نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 11 دی 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع پیش روی خود در روز جمعه 11 دی 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 11 دی 1394
بازدید : 6,617 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین فروردین ماه

 باتوجه به اینکه در پنجمین خانه شما که با خودجوش بودن ارتباط دارد کسوف دیده می شود، دیگر نیازی نیست که خلاقیت و تواناییهای خود را کتمان کنید. اگر شما منتظر فرصتی بودید تا پروژه جدیدی را شروع کنید، تا تنور داغ است این کار را بکنید. اما فراموش نکنید هر قولی که دادید باید با رضایت خاطر به آن عمل کنید. اگر از انجام دادنش لذت نمی برید، پس کار دیگری انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما فکر می کنید که مدام سختی ها و مشکلات دنیا در هر روز و هر ساعت تنها به سر شما می ریزد، بهتر است عاقلانه و منطقی به زندگی تان بنگرید نه این که مدام با احساسات تان تصمیم بگیرید زیرا علت تمام مشکلات تان همین موضوع است که شما احساس را در تمام تصمیم گیری های مهم تان جایگزین عقل تان کرده اید، توصیه می کنیم تا بیش از این آسیب ندیده اید این کار را ترک کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین خرداد ماه

 ذهن شما از الان برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی می کند، اما شما تا موقعی که نتوانسته اید سوءتفاهمات را برای خود حل کنید، اصلا نمی توانید خوش بگذرانید! اگر به آنها توجه کنید این آزادی را خواهید یافت که امشب و فردا شب از بودن در کنار دوستانتان لذت ببرید! اما نادیده گرفتن وظایفتان نیز در آینده برایتان مشکلاتی به همراه خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز همکاران شما ظاهراً خیلی جدی شده اند و شما نمی توانید با نظریات آنها موافقت کنید. حتی اگر آنها مصلحت شما را بدانند شما نمی توانید از خوش بینی خود دست بردارید. فقط فراموش نکنید که باید هم انسان مفیدی باشید و هم مثبت اندیش و در عین حال در شرح دادن موقعیت و جایگاه خود زیاد مبالغه نکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین مرداد ماه

ممکن است امروز زیادی به خودتان سخت بگیرید حتی اگر به نظر می رسد دیگران با حرفها و کارهای دلگر کننده خود شما را تشویق می کنند. ممکن است شما تلاش کنید تا کلمات خوش بینانه دوستان تان را نادیده بگیرید یا حتی بدتر صداقت و وفاداری شان  را زیر سئوال ببرید. تفاوت دیدگاه ها و نظرات ممکن است ایجاد یک بحران را شتاب ببخشد و باعث می شود شما  به قضاوت خود شک کنید. بهترین سیاستی که می توانید اکنون اتخاذ کنید این است که اجازه دهید تا اختلاف آرا و نظرات آشکار شوند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما در حالیکه می دانید چگونه به جایی برسید که متفاوت باشید، ممکن است طرز فکری محکم در مورد ایده آل های آینده داشته باشید. اگر به چیزهایی که می خواهید اطمینان کامل دارید بدین معنی نیست که آنها با داشتن برنامه عملی و کاربردی تضاد ندارند. اما امروز نباید زیاد وارد جزئیات بشوید. منتظر روزهای بعدی باشید. برای اینکه باید چند روز صبر کنید تا استراتژی های منطقی تان به ثمر بنشیند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین مهر ماه

شما تا به حال بسیار مراقب بودید تا کاری را انجام دهید که از شما انتظار می رفت. اما اکنون زمان تفریح و گردش در زندگی شما فرا رسیده، حتی اگر وظایفی دارید که باید برای اینکه لذت خود را بدست بیاورید آنها را انجام دهید. امروز اگر توجه  و تمرکز کافی بر روی کاری که انجام می دهید داشته باشید می توانید بسیار مفید واقع شوید و اگر بتوانید کارهایتان را امروز زودانجام دهید بعداز ظهر زمان کافی برای تفریح و خوشی خواهیدداشت.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین آبان ماه

 بازگشت ماه به نشانه تان در حالی که با احساسات تان مرتبط است، همراه با مشکل خواهد بود. اما شور و هیجان شدید شما باعث خاموش شدن دیگران می شود، چراکه آنها از اظهارات رک و بی پرده شما می ترسند. حتی اگر احساسات تان خیلی شدید هستند، فقط به خاطر اینکه آسان ترین راه را انتخاب کرده باشید، آنها را پنهان نکنید. عاقلانه است که وقتی برای خواسته هایتان از دیگران درخواستی می کنید، ملایم تر رفتار کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین آذر ماه

اگر کسی امروز از شما پرسید که چگونه کارهایتان را به این خوبی انجام می دهید شما همه چیز را برای او توضیح می دهید. شما معمولا انسان صادقی هستید اما زمانیکه لازم است موضوعی به عنوان یک راز باقی بماند آن را برای خودتان نگاه می دارید. متاسفانه نیروهای تبعیض آمیز شما اکنون به خوبی  در حال فعالیت هستند حتی زمانیکه فکر می کنید به خوبی حدو مرزهایتان را مشخص کرده اید. به یاد داشته باشید احساسات شما امروز در تعادل همیشگی خود قرار ندارند. بنابراین به قضاوت خودتان اعتماد نکنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز ممکن است شما از فردی که نظر شما را به خود جلب کرده و واقعاً برای مدتی توجه شما را معطوف به خود کرده، الهام بگیرید. این کار بسیار مؤثر است برای اینکه اکنون که ماه به نشانه شما بازگشته است شما نسبت به همیشه سر حال تر هستید. اما اخیراً توانایی شما برای تشخیص دادن کیفیت هرچیزی قوی شده است. با دریافتهای خودتان صادق باشید و ببینید که جذابیتهای شما به کجا منتهی می شوند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما می توانید در رابطه با برنامه و طرح اخیری که داشته اید با خودتان فکر کنید، اما شانس با شما خواهد بود چرا که شیوه های قدیمی را رها کرده و به شیوه خودتان رفتار می کنید. ممکن است بعضی اوقات محیط اطراف و شرایط تان را مقصر بدانید، اما بهتر است کمی راجع به کارهایی که کرده اید فکر کنید.احساس می کنید که رضایت تان از زندگی بسیار کم شده و مایلید که اقدامی فوری انجام دهید. خوشبختانه، تصمیماتی که از روی غریزه می گیرید ممکن است امروز سرانجام خوبی داشته باشد. پس سعی نکنید که عقب نشینی کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 11 دی 1394

- فال روزانه در روز 11 دی 1394 برای متولدین اسفند ماه

اکنون نیازی نیست که به سمت کارهای خود هجوم ببرید و بخواهید با عجله کارها را انجام دهید، به خاطراینکه زمان کافی برای انجام آنها خواهید داشت، اگرچه شما چیزهای مفیدی برای یادگیری دارید، وسوسه کننده است که  آسان ترین راه را انتخاب کنید. درباره تصمیماتی که باید بگیرید به مقدار کافی فکر کنید. به خاطر اینکه نتیجه کارهای شما بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید روی شما تاثیر خواهد داشت.

فال روز جمعه 11 دی 1394

فال روز جمعه 11 دی 1394
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 9 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف