نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 12 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
شما میتوانید اتفاقات جالب و مهم پیش روی خود را در روز پنج شنبه 12 فروردین 1395 متناسب با ماه تولدتان در سایت نمناک بخوانید و از وقوع آنها مطلع شوید.
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز دیگران از شما می خواهند که نقش راهنمای آنها را بازی کنید و شما هم دوست دارید تا جایی که می توانید به آنها کمک کنید. ماه در دهمین خانه شما به نیازهای جدید شما اشاره می کند و شما را فردی دلسوز می داند. کمک کردن به به کسانی که با شما رابطه نزدیکی دارند کار قبل تحسینی است، اما انگیزه های شما می توانند کارهای خوبی که هم اکنون انجام می دهید را کم ارزش کنند. شما نباید در عوض کاری که انجام می دهید چیزی بخواهید. کمک شما زمانی باارزش می شود که شما فقط به خاطر خود آنها بهشان کمک کرده باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما روز پر مشغله ای پیش رو دارید، اما ممکن است انقدر دور خور بچرخید که اصلاً به هیچ یک از کارهایتان نرسید! روش عاقلانه ای که بهتان توصیه می کنیم این است که نسبت به اتفاقات غیر منتظره ای که پیرامونتان رخ می دهد واکنش شدید نشان ندهید. اگر شما به این توصیه عمل نکنید قبل از اینکه بفهمید چه اتفاقی افتاده، وقت و انرژی خود را تلف خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

اگرچه شما فهمیده اید که تبعیت کردن از قانون لازم است، اما هنوز هم در ذهتان دوست دارید کارهایی انجام دهید که با قانون مغایرت دارند! حالا شما نمی توانید جلوی چنین تمایلات هیجان انگیزی را بگیرید. شما انقدر هیجان زده شده اید که نمی دانید چه کاری درست است و چه کاری غلط!! پس همین الان دست به کار شده و خطر کردن را بپذیرید، افکار فیلسوفانه خود را برای بعد بگذارید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

ممکن است فکر کنید که اگر بخواهید امروز به اهداف تان برسید مجبور هستید تا احساسات خود را سرکوب کنید. اما انتخاب دیگری نیز وجود دارد برای اینکه شما شما را از اشتباه برهاند. شما می توانید قلب خود را کاملا باز نگاه دارید و زمانیکه درباره رفتار تغییر یافته خود ساکت هستید می توانید همه جوانب و سفر ماورائی را بسنجید و این می تواند راه حل جایگزین مناسبی باشد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 حتی اگر شما جنبه خیلی بالایی داشته باشید، ولی اگر نتوانید به اهداف خود برسید ممکن است به راحتی عصبانی شوید. در این شرایط صبور بودن برایتان کار خیلی سختی است، ولی برای شما حیاتی است که قدری تأمل کرده و به خودتان زمان بدهید تا برنامه های خود را توسعه بدهید. اگر شما فقط یک روی سکه را ببینید این موضوع باعث به وجود آمدن دردسرهایی برایتان خواهد شد، بنایراین عاقلانه است که تمام اهداف خود را پوشش داده و فقط روی یک هدف خاص متمرکز نشوید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

 یک فرد آشنا یا یک همکار شاید امروز ازتان چیزی بخواهد که شما از انجام دادنش امتناع کنید. خوشبختانه شما قدرت استقامت و پایداری فوق العاده ای دارید و از خصلت لجبازی خود در این مشکل اخیر می توانید سود ببرید! پافشاری کردن بر روی عقیده خود خوب است، اما باید بدانید که چه وقت هایی باید با دیگران وارد مذاکره و گفتگو بشوید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

 فقط برای مدتی کوتاه برنامه های بلند مدتتان را فراموش کرده و خودتان را با اتفاقاتی که در محیط کنونی تان می افتد سرگرم کنید. تا جایی که می توانید از روشی که در پیش گرفته اید خارج شوید، برای اینکه شما کارهای زیادی در طول روز برای انجام دادن دارید و نمی توانید به تفریح کردن بپردازید. اما اگر شما با لبخندی بر روی صورت به انجام دادن وظایفتان بپردازید سازنده تر خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

 اگرچه صحبت کردن در مورد احساسهایتان می تواند تفکرات منفی را از شما دور کند، اما باید حواستان باشد که بیش از اندازه نیز در مورد آنها صحبت نکنید. شما ناخواسته نیروی خودتان را از دست خواهید داد مگر اینکه بخشی از آن را به خودتان اختصاص بدهید. بدون رودربایستی از وسوسه درمیان گذاشتن اطلاعات شخصی تان با دیگران، فقط به خاطر اینکه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، دوری کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

شما با هیچکس در مورد برنامه هایی که برای آینده خود دارید صحبت نمی کنید، چراکه احتمالاً آمادگی این را ندارید که با واکنش های آنها روبرو شوید. با وجوداین کمی واقع بینی به شما کمک می کند که آرزوهای خود را متعادل تر کنید. زیرا اکنون ماه در نهمین خانه شما، یعنی خانه ایده های بزرگ قرار دارد و شما اصلاٌ به جزئیات توجه نمی کنید و فقط آروزهای بزرگ در سر می پرورانید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

ممکن است امروز همچنانکه تلاش می کنید انرژی تان را محدود کنید تا بفهمید چه اتفاقی دارد بین شما و همکارتان می افتد ارتباطات شخصی تان نیز دچار مشکل  شود. اما در حقیقت به نظر می رسد زندگی تان کمی یکنواخت و ساکن شده است. هرجا که می روید از آنجا خاطره دارید. عقب نشینی کردن برای دور بودن از اضطراب و آشوب راه خوبی است. انرژی خود را احیا کرده و نظمی دوباره به افکارتان ببخشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

شما در موقعیتی قرار گرفته اید که به تفریحات و شادی بیشتری احتیاج دارید و امرزو باید تصمیم بگیرید از کارهایی که در سابق انجام می دادید دوری کنید و کارهای جدیدی را آغاز کنید. شما در حقیقت می دانید که باید چه کارهایی را انجام دهید اما از انجام آنها واهمه دارید اما باید زندگی جدیدی را شروع کنید و امروز این جرات و شهامت را در خود زنده سازید. زیرا اگر این جرات را در خود بیدار نسازید، سلامتی شما با مشکل جدی مواجه خواهد شد . اگر این کار را انجام دهید تغییر ژرفی در ندگیتان حاصل می شود.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 12 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 12 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

مثل اینکه شما در رویا سیر می کنید، یعنی جایی که همه چیز همان طوری است که باید باشد، ولی وقتی چشم خود را باز می کنید می بینید که زندگی تان چقدر از این تصویر ایده آل فاصله دارد. شما معمولاً خیالات و رویاهای زیبایی را در سرتان می پرورانید، اما هم اکنون دوری از حیقیت چیزی نیست که بتوانید از آن اجتناب کنید. به جای اینکه در ذهن خود به جاهای دور پرواز کنید، توجه خود را به خانه و تغییرات کوچکی که می توانید به وجود آورید معطوف کنید.

فال روز پنج شنبه 12 فروردین 1395

فال روز پنج شنبه 12 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف