نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 13 فروردین 1395
فال روزانه ، ‌فال
اتفاقات جذاب و مهم پیش روی خود را در روز جمعه 13 فروردین 1395 پیش از وقوع و متناسب با ماه تولدتان در فال روزانه سایت نمناک بخوانید و آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 13 فروردین 1395
بازدید : 6,509 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما آخر هفته را با آرامش سپری کرده اید. با وجود اینکه بعداً در طول روز کمی دچار تضاد خواهید شد، ولی قادر خواهید بود بین چیزهایی که دارید و چیزهایی که می خواهید داشته باشید تعادل ایجاد کنید. حتی اگر شما از چیزهایی که دارید راضی هستید، الان نباید از کار کردن بیشتر هراس داشته باشید. درحالی که تلاش مضاعف باعث می شود شما زودتر به نتیجه برسید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید که به اندازه کافی صبر کرده اید. کاملاً واضح و مبرهن است که شما می دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده اند. حتی اگر می خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

 امروز مشکلات زندگی شما بیشتر  و نسبت به همیشه پیچیده تر شده است. ممکن است افرادی شما را تحت فشار قرار دهند اما شما باید فراتر از تلاشهای پنهان آنها عمل کنید. اما شما نمی توانید دخالتهای پنهان آنها را قبول کنید، پس تلاش کنید که مسائل را از حیطه کنترل آنها خارج کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

شما قادر هستید در مورد مشکلی که در محل کار اتفاق افتاده هر دو جنبه موضوع را ببینید، ولی نمی خواهید خودتان را ملزم به یکی از آن دو بکنید. خوشبختانه شما می توانید با بی طرف ماندن خودتان را این مقوله بیرون بکشید، اما گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که مجبور می شوید فوری عکس العمل نشان دهید. از نیازهای خود آگاهی داشته باشید، مطلع بودن  بهتان کمک می کند از شکست های غیر منتظره دور بمانید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

از انتظارات و توقعات بیش از اندازه ای که دیگران ازتان دارند اجتناب کنید، واکنش و عکس العمل آنها نباید برایتان مهم باشد. هم اکنون امکان دارد افرادی که بهتان نزدیک می شوند نتوانند بهتان اعتماد کنند، اما شما چون می خواهید به خودتان توجه کنید به رفتار آنها دیگر اعتراض نکنید. امروز اگر می خواهید به درستی کارهایتان را انجام دهید، فقط و فقط به خودتان تکیه کنید  و روی پای خود بایستید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

امروز اوضاع شما خیلی پپیچیده است چرا که می دانید باید به وظایف اجتماعی تان برسید و به طور کامل روی کارتان تمرکز کنید. اما شما خیلی راحت نمی توانید نه بگویید، به خصوص اگر فرصت وقت گذرانی با دوستانتان را داشته باشید. متاسفانه حالا مسئولیت پذیری بر تفریح کردن و خوشی ارجحیت دارد. پس تفریح و بازی را به روز دیگری موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

وقتی که ماه وارد نشانه شما می شود شما کمی عبوس می شوید، برای اینکه احساس می کنید به چیزهایی که می خواهید نمی رسید. اما ناامیدی حقیقی از انکار کردن لذت نشأت نمی گیرد. مشکل شما این است که خیلی از وقتتان را به خوشگذرانی کردن می گذرانید. هم اکنون پایین آوردن توقعات بیش از اندازه تان بیشتر از هر چیز دیگری باعث خوشبختی شما می شود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز که پلوتو و خورشید در هشتمین خانه تان هم تراز می شوند، باید مسائل مالی پرخطر خود را به درستی هدایت کنید. اگر اقدام به انجام دادن کارهای خانه بکنید، می توانید به خوبی از عهده اش بربیایید. اما از برنامه هایی که باید خیلی زود انجام شوند باید مثل طاعون دوری کنید! با سخت کار کردن و و رسیدگی کردن فقط به یک کار موقعیت خود را بهتر کنید. اما حرص و طمع داشتن خیلی بیشتر از آنچه حدس بزنید برایتان دردسرساز خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 یادآوری یک خاطره از تجربه های دوارن بچگی نظر شما را نسبت به آنچه که امروزه آن را موفقیت می نامید عوض می کند. شاید به یاد آوردن بخشی از یک رویا هدفی را که شما رهایش کرده بودید را به یادتان بیاورد. حتی اگر شما دوست ندارید مسیر زندگی خود را عوض کنید، اما هنوز می توانید با آرامش تخیلات غیر واقعی خود را با زندگی واقعی بیامیزید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

 امروز برای شما روز پرکار و پر مشغله ای است، به خصوص اگر دوستان و همکارانتان به شما کمک نکنند. خوشبختانه شما فرصتی دارید که اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. به جای اینکه با نارضایتی در مورد شرایط جدیدتان صحبت کنید، به آنچه که در جهان شگفت انگیز مادی و معنوی تان اتفاق افتاده است شکل تازه ای دهید؛  این سخن به معنی این نیست که شما نیاز دارید که به دنبال ثروت بیشتری باشید، بلکه به معنی این است که شما باید به خاطر نعمتهایی که دارید شکرگزار باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

 شما امروز می توانید از آمیزه جادویی بینش خلاقانه و آرزوهای دنیوی ات استفاده کنی. اگرچه شما لزوماً آدم تنبلی نیستی، ولی نمی خواهی برای رسیدن به هدفهایت تلاش بیشتری بکنی. اکنون برای اینکه یک پروژه جدید را تقبل کنی فرصت مناسبی است. هر تصمیمی که بگیری تعهدی برایت به وجود می آورد که باعث می شود روی مهمترین مسائل تمرکز کنی.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 13 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 13 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

شما در این روزها اعتمادهای نابه جا و نادرستی را به افراد متفاوت می کنید. بهتر است این کارتان را ترک نمایید زیرا در غیر این صورت  شکست بزرگی در تقدیر شما به چشم می خورد. شما بیش از حد به افرادی که بر سر راه تان قرار می گیرند خوش بین هستید اما در قرن 21 بهتر است استراتژی خود را تغییر دهید زیرا دیگر افراد ساده دل نیستند.
 

فال روز جمعه 13 فروردین 1395

فال روز جمعه 13 فروردین 1395
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف