نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 10 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاهی از وقایع مهم پیش رویتان در روز یکشنبه 10 آبان 1394 متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1394
بازدید : 7,160 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

ممکن است که امروز شما حوصله رویارویی با تنش ها را نداشته باشید. هرچقدر رابطه شما با فردی که دوستش دارید صمیمی تر می شود، شما بیشتر ازش فاصله می گیرید. شاید ترس های شما توجیهی برای این کار باشد. شاید این فرد شما را نپذیرد و یا ممکن است شما از برقراری این ارتباط خوشحال نمی شوید. اما به یاد داشته باشید نگرانی های شما بر پایه تجربیات قبلی و نیز مواردی هستند که اخیراً اتفاق افتاده اند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما معمولا استعداد فوق العاده ای در سازماندهی انرژی جنگی مریخ دارید و امروز مریخ با خورشید بدون هیچ دلیلی در دوازدهمین خانه شما اتصال مرموزی دارند. مریخ معمولا علاقه ای به پنهان شدن در پس زمینه ندارد، برایش بهتر است که راه مشخص دیگری را در پیش بگیرد. توجه بسیاری برای رسیدن اهداف تان داشته باشید زمانیکه دوستان از درستی رویاهایتان سئوال می کنند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

الان زمان آن است که اوضاع را برسی کنید که ببینید تا کنون چه کارهایی کرده اید و برای ورود به مرحله بعدی آماده بشوید بی آنکه نیاز باشد خود را مانند سری قبل درگیر کنید. ثبات بخشیدن به کارها و روش هایتان موجب می شود که بتوانید سطوح بالاتری از خلاقیت و نوآوری را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید، نیازی به گذاشتن انرژی بیشتر در کار نیست؛ بلکه باید بوسیله هوش خود لیاقت خود را در هر کار جزیی هم که به شما پیشنهاد می شود نشان دهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز شما می ترسید که سفره دل خود را باز کنید، برای اینکه ممکن است یکی از دوستی های قبلی تان را به یاد بیاورید که این موضوع ناراحتتان می کند. اما خیلی هم سعی نکنیدکه آسیب پذیریتان را پوشیده نگه دارید. صحبت کردن در مورد این موضوع اگر چه یادآور خاطرات قدیمی و ناراحت کننده است ولی شما را آرام می کند. پس به یکی از دوستانتان که خیلی بهش اطمینان دارید بگویید که دقیقاً چه احساسی دارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 شما دوست دارید برای رفتن به یک جشن به دیگران بپیوندید، اما نمی خواهید تمام وقتتان را بیرون از خانه بگذرانید. وقت گذارنی کردن و غذا خوردن  با دوستان برای شما سودمند است، اما در نهایت شما می خواهید که بخشی از وقتتان را به استراحت کردن اختصاص داده و تنها باشید. نگران این نباشید که اعتبار اجتماعی تان خدشه دارد شود. با شناسایی کردن نیازهای واقعی خود بیشتر به خودتان اهمیت بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

الان زمان جدی بودن است، البته این حرف لزوماً در مورد مسائل کاری نیست. شما احساس می کنید که وظایف زیادی دارید، در حالیکه احساسات و علایق تان شما را به سفری دور و دراز از عجایب می کشاند. فقط یادتان باشد که نتایجی که امروز شما بدانها دست یافته اید، لزوماً نتایج صحیحی نیستند. توجه کردن به جزئیات می تواند با جریانی آرام شما را برای چند هفته از برنامه تان جلوتر بیندازد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 بعضی وقت ها شما بیش از حد می دانید و این موضوع، اوضاع را سخت و مشکل می سازد! شما دوست دارید حرف هایی را به دیگران بزنید و نمی دانید این کار را بکنید یا نه. می خواهید به آنها بگویید که وظایفشان را به خوبی انجام نداده اند و الان شما مجبورید جور آنها را بکشید! سوت زدن و خونسرد بودن شاید بد نباشد، اما کار شما را سخت تر می کند! کارهایی که برای نجات یافتن از این مخمصه لازم است را انجام دهید، این کار شاید از دنبال کردن عالی ترین ایده هایتان نیز حیاتی تر باشد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

شما امروز تقریبا برای انجام دان هر کاری آمادگی دارید، اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می افتید! شاید دلیل شک شما این باشد که نسبت به سختی ها و مشکلات کارتان اطلاعات خیلی زیادی دارید. یا شاید موقعیتهای قبلی به یادتان آمده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می گرفتید و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب تر می کردید! داشتن کمی خویشتن داری برای داشتن روزی خوب و آرام کفایت می کند!.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

 شما دوستی ها و روابط خود را خیلی جدی گرفته اید و امروز هم با وجود پلوتو در خانه یازدهم یعنی خانه ارتباطات تشویق تان می کند تعهداتی که به افراد مورد علاقه تان داده اید را دوباره بررسی کنید. البته این تعهدات ارتباطی به تعهدات عاطفی و احساسی شما ندارد، بلکه مربوط به همکلاسی ها و یا همکاران تان می باشد. شما الان نباید زیاد از آنها توقع داشته باشید، برای اینکه شور و اشتیاق زیادتان ممکن است آنها را از شما دور کند. شما باید راهی مناسب برای بروز دادن احساسات خود پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز توانسته اید به طرز غیر عادی ای عقب افتادگی خود را جبران کنید، اما شما نمی توانید این کارتان را به روشنی برای فرد دیگری توضیح دهید. و این موضوع می تواند کاملاً اعصابتان را خرد کند، به خصوص اگر حرفهای ناگفته زیادی برای گفتن داشته باشید. بخشی از مشکل شما مربوط به این است که شما وقتی بیش ازحد هیجان زده اید، بیشتر در مورد خودتان حرف می زنید. نوشتن ایده های مهمتان به شما کمک می کند که با آنها ارتباط برقرار کرده و ازشان استفاده کنید و در عین حال در مسیر خود نیز باقی بمانید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

  امروز شما نیاز به وقت خالی دارید و واقعاً به استراحت و زنگ تفریح احتیاج دارید. مهم نیست که چقدر سرتان شلوغ است، شما باید بدون اینکه اجازه بدهید کسی بفهمد چه کار می کنید کمی از کار کناره گیری کرده و وقت خود را در خانه و برای کارهای شخصی تان بگذرانید. به یاد داشته باشید، زمانی که شما برای خودتان می گذارید مهم نیست، بلکه کیفیت کارهایی که در یک محدوده زمانی کوتاه انجام می دهید اهمیت دارد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 10 آبان 1394

- فال روزانه در روز 10 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

گیر کردن در جزییات ممکن است شما را آزار دهد به خاطر اینکه شما معمولا ترجیح می دهید که روی مسائل کلی و بزرگ تمرکز کنید. با این وجود ممکن است با مسئله مهم و ضروری مواجه شوید که به مسائل اساسی بازگردید همچنانکه از یک موضوع حساس در یک روز شلوغ وپرکار پیروز بیرون آمده اید. در نهایت شما می خواهید که از زندگی لذت ببرید بنابراین یک تعادل سالم بین جاه طلبی ها و افکار ماجراجویانه خود ایجاد کنید.
 

فال روز یکشنبه 10 آبان 1394

فال روز یکشنبه 10 آبان 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف