نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 14 آذر 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم در روز شنبه 14 آذر 94 متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شاید خویشتن داری و میانه روی بهترین خصوصیت اخلاقی شما نباشد، اما امروز می تواند شما را از دردسرها دور نگه دارد. این سخن بدین معنی نیست که شما زندگی پرمخاطره ای دارید، بلکه فقط بدین معنی است که شما باید به تعهداتی که می دهید بیشتر توجه کنید. شما اگر بیشتر از توانتان مسئولیت قبول کنید، ممکن است همه چیز را خرابتر کنید. پس فبل از دادن جواب مثبت خوب فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما انسانی هستید که خود را با شرایط روز خیلی سریع وفق می دهید، هیچ گاه از روزمرگی هفته هایتان خسته نمی شوید زیرا با برنامه های مختلفی که برای هر روز تان دارید، هر روز از روز قبلی متفاوت می شود. فعالیت ها و افکار مثبتی که در این روزها دارید باعث می شود بیش از پیش حرکت تان سریع شود. شما به دلیل اخلاق خاصی که دارید محبوب همگان هستید، در هر زمان که به هر مکان جدیدی می روید مورد پسند افراد زیادی قرار می گیرید. در روابط تان کاملا صبور و محتاط هستید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

حالا که ماه به نشانه تان بازگشته است، شما از نظر عاطفی و احساسی دیگر رنجیده خاطر نیستید. شما وقتی دوست صمیمی و یا نامزدتان دست به کارهای احمقانه می زند، زیاد در مقابلش صبور نیستید، اما گفتن این حرف به آنها که باید بعضی چیزها را از پیش می دانستند از جانب شما کار زشتی است. شاید حتی به خاطر حفظ کردن دوستی و علاقه مجبور شوید عصبانیت خود را پنهان کنید، اما وقتی نمی توانید نظر خود را ابراز کنید باید بهایش را هم بپردازید. فراموش نکنید شما بدون اینکه از کسی خجالت بکشید می توانید فرد خوب و قابل اطمینانی باشید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

اگر شما درباره افکارتان صحبت نکنید فرصتهای خوب نیز فرا می رسند، شما باید برای مدتی طولانی افکارتان را فقط پیش خود نگه دارید. این سخن به این معنا نیست که شما از تحریک کردن احساسات نیرومند می ترسید؛ بلکه فقط به این معنا است که شما نمی توانید بفهمید که برای محو کردن زخمهای کهنه و ناراحتیهای اخیر، انجام دادن چه کاری خوب است. اما راهی پیدا کنید که بتوانید به طور مؤثر موفق به شناختن هر نگرش منفی یا ناراحتی هایی که می توانند به نقطه ای بحرانی برسند، بشوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

 ارتباط های دوستانه ای را که به تازگی آغاز کرده اید، ارتباط های درستی نیستند و به نتیجه ای که شما مد نظر دارید ختم نمی شود. شاید حتی پایان غم انگیزی داشته باشد. طرز درست و صحیح رقتار کردن در رابطه با هر موضوعی را سر لوحه خود قرار دهید. تا زمانی که از تصمیمی اطمینان صد در صد پیدا نکرده اید در آن مسیر گام نگذارید زیرا شما فردی هستید که اگر در رابطه با کاری اطلاع حتمی نداشته باشید تا پایان مسیر دچار استرس خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 اگر به فکر این هستید  که چگونه عادتهای دیرینه ی خود را از بین ببرید، امروز، فرصت خوبی است.امتحان یک چیز جدید و تازه شاید گاهی خطرناک باشد اما الان پیش بینی به حد کافی هست که شما رابه حرکت وادارد.حتی اگر کاری را دارید انجام می دهید که با آن آشنا هستید، سعی کنید آن را به شکل دیگری انجام دهید.فقط کافی است نگاه خود را عوض کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

 اگر شما با خانواده تان مشکلی پیدا کرده اید، الان زمان خوبی برای متمرکز شدن بر این موضوع است. منتظر فرصت مناسب نباشید که فعالیتهای دوستان نزدیک یا خانواده تان را بررسی کنید. شما با مهربانی به صحبتهای دیگران گوش می دهید و عاقلانه واکنش نشان می دهید، اکنون این توانایی کمکتان می کند که تأثیرگذارتر باشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

  با وجود اینکه شما معمولا زمانی که می خواهید نیازهایتان را بیان کنید احتیاط می کنید و محافظه کار هستید،  اما ممکن است امروز اجازه بدهید دیگران بدانند شما دقیقا چه می خواهید. شما ممکن است اکنون خارج از چهارچوب عمل کنید، اما  لزوما به این معنا نیست که دیگران هم دوست داشته باشند به شما بپیوندند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز هیچ حرف و سخن بیهوده ای که بتواند بین شما با روش کاری علت و معلولی تان فاصله بیندازد وجود ندارد. دور و بر  شایعات و حرفهای بی اساس نروید و فعلاً دور اینترنت بازی و چت کردن را خط بکشید. برای اینکه در عین حال که به تفریح و سرگرمی هم نیاز دارید، نمی توانید سر و صدا و شلوغی را نیز تحمل کنید. موقعی می توانید استراحت کرده و آخر هفته سرگرم کننده ای هم داشته باشید، که چند روز آخر هفته را خوب کار کرده باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز برای شما سرشار از عشق و عاطفه است و شما اصلاً انتظار چنین روزی را نداشته اید. فهمیدن اینکه شما عوض شده اید یا نه خیلی سخت است، اما هم اکنون ظاهر شما تغییر کرده است. حتی اگر شما ابتدا این تغییر را دوست نداشته باشید، مادامی که چیزهایی که قابل تغییر نیستند را قبول می کنید، می توانید خیلی سریع به شرایط جدیدتان عادت کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز نباید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید، فقط آنها را همانگونه که هستند ابراز کنید. از طرف دیگر فراموش نکنید که درست نیست هر چیزی که در ذهنتان دارید را بیان کنید. بعضی از حس ها در انسان وجود دارند که نباید در موردشان با کسی صحبت کرد. اگر قبل از اینکه به نتایج کارهایتان فکر کنید، در مورد تمام نیازها و خواسته هایتان با دیگران حرف بزنید، مطمئناً به دردسر خواهید افتاد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 14 آذر 1394

- فال روزانه در روز 14 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز خوش بینی و مثبت اندیشی ضعیف شما می تواند اشکها و یا ترسهایتان را مخفی کند. شما کار خیلی زیادی نمی توانید برای کنترل کردن احساساتتان انجام دهید، بنابراین اولین اقدام شما برای چیزهایی که فکر می کنید مورد قبول دیگران واقع نمی شوند این است که آنها را به جای ابراز کردن مخفی کنید. ولی حقیقت چیز دیگری است!! اگر سفره دلتان را باز کنید حال خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. حتی اگر راه حل سریعی پیشنهاد نشد، همه می توانند جایگاه شما را بشناسند.

فال روز شنبه 14 آذر 1394

فال روز شنبه 14 آذر 1394
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف