نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 13 آذر 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه 13 آذر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز خیلی احساس ناامنی خواهید کرد، بخصوص اگر یکی از دوستان نزدیکتان و یا شریکتان با بهتر جلوه دادن چیزهایی که خیلی هم خوب نیستند شما را خوب راهنمایی نکند. اگرچه شما هم اکنون می توانید به وضوح ببینید که یکی از اطرافیان تان تلاش می کند شما را بفریبد، اما امکان دارد دلیل این عصبانیت اخیر شما بیشتر ترس های خودتان باشد نه رفتار آنها. پس قبل از اینکه عجولانه تصمیم بگیرید، تمام حقایق را بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما شاید ایده های خوبی برای انجام دادن کارهایتان در محل کار البته با روشی جدید و متفاوت داشته باشید. اگرچه مدتها در مورد این روش فکر کرده اید، ولی اگر حدس می زنید این روش کارایی ندارد و یا کسی ازتان حمایت نمی کند فعلاً آن را اجرا نکنید. به جای اینکه فکر کنید افراد دیگر بهتان ملحق شده و کمکتان می کنند، فعلاً بهتراست از خیر این موضوع بگذرید و انرژی تان را تلف نکنید!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

دوست یا عضوی از خانواده تان با اشکال ها و ایرادهای مداومی که از شما می گیرد، باعث دلسردی و دلزدگی شما شده است، اگر  صحبت های دیگران باعث ناراحتی و نا امیدی شما از زندگی تان می شوند به صحبت هایشان اهمیتی ندهید. زندگی که در حال حاضر  دارید متعلق به شماست فقط شما نه هیچ شخص دیگری. شما باید خودتان به تنهایی زندگی تان را اداره کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز آرام گرفتن تبدیل به چالش شده است، چراکه عطارد در نشانه شما با بهرام نگران در یک دام گرفتاره شده اند. به جز اینکه شما در طول روز به تمام افکارتان با دقت گوش فرا می دهید، ممکن است از برخوردهای زبانی افراد دیگر خشمگین شوید، چراکه فکر می کنید مورد تهدید قرار گرفته اید. به هرجهت اکنون صحبت هایی که بدون فکر قبلی به زبان می آیند مفید نخواهند بود. برای کسب کردن دیدگاه های متفاوت به جای صحبت کردن سعی کنید بیشتر گوش دهید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

ممکن است شما ایده بزرگی در رابطه با اینکه چطور پول بیشتری کسب کنید در سر داشته باشید ، اما احتمالا قبل از اینکه تلاش تان را در این راه آغاز کنید مجبور می شویدعقب نشینی کنید. شما از انجام دادن کارهایی که در رابطه با آنها تجربه ای ندارید نمی ترسید و ممکن است سیاست جدیدی در پیش بگیرید که در راه تان موفق شوید. از طرف دیگر، ممکن است دیگران آرام آرام به سمت شما بیایند و به راحتی در جریان کار شما قرار بگیرند. بنابراین اگر مایلید که این کار را بکنید، بیشتر کنجکاو باشید و در این رابطه بیشتر جست  و جو کنید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز شما باید شروع کنید به ساختن و بنا کردن آنچه که دیروز آغاز کرده بودید. روابط به هم خورده شما امروز می تواند به شکلی درآید که شما می خواهید. اقدام صحیح، حسی را در شما ایجاد می کند که ببینید نقشه ها و طرح های گذشته تان در حال عملی شدن هستند. اما مسایل گره خورده را برای روز دیگری رها کنید. فقط مطمئن شوید که وقت کافی برای تمام کردن کاری که شروع کرده اید، دارید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما به دنیای جدیدی وارد شده اید اما هنوز متوجه این موضوع نشده اید و فکر می کنید که هنوز در زندگی سابق خود به سر می برید به همین علت هیچ گونه تلاشی را آغاز نکرده اید. اما چشمان خود را با دید جدیدی به زندگی باز کنید. در این صورت افراد جدیدی نیز به شما می پیوندند که زندگی شما را دچار تغییرات اساسی خواهند کرد. هر چه زودتر شانس خود را تا دیر نشده است امتحان کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

ایستادگی که در هفته آینده با آن مواجهه خواهید شد اکنون برای لحظاتی خود را نشان خواهد داد و خوشبختانه اکنون شما فرصت این را دارید که آن را به موقعیت بهتری تبدیل کنید. ممکن است شما کاملا مطمئن باشید که در مسیر درستی قرار گرفته اید، حتی اگر شرایط کنونی این اعتقاد شما را تایید نکنند که امور کاری در حال پیشرفت کردن هستند. اعتماد به نفس شما بهترین دارایی شما در این زمان هستند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

 شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت هایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حدقال کاری را که می توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

باوجود اینکه ممکن است شما افسرده باشید به فاصله بین چیزهایی که دارید و چیزهایی که می خواهید داشته باشید فکر کنید، ولی وقتی که اول صبح ماه به نشانه شما باز می گردد روزتان را روشن می کند. با این حال شما باز هم در حال تجدید نظر کردن در افکار خود می باشید، به خصوص اگر خط فکری شما از نظر مالی و احساسی به نتیجه ای که انتظارش را داشتید نرسیده باشد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

اگرچه شما الان در نظر افراد دیگر ظاهر آرام و ساکتی دارید، اما نمونه بسیار خوبی برای افراد دیگر هستید (در مورد اینکه چرا باید هنگام قضاوت کردن در مورد کتاب از روی جلد آن احتیاط کنند!). در زیر ظاهر آرام و متینتان شور و غوغایی برپا است و شما احتمالا سعی می کنید که آن را پنهان کرده و بروز ندهید. به جای تلاش برای فروخواباندن افکارتان، به خودتان قول دهید که ابدا هیچ کاری نکرده و فقط خودتان را با آنها سرگرم کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 13 آذر 1394

- فال روزانه در روز 13 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

اگر شما امروز با فرد جدیدی آشنا بشوید، حجاب و پرده بین دنیای شما ممکن است چنان نازک شود که شما همه چیز را در مورد زندگی گذشته یا برخی از جنبه های دیگر زندگی آن فرد متوجه بشوید. حتی اگر این موضوع را باور ندارید، تجربه برخورد کردن با فردی را در نظر داشته باشید که این شخص آنقدر به نظرتان آشنا می آید که احساس می کنید قبلاً با هم دوست بوده اید.

فال روز جمعه 13 آذر 1394

فال روز جمعه 13 آذر 1394
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف