نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 10 فروردین 1395
فال ، فال نمناک
برای آگاهی از اتفاقات جالب پیش روی خود در روز سه شنبه 10 فروردین 95 فال روزانه نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 10 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

شما می توانید به طرف یک نقطه عطف نسبتاً مهم بروید، اما شما هنوز می خواهید باور کنید که می توانید همه کارها را مثل قبل ادامه دهید. حقیقت این است که همه چیز امروز باید تغییر کند، شما برای مدیریت کردن این فشار توانایی دارید، اما احساسات شما آنقدر شدت می یابند که شما نمی توانید جلوی آنها را بگیرید. تمام افرادی که به نوعی گرفتاری دارند به جای جبهه گیری در مقابل ناشناخته ها اگر آنها را با آغوش باز پذیرند، زندگی راحت تری خواهند داشت.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما مروز بر سر دوراهی قرار می گیرید و خودتان فکر می کنید که می توانید به طور هم زمان هر دو را برگزینید. اما مادامی که شما آنچه که اتفاق می افتد را به صورت چیزهای مجزا و جدا از هم ببینید، به راحتی نمی توانید درموردشان تصمیم بگیرید. حقیقت این است که تا موقعی که فکر نکنید مجبورید یک راه یا راه دیگری را برگزینید، می توانید حقایق زیادی را درک کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی هایتان را برای تفریح کردن ذخیره کنید. فکر نکنید که این سخن بدین معنی است که شما باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب کنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور کنید. اگر شما در تفریحات لذت بخش شرکت کنید، می توانید بهتر روی وظایف شغلی که باید حتماً انجامشان دهید تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز به نظر می رسد کمی آشفته هستید و نمی توانید از اعمال تان ، نتیجه مشخصی انتظار داشته باشید. به همین خاطر سخت است که ذهن تان سر و سامان دهید. اگر فکر می کنید که یکی از نزدیکترین دوستان یا همکاران تان مانع کارهای شماست، سعی کنید به جای اینکه عصبی شوید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید علت را در رفتارها واکنش های خود جستجو کنید. ظاهرا، موانع بسیار جدی و دشوار به نظر می رسند، حتی اگر شما آنها را در ذهن تان ایجاد کرده باشید و وجود خارجی نداشته باشند. سعی کنید برای تغییر شرایط و محیط اطراف تان اول ذهن تان را تغییر دهید!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 از انتظارات و توقعات بیش از اندازه ای که دیگران ازتان دارند اجتناب کنید، واکنش و عکس العمل آنها نباید برایتان مهم باشد. هم اکنون امکان دارد افرادی که بهتان نزدیک می شوند نتوانند بهتان اعتماد کنند، اما شما چون می خواهید به خودتان توجه کنید به رفتار افراد دیگر اعتراض نکنید. امروز اگر می خواهید به درستی کارهایتان را انجام دهید، فقط و فقط به خودتان تکیه کنید  و روی پای خود بایستید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز خیلی دلتان می خواهد پیشرفت کنید، اما همیشه سخت گرفتن به خود بهترین استراتژی نیست. به جای اینکه با عجله به سراغ کار و فعالیت بعدی خود بروید، زمانی را صرف کرده و کارهایی که قبلاً انجام داده اید را بررسی کنید. حتی اگر در شروع کار حوصله تان هم سر برود، ولی باید بدانید که امروز با کندتر کردن سرعت خود چیزهای بیشتری به دست خواهید آورد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

 در جنگی که پیش رو دارید میان آنچه که دوست دارید انجام دهید و آن کاری که بایدانجام دهید، استقلال و بی نیازی به دیگران بر مسئولیت هایتان پیروز خواهد شد. اما این یک راه حل طولانی مدت نیست؛ این فقط واکنشی موقتی است در برابر اتفاقات اخیر؛ تصمیم ناخودآگاه و ناگهانی شما ممکن است آنقدر دیگری را ناراحت کند که او مانع برنامهها و پیشرفت های آینده شما شود. از این جنگ عقب نشینی نکنید  که فقط کارها را دشوارتر و پیچیده تر خواهد کرد. اگر برای زمان طولانی تری بتوانید از مواجهه مستقیم با او خودداری کنید موفق تر خواهید بود. کمی فاصله گرفتن از این موقعیت به شما توانایی و نیروی جدیدی می دهد که بتوانید چشم اندازی جدید به زندگی داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

 شما امروز به خصوص اگر اعتقاد داشته باشید که چیزهای خیلی زیادی دارید که به خاطرشان شکر گزار باشید، احساس خیلی خوبی خواهید داشت. شما آنقدر به آینده خود خوش بین هستید که تا اندازه ای در برنامه ریزی های خود نامرتب و بی نظم عمل می کنید. به جای اینکه آینده تان را بر پایه خیالات واهی بسازید، مطمئن شوید که استراتژی هایتان بر اساس واقعیت هستند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

شما در رابطه با آن چیزی که امروز می خواهید یک ذهن خالی از پیش داوری دارید که این احساس شما را قادر می سازد که همه چیز را بسیار مطبوع ترو راحت تر از همیشه ببینید. اما شما آرزو دارید که برای کسانی که دوستشان دارید هر چیز مطبوع و خوشایند را بخواهید. از واقف شدن بر احساسات تان نترسید حتی اگر نتوانید برای آنچه که احساس می کنید دلیل و منطق بیاورید. با وجود اینکه منطقی بودن و زندگی در قلمرو عقل و منطق برای شما آسان تر است اما خیلی بهتر است که آنها را از احساسات تان جدا کنید. گوش دادن به ندای قلب تان می تواند کار سختی باشد ولی مطمئن باشید ارزشش را دارد!

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

ممکن است شما قادر به دیدن این نباشید که دور و اطرافتان چه خبر است، اما می دانید به نقطه ای رسیده اید که نقطه شروع تغییر و تحول است. تصمیمی که امروز می گیرید، می تواند تاثیر مستقیمی در روزها و هفته های آینده شما داشته باشد. به دقت به ندای درونی خود گوش دهید و به شعور و عقاید خود اعتماد کنید. اما سپس افکار منطقی خود را کنار بگذارید و مستقیما از آنچه که قلب تان می گوید پیروی کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

درحالیکه شما کاملاً در مورد امروز هوشیار هستید و آینده تان را با داشتن تصویری از آن در ذهنتان می توانید ببینید، رویاهای شفافی خواهید داشت. تا زمانیکه شما این رویاها را آشکار نکنید خوش بینی شما می تواند کاملاً تازه بماند، برای اینکه مردم دیگر خیلی زود از تفکرات خیالی شما خسته خواهند شد. بهتراست برخی از اندیشه ها نهفته و فقط برای خودتان باشند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 10 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 10 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز بیش از اندازه رویاپردازی می کنید و در این رویاهای برای مشکل اخیر خود راه حل های مضاعفی به ذهنتان می رسد. ولی متاسفانه نمی توانید بگویید کدام یک از راه حل های از همه بهتر است. امروز حس شما بهتان می گوید اولین فکری که به ذهنتان آمد را قبول کنید، ولی هم اکنون این دیدگاه لزوماً روشی عاقلانه نیست. پس قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید، برای فکر کردن به هر گزینه ای که به ذهنتان می رسد وقت بگذارید.

فال روز سه شنبه 10 فروردین 1395

فال روز سه شنبه 10 فروردین 1395
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف