نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 11 اسفند 1394
فال روزانه و فال سه شنبه 11 اسفند 94 ، فال روزانه 94/12/11
برای اطلاع از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز سه شنبه 11 اسفند 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394
بازدید : 6,119 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما ممکن است فکر کنید که نسبت به نیازهای دیگران زیادی حساسیت نشان می دهید، اما ممکن است خیلی وارد جزئیات نشوید. به جای اینکه فکر کنید آنها هم نیازهایی شبیه نیازهای شما دارند، از آنها بخواهید که خودشان بگویند واقعاً چه می خواهند. لازم است بدون تلاش کردن برای تغییر دادن فکرشان کاملاً به صحبتهای آنها گوش فرا دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

به نظر می رسد شما امروز با احساسات خود درگیر شدیدی داشته باشید به خاطر اینکه به نظر می رسد در گذشته زیادی ریسک کرده اید. با این وجود، شما می توانید بوسیله آنچه که در ذهن دارید  در مسیرتان راهنمایی شوید. اگر نیازهای شما برآورده نشدند شما ممکن است تردید کنید که آیا بهتر است آنها را داشته باشید یا نه و این آسیب پذیری شما را می رساند. از کار به عنوان راهی برای فراموش کردن احساسات تان استفاده نکنید. در نهایت، در تماس بودن با کارهای ملایم و شیرین می تواند احساس انزوا و گوشه گیری شما را کاهش دهد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما احساس می کنید امروز یک نفر سر راه شما قرار گرفته و مزاحم کارتان شده است. اگر شما می خواهید به تنهایی کاری را انجام بدهید لازم است با یکی از دوستان نزدیکتان یا فردی که فکر می کنید مانع کارتان شده و یا حتی افرادی که ظاهراً کاری به کارتان ندارند مبارزه کنید. سعی نکنید انتخاب های خود را برای افراد دیگر توجه کنید؛ فقط به آنها بفهمانید که این انتخابها شخصی نیستند. شما باید حین انجام دادن کارهایتان مهربان و خوش برخورد باشید، ولی لزومی ندارد به خاطر میل شخصی آنها کاری انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

ممکن است شما در اوج احساساتی باشید که همزمان با هم به شما حمله آورده اند و این شما را می ترساند و از راه بدر می برد. بعضی چیزها یا بعضی افراد تمایل و اشتیاق شما را بیدار می کنند، اما الان خیلی زود است که بخواهید در برابر آنها واکنش نشان دهید. احتیاط و هوشیاری شما بسیار خردمندانه است، به خاطر اینکه هیجان شما به این منجر می شود که براحتی واقعیت و بی طرفی خود را از دست بدهید. قبل از اینکه یکباره به درون موضوعی بپرید، خوب فکرکنیدو آرام داخل آن شوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

 شاید امروز دیگران منظور شما را بد برداشت کنند، اما شانس دوباره به سوی شما رو کرده  و تا دو هفته دیگر نیز با شما خواهد بود. خوشبختانه امروز راحت تر می توانید منظور خود را بیان کنید اما اگر کسی تلاش شما را به هم زد، غافلگیر نشوید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز عطارد پرشتاب وارد نشانه تان می شود، شور و هیجان و بذله گویی را وارد مکالمات و گفتگوهایتان می کند و به شیوایی و روانی زبان شما می افزاید. توانایی صحبت کردن در موقعیت ها و شرایط متفاوت هنر پیچیده ای است و بهتان کمک می کند تا از درسرها رهایی یابید. اما نباید طوری رفتار کنید که انگار همه چیز را می دانید. حتی اگر فکر می کند که واقعا همه چیز را می دانید باز هم این کار را نکنید!

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

شما در این روزها به یک سکون و حالت غیر فعال بودن رسیده اید، شما به یک فرد قابل اعتماد نیاز دارید برای این که  محرکی باشد تا شما را از این حالت خارج سازد و دوباره شما را مثل سابق به فردی پویا تبدیل کند. شاید به دلیل شکست هایی که در قبل داشته اید و تجربه های تلخ بسیاری که داشته اید شجاعت خود را از دست داده اید اما شما با وجود تمام این مسائل راه تان را ادامه دهید زیرا جاده زندگی شما به موفقیت منتهی می شود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

 تغییراتی در گروهی که بدان تعلق دارید امروز به میزان زیادی بر شما تأثیرگذار است. شاید این گروه مسیر جدیدی انتخاب کند که با علایق شما سازگاری ندارد. شاید لازم شود که عضویت خود را از نظر بگذرانید. این برایتان ناراحت کننده است، زیرا از افراد گروه خوشتان آمده بود و نمی خواهید این دوستان را از دست بدهید. باید فکر کنید. فقط شما هستید که می دانید چه باید بکنید. امروز عشق در هوا جریان دارد. اگر سر قرار می روید، احتمالاً ملاقات رمانتیکی خواهید داشت. ولی انتظار نداشته باشید که از سوی او سیگنالی مبنی بر دوست داشتن دریافت کنید. توپ در زمین شماست، از آن عاقلانه استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

 در حالیکه در حال تکمیل کردن یک پروژه هستید و  پشت سر هم در کارتان تأخیر به وجود می آید، باید صبر و حوصله خود را حفظ کنید. در حالیکه عدم پیشرفت کارهایتان شما را بی طاقت و یا حتی مستأصل می کند که به اجبار کارتان را انجام دهید، باعث می شود ناامیدی شما نیز بیشتر بشود. اما تصمیم نگیرید که کارهای جسورانه انجام دهید، برای اینکه هم اکنون این کار حرکت خوبی نیست. تشخیص دادن اینکه دیگردیدگاه های شما از رده خارج شده اند، دلیل خوبی به دست شما می دهد که کمی بیشتر صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

 شما امروز زیاد دوست ندارید در اجتماع ظاهر شوید، اما این تمایل شما به انزوا زیاد طول نخواهد کشید. اگر قبلاً برای فعالیت های اجتماعی انرژی زیادی صرف می کردید، پس برای انجام دادن کارهایی که ارزشمندند این گوشه گیری خود را بشکنید. فعالیت های اجتماعی را با اندیشه و تفکر کردن قاطی نکنید. هیچ اشکالی ندارد که بعضی اوقات محدوده هایی را برای خود تعیین کنیم.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

شاید شما امروز از برآوردهای نتایج کارتان راضی نباشید، بنابراین نهایت کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا امضا کردن یک قرارداد جدید را به تعویق بیندازید. شما می توانید این کار را "تأخیر به خاطر هدف"  بنامید. شما کارهایی که باید زود انجام شوند را دوست ندارید، بنابراین هنگامی که دیگران شما را تحت فشار قرار می دهند، معمولاً عقب گرد می کنید. شما تا چند روز آینده انرژی خود را باز می یابید و عقاید جدیدی برای کارهایی که می خواهید انجام دهید پیدا می کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 11 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 11 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 ماه وارد نشانه تان شده است و شما مهربان تر و منعطف تر شده اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده آل و موقعیت جدید خود را می بینید، این حس همچنین می تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که امروز می توانید آنها را انتخاب کنید. گزینه های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می دهید، آینده خود را نیز انتخاب می کنید.

فال روز سه شنبه 11 اسفند 1394

فال روز سه شنبه 11 اسفند 1394
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف