نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 13 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع مهم و جذاب پیش روی خود در روز چهارشنبه 13 آبان 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 13 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

تحت تاثیر افکار و خیالات خود قرارگرفتن شاید در ظاهر مثل تفریح و سرگرمی بی ضرری باشد، اما نتیجه کار از تصورات شما درسرسازتر خواهد بود. الان شما قادر هستید آسمان آبی را هم به دیگران بفروشید! حتی اگر اصلا قابل دسترس نباشد. متاسفانه حتی کار سخت و زیاد و هم برای درست کردن تصویر قشنگی که شما از واقعیات زندگی برای خود ترسیم کرده اید کافی نیست. به جای اینکه با داشتن توقعات غیر ممکن خود را در دام شکست بیندازید، در جهت برآورده ساختن آرزوهای منطقی تان هر کاری از دستتان برمی آید انجام دهید.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

حتی اگر بدانید چه می خواهید، نمی توانید روشی منطقی برای دست یافتن به آنها تعیین کنید. افکار و رویاهای شما به عشق و عاشقی تمایل دارند، اما در این زمان پرداختن به این جور مسائل کمی مشکل است. شما اعتقاد دارید که در نهایت همه چیز درست می شود، اما امروز شاید با عدم امنیت و کمبود اعتماد به نفس خود مشکل داشته باشید. به خاطر مشکلات خارجی ذهن خود را آشفته نکنید؛ بلکه فقط در جستجوی لذت بردن از شرایط جدید خود باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شاید بهتر باشد وقتی که فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی که این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی که همه چیز خوب پیش می رود نسبت به مواقعی که این گونه نیست، راحت تر بتوان ناامیدی را تحمل کرد. ولی هنوز بالا بردن توقعات می تواند باعث ناراحتی شود. پس بهتر است قبل از اینکه شکست بخورید، جاه طلبی های خود را کمتر کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

شما حس می کنید اتفاقی افتاده است که کاملاً قادر نیستید آن را درک کنید و به خاطر همین مطمئن نیستید که چه کاری از دست تان بر می آید. ظاهراً ریسک کردن غیر ممکن است؛ شما ترجیح می دهید در خانه استراحت کرده و بگذارید دیگران این کار را برایتان انجام دهند. ولی شما حداقل باید به سر کار برگشته و قبل از اینکه کار جدیدی را شروع کرده کارهای ناتمام تان را به اتمام برسانید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز نمی توانید هرکاری که دلتان می خواهد انجام دهید، برای اینکه امکان دارد امکانات مالی تان نتوانند خیلی شما را به جلو ببرند. به جای اینکه به هر پیشنهادی جواب مثبت داده و بعد فکر کنید که چگونه می توانید از پس این مسئولیتهای بزرگ برآیید، قبل از اینکه دست به اقدامی بزنید از حجم برنامه هایتان کم کنید. اهل عمل بودن بهتر از این است که در طول مسیر تغییر جهت بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

ممکن است شما یک تعارض گرایشی – اجتنابی نسبت به نزدیک ترین دوست یا یکی از شرکای صمیمی خود داشته باشید. شما می خواهید که یک دوستی و شراکت عمیق تر و نزدیک تر داشته باشید. اما برای تان سخت است که شروع کنید و آسیب پذیری تان را نشان دهید. اگر همیشه از ضربه خوردن بترسید هیچ وقت در زندگی تان موفق نخواهید شد. بیان کردن احساسات بدون اینکه بخواهید به نتیجه ای برسید باعث می شود استرس از وجود تان دور شود و به شما اجازه می دهد که به سکوت و سکون باقی مانده در وجودتان غلبه کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 اگر چه ممکن است امروز در محل کار، برخوردهایی داشته باشید اما ممکن است قادر نباشید ببینید که پشت این برخوردها چه چیزی نهفته است. همکاری متقابل شما با دیگران چیزی نیست که اکنون نمایان می شود، ممکن است یک رابطه نا مناسب را بسازد. خوشبختانه ماه امروز به شما اطلاعات مشخصی را می دهد که بتوانید یک موقعیت سخت را به یکی از آسان ترین آنها تبدیل کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز امکان دارد یک دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خانواده تان در کارتان دخالت کند! در این صورت کنار آمدن با احساساتتان کار کسل کننده ای خواهد بود. یک نفس عمیق بکشید و بعد فکر کنید ببینید که به این فرد چه می خواهید بگویید، به خاطر اینکه ممکن است حرف اضافی یا نادرستی از دهانتان بیرون بیاید! باوجود اینکه ترجیح می دهید ساکت بمانید، اما وقتی شروع به حرف زدن کنید دیگر نمی توانید ساکت شوید! برای همین الان بهتر است به جای زیاد حرف زدن، جانب احتیاط را نگاه داشته و خیلی کم حرف بزنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

  هم اکنون وارد شدن به یک رابطه دوستانه جدید مزایای خیلی زیادی برای شما دارد. اما گر به جزئیات بی توجه باشید، کارهای خیلی ارزشمند شما ضایع خواهد شد. فضایی خیلی رمانتیک که همه چیز رویایی به نظر می رسد ایجاد نکنید. داشتن افکار مثبت معجزه آسا خواهد بود، اما این افکار نمی تواند جایگزینی برای کارها و مسئولیت های به حساب بیاید! پس پاهایتان باید روی زمین باشد و واقع بین باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

اگر شما اعتقاد داشته باشید زمانی هم نیاز به کمک دیگران دارید آنها از شما سوء استفاده می کنند، نمی توانید خوش اخلاق باشید. وقتی که جذابیت ها و خونگرمی شما تبدیل به عصبانیت می شود، حتی لطف و محبتتان نیز می تواند به کسانی که دوستش دارید صدمه بزند. فراموش نکنید که واکنش شدید نشان دادن اصلاً لازم نیست؛ شما فقط محدودیت های خود راقبول کنید و بعد دست به عمل بزنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

در حالی که اهداف بلند مدت شما برایتان مهمتر و پررنگ تر می شوند، شما لازم می دانید دقیقاً بفهمید که دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر شما کاملاً به دنبال ایده های خود نرفته اید، ولی هم اکنون صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امکان این را بدهید که در مورد تخیلات خود صحبت کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 13 آبان 1394

- فال روزانه در روز 13 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 در روزهای آخر هفته شما به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می شوید، برای اینکه وقت هایی که شما زیاد درگیر واقعیات نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می زند. همین حالا دوستان نزدیک و افراد خانواده تان در حالیکه بهتان اجازه نمی دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، نمی توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی غیرملموس درونی خود را با اتفاقات و حوادث بیرونی ملموس تطبیق دهید و خودتان را با هر دوی این حال و هوا هماهنگ کنید.

فال روز چهارشنبه 13 آبان 1394

فال روز چهارشنبه 13 آبان 1394
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف