نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 12 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
جذاب ترین مهم ترین وقایع پیش روی خودتان در روز سه شنبه 12 آبان 1394 را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1394
بازدید : 6,547 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 به نظر می رسد که شما تنهایی را برگزیده اید تا زندگی تان آشفتگی کمتری داشته باشد. افرادی که به شما نزدیک هستند متوجه تغییر حالات شما شده اند، بنابراین مطمئن باشید که کارهایی که شما انجام می دهید مقصود شما را بیان خواهند کرد. وقتی شما خودتان از درک احساسهایتان آشفته شده اید، دیگران به راحتی سیگنالهای شما را سوء تعبیر می کنند. پس قبل از اینکه برای نشان دادن احساسهایتان به فرد دیگری تلاش کنید، اطمینان داشته باشید که کاملاً آنها را می شناسید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

فعالیت هایی که در این روزهای اخیر انجام داده اید باعث شده است که تا حدودی گیج و گمراه شوید، بهتر است قبل از ادامه ی مسیر در ابتدا به آینده فعالیت هایتان نظری داشته باشید، یا یک برنامه ریزی کوتاه مدت داشته باشید و بعد به پیش بروید تا بیش از این گمراه نشوید. از افرادی که در این زمینه  دارای تجربه هستند کمک بگیرید. زیرا اگر بدون مشورت به کارهایتان ادامه بدهید، فعالیت هایتان دیگر لذتی برای تان ندارد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما به مرحله ای رسیده اید که از تصمیمات و رفتارهایی که در زندگی انجام داده اید و با آنها روبرو شده اید احساس خستگی و ناتوانی می کنید، قابلیت انعطاف پذیری در برابر مشکلات را از دست داده اید. این مساله می تواند برای شما خطرناک باشد. به استراحت بیشتری  احتیاج دارید تا بتوانید قدرت انعطاف پذیری خود را دوباره به دست آورید و برای رویارویی با مشکلات توان بیشتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 امروز زمانی که مسائل خانوادگی باعث می شود در موقعیتی استرس زا قرار بگیرید قوه تشخیص شما می تواند مفید واقع شود. خوشبختانه شما حالا می توانید برای این مشکلی که مدتها باعث ناراحتی شما شده است راه حلی بیابید. اما زمانی که شما تشخیص دادید زمان با سرعت در حال گذر است و نباید برنامه های خود را به تعویق بیندازید، این بحرانها کمتر و کمتر می شوند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما باید به غیر از خودتان، حواستان به کس دیگری هم باشد. شاید امروز را با برنامه ای مادی و ملموس آغاز کنید، اما وقتی که نگرانی های تان برنامه شما را غیر قابل مدیریت ساختند لازم است که استراتژی اصلی خود را رها کنید. از اینکه توقعات تان کوچک و ناچیز بشوند نترسید، فقط کارهایی را انجام دهید که برای تغییراتی که دیگران از شما انتظار دارند بهترین جواب باشد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز مثل قدیمی " پیام آوران را شکار نکنید" شامل حال شما می شود. اگر امروز فردی تعادل شما را به هم زد، تسلیم نشوید. بهتر است که اصلاً به فرد مذکور توجه نکنید. در عوض بدون فکر کردن به مقصد بی درنگ افکار بهم ریخته خود را تجزیه و تحلیل کنید. شما در درون خودتان به جواب هم می رسید و این موضوع ربطی به افراد دیگر ندارد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

اگر امروز خیلی درگیر مسائل احساسی شده اید و این موضوع باعث شده ناامیدی تان بیشتر بشود، زیاد کج خلقی نکنید. برای اینکه بتوانید دیدگاه های لازم را به دست آورید لازم است که در هاله ای از بدبینی فرو بروید. اما زیاد هم نباید در این حالت باقی بمانید. وقتی که یک شاخه گل رز در نزدیکی شماست چرا باید ذهنتان را متوجه خارهای آن کرده و بهش فکر کنید؟ ابتدا باید یاد بگیرید که به چه چیزهایی نیاز دارید و بعد حرکت کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز می تواند برای شما روزی باشد که تغییرات عاطفی ای که سالهای گذشته برایتان رخ داده دوباره یاد آوری شود. حتی اگر در مراحل پیشرفتی تکاملی تغییر قطعی ایجاد شد، مثل زمانی که کرم به پروانه می شود، این دگردیسی هنوز هم کامل نیست. در حالیکه کارهایی را قبلاً متوقف کرده بودید دوباره شروع می کنید، از خاطرات خود بهره بگیرید تا این پیشرفت تدریجی را در زمان حال زنده نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز با وجود اینکه افراد دیگر فکر می کنند که شما خیلی به خودتان اطمینان دارید، اما در حقیقت شما با چهره بی تفاوتی که به خود گرفته اید قصد پنهان کردن ضعف های خود را دارید. عجیب اینکه عنوان کردن شک هایی که به خودتان دارید بیشتر از پنهان کردنشان قدرت شخصیتی شما را بالا می برد. حتی اگر دیگران گوش شنوا ندارند، از صحبت کردن در مورد حقیقت نهراسید. در نهایت اگر شما نسبت به احساس خود صادق باشید، نگرش شما نسبت به جهان بیرون قدرتمندتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 شما معمولا در مقوله اقتصاد و پول خرج کردن فردی منطقی هستید و سعی می کنید در برابر وسوسه خریدن جنسی زیبا که بدان نیاز ندارید مقاومت کنید. اما امروز استثنا است؛ شما قادر نیستید در برابر خریدن شی ای که حس زیبایی شناسی تان را تحریک می کنید مقاومت کنید! برخلاف همیشه امروز زیبایی یک شِی بیشتر از سودمندی آن برای شما اهمیت دارد. پس بهتر است قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید چند روز صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما فرصت رشد کردن در امری را داری که شما را فراتر از محدودیتهای خود خواسته خودت دام می اندازد. وقتی که خورشید به سمت نشان های یکی از ماهها حرکت می کند، به طور طبیعی با نشانه ماه شما هماهنگ می شود. حتی اگر نمی توانید مسافرتی حقیقی داشته باشید، حداقل در ذهنت به جاهایی که می خواهی سفر کن. به منظور بهتر ساختن زمان حال از عقاید جدید استقبال کنید، فلسفه های دیگر را یاد بگیرید و در مورد علوم متافزیک مطالعه کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 12 آبان 1394

- فال روزانه در روز 12 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 دلسوزی شما می تواند یکی از بهترین قدرت های شما باشد. در حالی که می تواند منبع نگرانی های شما هم باشد. توانایی شما برای همدردی کردن با دیگران نعمتی است از جانب خدا مگر آنکه نتوانید مرزی برای حد سلامتی خود تشکیل دهید و اثر آن را خنثی کنید. حتی اگر نیت های شما خوب باشد، احساس کردن درد دیگران الزاما تنها راه عکس العمل نشان دادن به اخبارهای سخت و دشوار نیست. هر کاری می توانید برای مفید بودن بکنید و حرکت کنید. این می تواند همه آنهایی را که درگیر هستند را خلاص کند.

فال روز سه شنبه 12 آبان 1394

فال روز سه شنبه 12 آبان 1394
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف