نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 10 مهر 1395
فال ، فال روزانه
برای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز شنبه 10 مهر ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 10 مهر 1395
بازدید : 7,767 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما در تلاش هستید هم موقعیت خود را حفظ کنید و هم تغییرات اجتناب ناپذیری که هم اکنون سر راهتان قرار دارند را با آغوش باز بپذیرید، اما در این گیر و دار ظاهرا وقتی برای استراحت کردن هم پیدا می کنید!! فقط زمانی که شما فکر می کنید اوضاع رو براه است و هیچ مشکلی هم وجود ندارد، یک نفر - مثل اجل معلق! - کاری انجام می دهد که تمام فرضیات شما زیر سئوال می رود! شما نباید بیش از حد به انتظاراتی که از دیگران دارید وابسته باشید. پس تاموقعی که انرژی تان تمام نشده است خودتان را با تغییرات وفق دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما قصد دارید آشفتگی های خود را کاهش دهید، بنابراین می توانید به طور کامل بر روی چیزهایی که نیاز دارید و می خواهید امروز اتفاق بیفتد تمرکز کنید. اما وقتی حس کنکاوی شما تحریک شود، موضوع پیچده تر می شود. برایتان سخت است که اطلاعاتی را که در اطرافتان وجود دارد را نادیده بگیرید، برای اینکه بخشی از آنها بسیار مهم هستند. از طرف دیگر اطلاعات بیشتر داشتن احتمالاً باعث می شود که طرز فکرتان تغییر کند. الان شما خودتان می دانید که چه کاری باید انجام دهید، پس همان کار را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین خرداد ماه

 اگر شما مطمئن نیستید که در محل کار چه کاری باید انجام دهید، برای فهمیدن جواب سئوالهایتان به افراد دیگر نگاه نکنید. احتمالاً آنها هم به اندازه شما نامطمئن هستند. در عوض به سمت اصول کلی برگردید. مسئولیتهایی را که به شا محول شده به خوبی انجام دهید. و به یاد داشته باشید که شما فقط امروز خودتان را مشغول نساخته اید، بلکه برای روزهای آینده خودتان را آماده کرده اید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین تیر ماه

شما می توانید در رابطه با برنامه و طرح اخیری که داشته اید با خودتان فکر کنید، اما شانس با شما خواهد بود چرا که شیوه های قدیمی را رها کرده و به شیوه خودتان رفتار می کنید. ممکن است بعضی اوقات محیط اطراف و شرایط تان را مقصر بدانید، اما بهتر است کمی راجع به کارهایی که کرده اید فکر کنید.احساس می کنید که رضایت تان از زندگی بسیار کم شده و مایلید که اقدامی فوری انجام دهید. خوشبختانه، تصمیماتی که از روی غریزه می گیرید ممکن است امروز سرانجام خوبی داشته باشد. پس سعی نکنید که عقب نشینی کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز گفتگو با دیگران شما را به جاهایی می کشاند که خودتان اصلاً انتظارش را ندارید، ولی باید دوست داشته باشید که پایتان را از مرزهای خود فراتر بگذارید. از نظر تئوری این کار باید برایتان آسان باشد، چراکه شما همیشه از ایده های جدید استقبال می کنید، ولی حالا وقتی که می بینید با موقعیت جدید خود آشنایی ندارید احساس ترس می کنید. شما باید خودتان را به این جریان بسپارید، اگر بخواهید مقاومت کنید اوضاع بدترمی شود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین شهریور ماه

هیچ مساله ای ارزش این را ندارد که شما را از کوشش کردن و تلاش برای آینده تان باز دارد، در این روزها مساله ای ذهن شما را به خود مشغول کرده است که مانع از هر گونه پیشرفت تان می شود. شما کارها و فعالیت هایی را انجام می دهید که هیچ ضرورتی ندارند. توصیه می شود پول ها و منافع مالی تان را بی خودی هدر ندهید، آنها را جمع کنید و نگه دارید تا زمان خرج صحیح آنها فرا رسد. فکر خود را بر روی مسائل پوچ و تو خالی مشغول نسازید زیرا تنها انرژی شما را می گیرد. برای شما در حال حاضر کیفیت مهم است نه کمیت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین مهر ماه

 امروز نظر شما در مورد عشق کمی غیر عادی به نظر می رسد، برای آنکه چیزهای که قبلاً شما را هیجان زده می کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی کنند. شما لزوماً دیگر به عشقهای سطحی علاقه ای ندارید؛ رابطه های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می شود. به جای اینکه بر پایه عادتهایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می شوید که عشقی که در جستجویش هستید همین نزدیکی هاست.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین آبان ماه

 توجه کردن به موضوعی که شما اخیراً آن را نادیده گرفته اید بهانه ای به دست شما داده است. بازگشتن به فعالیتهای تکراری گذشته باعث می شود حالت فعالیت شما به گونه ای شود که شما فکرکنید که هیچ  فعالیت غیر ضروری ای را  انجام نمی دهید. اما اجازه ندهید که بیش از حد خودتان را با کارهایی که قبلاً انجام می دادید محدود کنید. اینها مربوط به گذشته شما بودند و اکنون شما باید به آینده نگاه کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین آذر ماه

اینکه شما تشخیص داده اید رویاهای شما می توانند مهم تر از حقایق سرد و بی روح باشند، کمی تکان دهنده است. حتی اگر شما کارهای مقدماتی خود را انجام داده اید و تمام اطلاعاتی را که می توانستید گرفته اید، هنوز چیزی کم است. داده ها را جدا کرده و آنها را با احساسات شخصی خودتان مطابقت بدهید. درک مستقیم خود شما از داده های دیگران معتبرتر است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین دی ماه

شدت یافتن احساسات تان می تواند امروز گیج کننده باشد اما شما احتمالا قادر نخواهید بود که از این مرحله جلوگیری کنید؛ به جای اینکه فقط  ذهن و افکارتان را پریشان و احساسات تان را سرکوب کنید می توانید با کار کردن احساسات تان را تحت کنترل خود درآورید. خوشبختانه هنوز قدرت ذهنی و فکری دارید تا آنچه در ذهن دارید را انجام دهید. فقط فراموش نکنید که به ندای قلب تان گوش فرا دهید!

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین بهمن ماه

شما شاید تلاش کنید خودتان را پشت کلمات برگزیده خود پنهان کنید، اما به هیچ وجه نمی توانید قصد و نیت واقعی خود را قایم کنید! تلاش شما برای مرموز بودن و پنهان کاری تاثیر منفی و بدی روی دوستان صمیمی تان می گذارد  و باعث می شود اطرافیانتان نیز با شما رفتار صادقانه ای نداشته باشند. گفتن حقیقت تا موقعی که از روی دلسوزی و محبت باشد،  به هیچ کس صدمه نخواهد زد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 10 مهر 1395

- فال روزانه در روز 10 مهر 1395 برای متولدین اسفند ماه

شما اعتقاد دارید یکی از مسیرهایی که برای تمام کردن کارهایتان باید طی کنید به روابطتتان بستگی دارد. درحال حاظر شما کارهایی که باید انجام دهید را تجزیه و تحلیل می کنید، اگر مشا برای خود اهداف کوتاه مدت تعیین کرده باشید می توانید به مقصد برسید. به جای اینکه در شک و بدبینی سیر کنید، از جملاتی مثل «من می توانم» و «باید این کار را بکنم» استفاده کنید.

فال روز شنبه 10 مهر 1395

فال روز شنبه 10 مهر 1395
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف