نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 11 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 11 آبان 1394 را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 11 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 باوجود اینکه امروز روابط دوستانه برایتان بیشتر از قبل اهمیت دارد، ولی از درگیر شدن در مسائل عاطفی تردید دارید. شما باید به جای تمرکز کردن روی زمان حال بیشتر به آینده توجه کنید. از حضور پیدا کردن در جمع های نامطمئن خودداری کنید. چرا که اگر در مورد شک ها و تردیدهایتان با افراد دیگر صحبت کنید به مشکلات تان اضافه می شود، پس قبل از اینکه در مورد احساساتتان با کسی حرفی بزنید چند روزی صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 این که شما می خواهید چقدر کار کنید، اهمیتی ندارد آنچه مهم است این است که مشلاتی جلوی راهتان سبز می شود که شما قادر نیستید کنترلشان کنید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که محدودیت ها و توانایی های خود را خوب بشناسید. اگر خوب خودتان را شناخته باشید اوضاع عالی می شود. اما اگر خیلی روی خودشناسی کار نکرده باشید، ساده ترین شغل ها نیز عذابتان می دهند. آهسته و پیوسته حرکت کنید؛ اما سخت کار کنید و به خاطر کارهایی که قادر به انجامشان نیستید عذرخواهی نکنید!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز به فعالیتهای بدنی خود بیشتر توجه کنید، برای اینکه ماه درششمین خانه شما قرار دارد و این خانه مربوط به سلامتی و عادتهای روزمره شما می باشد. فراموش نکنید که کوچکترین مسئله جزئی و بی اهمیت مربوط به فعالیتهای روزانه تان می تواند تأثیر مستقیمی بر زندگی شما و احساستان نسبت به زندگی داشته باشند. هر روز  فقط کارهایی را انجام دهید که از عهده انجام دادنش بر می آیید. رژیم غذایی  و تمرینات ورزشی خود را تا حدی تغییر دهید تا سلامتی تان تضمین شود.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

  شما در دروازه های آغازین یک مسابقه هستید و باید اولین قدم خود را بردارید. اما متعادل کردن نیازهایتان برای اینکه راحت تر به خط پایان برسید کار مشکل و پردردسری است، به خصوص اگر افراد دیگری هم این کار را شروع کرده باشند. اما با سرعت حرکت کردن آنقدر کارساز نخواهد بود، که آهسته رفتن و توجه کردن به جزئیات کم اهمیت مفید است. به جای اینکه به قضاوت های خودتان اتکا کنید، موفقیت خود را از دید اطرافیانتان تخیمن بزنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

اگر شما تازگی ها با کسی دوست شده اید، ممکن است امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنید.   مشکلاتی که برایتان به وجود آمده در حدی است که شما آرزو می کردید کاش جور دیگری رفتار کرده بودید و حالا نمی توانید درست تصمیم بگیرید که آیا به رابطه خود ادامه بدهید یا نه. البته در هر حال حاضر بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی عاقلانه بگیرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست، زیرا آنها می خواهند شما را از سرشان باز کنند. الان می توانیم بهتان توصیه کنیم که کاری را که فکر می کنید مهم تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل کردن و برنامه ریزی کردن باقی نمانده است. پس از بازی کردن دست بردارید و همین الان اقدام کنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ کرده و در عین حال کارهایتان را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

متاسفانه امروز یکی از دوستان و یا همکارانتان تشویقتان می کند برای رسیدن به منافع شخصی قوانین را زیر پا بگذارید. اگر شما عضو یک گروه باشید، افراد گروه شما را برای ریسکهای بزرگتری تحت فشار قرار می دهند. باوجود اینکه شما می خواهید به قوانین اجتماعی هم احترام بگذارید، ولی الان بهتر است قبول کنید که در کارها و افکارتان فردی غیر عادی باشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 امروز حتماً به نصیحت دوست و یا همکارتان گوش بدهید، چرا که در صحبت های این فرد حقایقی نهفته است. شاید شما با تمام جزئیات سخنان او موافق نباشید، ولی باید کاملاً گوشی شنوا داشته باشید، برای اینکه این سخنان چیزهایی که درحال حاضر بدانها نیاز دارید را بهتان خواهد آموخت.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز هیجان و شادی شما مسری است، اما اگر دوستان و یا همکاران تان شما را حمایت نکنند همه شادی های دنیا هم نمی توانند کارها و مسئولیت های را که دارید انجام دهند. یک ایده بزرگ و عالی ممکن است آنقدر خوب به نظر برسد که شما بدون اراده آن کار را انجام دهید. فقط برای این عجله می کنید که آن را آنقدرمحکم و استوار کنید که نیازی به دوباره کاری و هدردادن وقت برای دوباره انجام دادن آن نباشد. آرام باشید تا تلاش هایتان بتواند نتیجه ثابت و پایداری داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 شما شخصی هستید که به پیشرفت های و دست آوردهای کوچک خیلی زود قانع می شوید، اما این راه درستی  نیست، زیرا آینده خوبی را برای خودتان نمی توانید بسازید، توصیه می کنیم به فکر پیشرفت های بزرگتر باشید تا بتوانید راه زندگی تان را با سرعت بیشتری طی کنید البته دارای  افکار مثبتی هستید، پس با تلاش بیشتری اقدام کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت هایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حدقال کاری را که می توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 11 آبان 1394

- فال روزانه در روز 11 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز شما هرچقدر بیشتر تلاش می کنید به آرزوهای خود نزدیک شوید، فشارها و تنش ها بیشتر می شود و افراد دیگر هم به اهدافتان توجهی نمی کنند و دلایلش از دید شما پنهان است. شما می خواهید شرایط را تحت کنترل خود درآورید. اما حالا که که از همه چیز خبر ندارید، از افراد دیگر هم بخواهید که بیایند و نظریات خودشان را ارائه بدهند. هم اکنون اصلاً لزومی ندارد شما به تنهایی تصمیمی بزرگ بگیرید.

فال روز دوشنبه 11 آبان 1394

فال روز دوشنبه 11 آبان 1394
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف