نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 12 بهمن 1394
فال روزانه ، فال امروز دوشنبه 12 بهمن 94
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 12 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1394
بازدید : 6,080 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

روابط متقابل شما با یکی از اطرافیانتان تا موقعی که تبدیل به یک مشکل واقعی شود می تواند در طول روز ادامه پیدا کند. اگرچه شما سعی می کنید از این مشکلات دوری کنید، ولی وسوسه می شوید که دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید که کشمکش و دعوا کردن اصلاً برای شما خوب نیست و بهترین کار این است که از هر مجادله ای پرهیز کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

باوجود اینکه کاملاً از شغل خود لذت می برید، ولی اگر شغلتان آسایش خاطری که خواهانش هستید را بهتان ندهد، کمی نگران خواهید شد. خوشبختانه کفه ترازو بیشتر به سمت منافع شما سنگینی می کند تا به سمت مشکلات مربوط به بی ثبانی و عدم امنیت. احتمالاً مسئولیت های شما تغییر خواهند کرد و وقتی که خوب مسیر جدید خود را شناختید حس بهتری پیدا خواهید کرد. در ضمن باقی ماندن در زمان گذشته مانع از برداشتن قدم های بعدی در آینده خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز رئیس تان روی شما حساب ویژه ای کرده تا از دریایی از کارها سربلند بیرون آیید و این کار برای شما بسیار سخت است چرا که باید به فکر تامین نیازهای خود نیز باشید ولی امروز کاراست که یکی پشت سر هم برای شما پیش می آید. الان زمان آن نیست با افکاری مثل این که چه کاری نمی توانید انجام دهید خود را اذیت کنید. به جای نگرانی درباره عملکردتان تمام تلاش خود را برای کار بکار گیرید. همین برای یک کار و نتیجه مفید کافی است!

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

 حتی اگر امروز شما تلاش کنید به خوبی وظایفتان را انجام دهید، شاید هدفهای شما در دراز مدت به نتیجه برسند. شما فقط در برابر فکر از دست دادن تفریح و شادی نمی توانید مقاومت کنید. شاید جلوتر از دیگران حرکت کردن در شما احساس نشاط به وجود آورد، بنابراین احتایط را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز ممکن است نزدیک ترین دوست شما، شما را به خوبی درک نکند. شما نمی توانید امروز این کار را آسان تر کنید چرا که مایل نیستید هر چیزی را که لازم است بدانند به آنها بگویید. شما سعی نمی کنید که زندگی تان را از همین هم که هست پیچیده تر کنید، شاید این به خاطر این باشد که شما می ترسید که برای دیگران دشوار باشد که حرف های شما را گوش کنند. هنوز هم، اگر یک اقدام حساب شده بکنید ممکن است به بهترین نحو ممکن خوب به هدف تان برسید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

اگر کاری به نظرتان کاملا درست نرسد آنقدر احساس آشفتگی و پریشانی می کنید که به سلامتی تان ضربه خواهد زد. امروز، ممکن است با تصمیمی که مربوط به روش و شیوه زندگی تان است در کشمکش و تقلا باشید. و نگران این هستید که آیا دارید اغراق می کنید یا به اندازه کافی تلاش نمی کنید. با وجود این، تمایل کنونی شما ممکن است باعث شود بیش از حد تاوان کارتان را دهید، در نهایت ممکن است به خاطر این احتیاط وسواس گونه خود اشتباه کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

 اگر یک شخص غیرعادی در زندگی شما وجود دارد، سعی نکنید که او را عوض کنید. اکنون موقعیت مناسبی نیست که بخواهید فرد دیگری را شبیه ایده آل هایتان بسازید. در مورد دیگران خیلی سریع و بر اساس اولویتهای خودتان قضاوت نکنید، برای اینکه تصور کردن این موضوع سخت است که آنها هم با همان موضوعاتی که برای شما دارای اهیمت هستند برانگیخته بشوند. سعی کنید به خودتان بقبولانید که در مسیر زندگی راههای زیادی وجود دارد و لزوماً راهی که شما برگزیده اید برای دیگران مناسب نیست.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما اگر بخواهید تفاوت های وسیع بین احترام به گذشته و نیازتان برای تغییر را با هم تطبیق دهید، به چالش خواهید خورد. موقعیت قوی و محکم شما در هر دو بخش ممکن است افراد دیگر را گیج و یا آشفته کند، برای اینکه شما قادر هستید هر دو روی سکه را ببینید! بلند پروازی های شما کمک تان می کند یک شغل تمام وقت و عالی داشته باشید و این کاملا ً ارزشش را دارد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

 اگرچه عقل و احساس شما امروز هر کدام شما را به مسیرهای متفاوتی می کشانند، شما باید بتوانید تصمیمی کلی بگیرید و به هر دو جنبه توجه داشته باشید. الان نیازی نیست که تواناهایتان را نشان دهید یا تفکرات و احساسهایتان را انکار کنید. مادامیکه شما با طبیعت دوگانه خود احساس راحتی می کنید، بنابراین دیگران فقط مجبور خواهند بود که با آن سازگاری پیدا کنند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

حتی اگر در زندگی تان مشکلی به وجود آمده باشد، شما همیشه می توانید به مطالعات معنوی خود اتکا کنید. ولی متاسفانه شما انقدر در فلسفه و متافیزیک غرق شده اید که می کوشید شرایط سخت را به موقعیتی خیلی عالی تبدیل کنید. شاید این کار بعضی وقت ها خوب باشد، ولی اکنون بهتر است به جای سیر کردن در آسمان ها کمی واقع بین تر باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

از دیروز تا بحال هیچ چیز تغییر نکرده، اما ظاهرا شما الان شادتر و سرحال تر شده اید. پس به جای نگران شدن به خاطر چیزهایی که تحت کنترل شما نیست، فقط به کارتان ادامه دهید. اما گفتن این حرف که شما هیچ وقت تسلیم نخواهید شد اشتباه است! شما خیلی راحت در راهکارهای خود بازنگری کرده و تاکتیک هایتان را عوض می کنید. پس اگر خواهان آزادی های دیگری در زندگی تان هستید، که حتی مشکلاتی هم برایتان به همراه دارند، سعی کنید که تا آخر راه مقصد نهایی خود را گم نکنید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 12 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 12 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

باوجود اینکه شما درگیر حوادث چند روز پیش هستید، ولی تعاملات و همکاری هایتان با افراد دیگر جالب تر و جذاب تر خواهد شد. احساسات شما خاطراتی مربوط به دوران کودکی تان را زنده می کنند، اما تمیز دادن آنچه که در گذشته اتفاق افتاده و شرایطی که درحال حاضر موجود است امری مهم و حیاتی است. به خودتان این فرصت را بدهید که با شخصی که بهش اعتماد دارید از نظر احساسی ارتباط برقرار کنید.

فال روز دوشنبه 12 بهمن 1394

فال روز دوشنبه 12 بهمن 1394
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف