسفانه هرکسی ممکن است پشیمان شود؛ همیشه کارهایی هست که باید با روش های متفاوت آنها را انجام داد و کارهایی هم هست که ابداً نباید آنها را انجام داد. به جای اینکه سعی کنید کامل باشید، عاقلانه تر است که قبول کنید یک انسان هستید و بپذیرید که همه انسان ها هم نقطه ضعف هایی دارند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین دی ماه

شما احساس می کنید که لازم است برای موضوع مهم و حساسی که در خانه پیش آمده وقت بگذارید و بهش توجه کنید. شاید در محل کار انقدر کار و برنامه داشته اید که تا حال نتوانسته اید برای خانواده تان به اندازه کافی و به نحو موثری وقت بگذارید. مطئمن شوید که قبل از اینکه افراد خاص زندگی تان فکر کنند که عشق آنها اصلا برایتان اهمیتی ندارد, شما توجه و عشق خود را بهشان نشان داده اید. پس همین امروز از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین بهمن ماه

ممکن است بر این باور باشید که تمام عادات احساسی قابل تغییر هستند مخصوصا اگر شما مایل باشید که در ذهن خود خیال کنید که در موقعیت کنونی به نتیجه و هدف خود رسیده اید بدون اینکه واقعا در واقعیت به آن دست پیدا کرده باشید. متاسفانه درآینده ممکن است تبدیل به آدم پول دوستی شوید و اگر کسی راه شما را برای رسیدن به منافع مالی سد کرد عصبی و پریشان شوید. به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید؛ مهم نیست در آینده  چه پیش می آید!

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 1 خرداد 1395 برای متولدین اسفند ماه

ما امروز خیلی احساس ناامنی خواهید کرد، بخصوص اگر یکی از دوستان نزدیکتان و یا شریکتان با بهتر جلوه دادن چیزهایی که خیلی هم خوب نیستند شما را خوب راهنمایی نکند. اگرچه شما هم اکنون می توانید به وضوح ببینید که یکی از اطرافیانتان تلاش می کند شما را بفریبد، اما امکان دارد دلیل این عصبانیت اخیر شما بیشتر ترس های خودتان باشد نه رفتار آنها. پس قبل از اینکه عجولانه تصمیم بگیرید، تمام حقایق را بررسی کنید.

فال روز شنبه 1 خرداد 1395

فال روز شنبه 1 خرداد 1395
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف