نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 14 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش رو خود در روز پنج شنبه 14 آبان 1394 متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

تظاهر کردن دیگر فایده ای ندارد!! شما نمی توانید برای همیشه نشان دهید که فرد خوش بینی هستید. البته این موضوع نباید باعث نگرانی تان شود. عجیب اینکه حتی احساس آسودگی و فراغ بال می کنید؛ چرا که به هیچ وجه مجبور نیستید احساساتتان را از افراد دیگر مخفی کنید. سهیم کردن دیگران در ترس ها و نگرانی هایتان درهایی را به روی شما می گشاید که به سمت گفتگوهای زیادی در مورد موضوعات مهم سوق داده می شوید. به جای اینکه در برابر این تغییر مقاومت کنید، زندگی جدید خود را با آغوش باز بپذیرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما بسیار به سفر کردن علاقه پیدا کرده اید و دوست دارید یا به کوهستان و یا به جزیره ای کوچک بروید. هیچ چیزی اکنون نمی تواند شما را از تصمیمتان منصرف کند. تنها مشکلی که وجود دارد این است که شما اگر رویاهایی خود را مطرح کنید ممکن است بیشتر از قبل برای انجام این کار وسوسه شوید. اما این کار غیر ممکن نیست، بنابراین تا موقعی که مطمئن نشده اید هر چیزی که برای این مسافرت لازم است را تهیه نکرده اید، برای تبدیل کردن این ایده به واقعیت و رفتن به مسافرت اقدام نکنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

اگرچه برنامه های بلند مدت تان در ماه گذشته متمرکزتر شده بودند، شما در حالیکه به هدفتان نزدیک می شوید، کم کم از دست این برنامه ها خلاص می شوید. شما حالا در مسیر دیگری قرار گرفته اید، پس در مورد حوزه کاری خود بازنگری کنید و در مقصد نهایی خود تغییراتی ایجاد کنید. اگر تصمیم جدیدتان با تصمیم قبلی کاملا متفاوت بود نگران نشوید. شما چیزهای زیادی راجع به خود و جهان خود یاد گرفته اید، پس اگر لازم شد آماده باشید که مسیر و روشتان را نیز عوض کنید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

با وجود اینکه شما در حالیکه به برنامه های آخرهفته و تعطیلات خود فکر می کنید به فکر شادی کردن و تفریح نیز هستید، نگذارید حالات و گرایشات جدی شما مانع از رویاپردازی تان بشود. هم اکنون واقعاً برایتان بهتر است که از جذابیت های جدید خود استفاده کنید و بیشتر به جنبه های کاربردی تر زندگی توجه کنید تا بتوانید زیر بنای محکمی برای مسافرت بزرگی که قبلاً فقط تصورش را می کردید بسازید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

با وجود نیات بسیار خوبی که امروز در مورد کارهایتان دارید ممکن است با مخالفت های زیادی روبرو شوید. امروز اتفاقات زیادی رخ می دهند که تمرکز شما از فعالیت هایی که دارید بهم می زنند و باعث می شوند بهره وری تان بالا نرود. خود را از سستی و تنبلی آزاد کنید و به خودتان قول دهید که دیگر خودتان را سرزنش نکنید. یک پیاده روی کوتاه، مدیتیشن یا یک خواب نیمروزی  شما را سر حال کرده و نیروی تازه ای برای رویارویی با وظایف تان به شما خواهد داد.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز حتی اگر مجبور بودید که به سر کارتان برگردید، نمی توانید در برابر وسوسه های درونی تان بی تفاوت بمانید. در حقیقت شما می توانید بدون اینکه دیگران متوجه بشوند و بدون اینکه فعالیت های روزانه تان را تحت شعاع قرار دهید، عازم سفری در دنیای درونتان بشوید. حتی مواقعی که در کهکشان های دور و دراز ذهن خود سیر می کنید، منطق را پیشه خود سازید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما تا به حال به سوی عقب و جلو درنوسان بوده اید، به خاطر اینکه نمی دانستید چگونه باید دررابطه ای که دارید ابراز وجود کنید. یک لحظه به طور غیر معمولی عصبانی هستید و در مقابل تعهدات تان سرکشی می کنید. لحظه دیگر می خواهید احساسات مجروح شده خود از رابطه قبلی را با فرد جدیدی التیام ببخشید و دقیقا کاری را انجام دهید که قبلا گفته بودید. موقعیت های سخت نیازمند واکنش های نهایی است. اما اینکه بخواهید کنترل خود را از دست بدهید هیچ چیزی را درست نمی کند. آنقدر سیاست داشته باشید و زیرکانه عمل کنید تا بتوانید زندگی اطرافیان خود را از این که هست آسان تر کنید، به اضافه اینکه این کار زندگی خود شما را هم آسان تر می کند!

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

بحث کردن با دیگران برای وفق دادن آنها با برنامه هایشان ممکن است زیاد موثر نباشد، اما تمایل شما ممکن است حد و مرزی را مشخص کند و سپس به آن بپردازید. مشکل این است که شما  زمانی که می فهمید که قوانین دیکتاتورانه شما می تواند تعاملات شما را با دیگران محدود کند بخواهید افکار خود را تغییر دهید. خود را به خاطر ناهماهنگی با دیگران سرزنش نکنید. این اختلاف خود را پذیرفته و راه خود را بروید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

شما این توانایی را دارید که حقیقت را بوسیله انتخاب درست کلمات تان دست کاری کنید. شما بسیار باهوش هستید و می توانید حتی بدون اینکه متوجه باشید نظرات دیگران را تغییر دهید. متاسفانه، ممکن است از تاثیر خود کاملا آگاه نباشید. شما می توانید تاثیر مثبتی بر دیگران  داشته باشید، بنابراین قبل از اینکه دهان تان را باز کنید و حرفی بزنید درباره چیزی که می خواهید بگویید کاملا بیندیشید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز شاید اولین روزی باشد که ماه و خورشید مدت زمان طولانی تری یکدیگر را ملاقات می کنند. امروز روز نوسازی است، پس وقت را بازنگری کارهای مهم پیش رویتان دارید اختصاص داده و برای کارهایی که برای سال آنیده دوست دارید انجام دهید رویاپردازی کنید. اما همه اینها یک شبه حاصل نمی شود! این برنامه را همیشه برای خود تکرار و تمرین کنید تا به صورت یک برنامه منظم روزانه دربیاید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

اگر همکارانتان امروز نتوانند بفهمند که شما چه کار می کنید، پس نمی توانند از کارآیی شما انتقاد کنند. شاید شما روش خود را عوض کرده تا آنها را گیج کنید، بنابراین از دید آنها خارج می شوید. متاسفانه این تاکتیک باعث می شود ذهن کسانی که با شما صمیمی ترند منحرف شود. از تصورات خلاقانه به عنوان وسیله ای محرک استفاده کنید تا الهام بخش آنها برای رسیدن به رویاهایشان باشید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 14 آبان 1394

- فال روزانه در روز 14 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

با وجود اینکه شما تلاش می کنید تا از کانون توجه بودن دوری کنید اما دیگران شما را به چشم یک رهبر نگاه می کنند و شمااین احترام را از آنها دارید. شما واقعا دوست ندارید که قدرت و اختیار را در انحصار خود داشته باشید حتی اگر قبول کردن آن همراه با ارزش و احترام باشد. شما این توانایی را دارید که حواس خود را جمع کرده و تصمیماتی بگیرید که به نفع همه باشد. بنابراین یک نفس عمیق بکشید و ظرفیت خود را بالا ببرید و عقل و دانایی خود را در این موقعیت به دیگران نشان دهید.
 

فال روز پنج شنبه 14 آبان 1394

فال روز پنج شنبه 14 آبان 1394
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف