نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 14 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم و جالب پیش روی خود در روز چهارشنبه 14 بهمن 94 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

در پشت چشم های شما رازهای بسیاری نهفته است که هر کسی آن را متوجه نمی شود. افکار شما اکنون همه جا در حال پرواز هستند، اما الان سخت است که بخواهید بر روی یک کدام از موضوعاتی که به آنها فکر می کنید تمرکز کنید تا آن را به واقعیت تبدیل کنید. این حرف به معنی این نیست که آنها ایده های بدی هستند؛ بلکه به این معنی است که اگر بخواهید آنها را به سختی جلو ببرید زمان شما تمام خواهد شد. خوش بینی شما امروز به کمک شماخواهد آمد و شما باید قادر باشید تا دوباره به جلو حرکت کنید، و شما نباید کارها را با شتابی بیش ازآنچه که در کار معمول است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 همین چند روز پیش شما می خواستید شناخت حرفه ای خود را بیشتر کنید، اما امروز کاملاً دیدگاه متفاوتی دارید. نگرانی های شما تغییر کرده است و به جای نگران بودن به خاطر زمان حال بیشتر به فکر آینده هستید. به هر حال حتی اگر الان بیشتر وقتتان را به پروراندن رویاهایتان اختصاص داده اید، لازم است که حتماً فردی منطقی باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

با وجوداینکه اتفاقات بسیاری در زندگی شما در حال وقوع است ممکن است شما بخواهید که از کنار همه اینها بگذرید. البته شما نیاز خواهید داشت که در رابطه با کارتان موضع مشخصی اتخاذ کنید اما شما به طور غریزی میدانید که بهتر است انرژی خود را هدر ندهید و آن را برای مواقع ضروری نگاه دارید. شماانرژی زیادی را لازم خواهید داشت زمانیکه ماه وارد نشان شما مریخ می شود که در تمام طول تعطیلات آنجا به استراحت خواهد پرداخت. هفته آینده روزهایی کاملا متفاوت خواهید داشت پس بهتر است تا آن زمان کمی استراحت کنید و نیروی خود را ذخیره سازید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

 شما امروز فقط احساس سرحال بودن می کنید، اما درست نیست هرآنچه که در فکرتان دارید را با دیگران در میان بگذارید. مثل اینکه شما مدتی برنامه هایتان را معوق گذاشته بودید، ولی حالا که شروع کرده اید آنها را اجرا کنید، موانع یکی پس از دیگری ظاهر می شوند. آرامش داشته باشید و به دنبال راهی باشید که در حین کار کردن تا جایی که می توانید از کارتان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز شما زیاد قدرت تجسم وخلاقیت ندارید، اما این موضوع لزوماً مانعی برای سازندگی شما ایجاد نمی کند. تهیه کردن یک فهرست از کارهایی که می خواهید انجام دهید مفید خواهد بود، اما به خاطر کارهایی که نمی توانید به اتمام برسانید خودتان را ناراحت نکنید. به جای اینکه حواس خود را بر روی کارهایی که نتوانسته اید تمام کنید متمرکز کنید، برای کارهایی که هم اکنون باید انجام دهید به خود قوت قلب بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

ممکن است شما فکر کنید که خواسته های شما با خواسته های افراد دیگر تفاوت دارد و برنامه های شخصیتان با اهداف کسانی که به شما نزدیکند مغایرت دارد. اگر فکر می کنید می توانید فرد دیگری را متقاعد کنید که نقطه نظرش را به خاطر حمایت کردن از برنامه هایتان تغییر دهد، یا به این کار مجبورش کنید، اشتباه کرده اید. سعی نکنید که در یک کشمکش راه حل خودتان را تحمیل کنید. فقط انرژی بیشتری برای فروکش کردن آن صرف کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

شما کاملاً قادر هستید که از خودتان مواظبت کنید و این اغلب روش شما می باشد. اکنون با وجود این شما به دانستن نیازهای هر فرد دیگری علاقه مند هستید. اما جستجو کردن ناراحتی های خودتان بدتر است چناچه شما می توانید هر نگرش منفی ای را تأیید کنید. دوست بهتری برای دیگران بودن شما را خوشحال تر می سازد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

نیازی به گفتن نیست که ممکن است برای خودتان دردسر درست کنید، چرا که کارهای خیلی زیادی را شروع خواهید کرد که امکان تمام کردن تمام آنها را ندارید. شما فقط زمانی می توانید از برنامه های خود کاسته و فعالیت هایتان را کمتر کنید که بفهمید افراد دیگر به کمک تان نیاز پیدا کرده اند. اما در آن موقع هم تمام کارهای لذت بخش را از برنامه تان حذف نکنید، وگرنه بعداً افسوس خواهید خورد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

نقش هدایت کننده شما در منزل و یا در اجتماع امروز برای خودتان خیلی اهمیت دارد، اما می تواند شرایط سختی را نیز برایتان به وجود آورد. شما می دانید که چه چیزی برای اطرافیانتان بهتر است، اما ممکن است آنها با نظرت شما مخالفت کنند. در حالیکه سعی می کنید هرکسی را متقاعد کنید که شما درست می گویید، استفاده کردن از منطق اصلاً کارساز نخواهد بود. لازم است به دوستان و همکارانتان اجازه بدهید راه خود را بروند تا خودشان حقیقت را کشف کنند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

 اگر مجموعه قوانینی را برای سلامتی خود در دراز مدت ایحاد کنید، می توانید تضمین کنید که در طول سال های آتی شادابی تان افزایش پیدا می کند. پلوتو متغیر وارد ششمین خانه تان یعنی خانه فعالیت های روزمره می شود و شما را قادر می سازد که عادت های قدیمی تان که زیاد هم برایتان مفید نبودند را ترک کنید. تا جایی که می توانید به دنبال ایجاد کردن تغییراتی باشید که برنامه های ورزشی و رژیم غذایی تان را اصلاح کنید. اگر خیلی معطل کنید، تاثیرات منفی که سبک زندگی ناسالم به جای می گذارد جبران ناپذیر خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز شما فکر می کنید که هیچ کار اشتباهی انجام نمی دهید، اما همین اعتماد بیش از اندازه شما خود دلیلی در رد این موضوع است!! اصلاً نیازی نیست روی نقاط ضعف خود سرپوش بگذارید؛ داشتن اجرا و عملکردی خیره کننده خیلی عالی است، اما فکر نکنید که یک اجرای عالی می تواند جانشین واقعیت محض بشود. شما آنقدر عاقل هستید که کارآیی خود را بالا ببرید، اما با پنهان کردن حقیقت از نشان دادن آن فرار نخواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 14 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 14 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

  رویای شما این است که بتوانید موارد غیر قابل اجتناب را به تعویق بیندازید. اما در واقع این خیال جزئی از تصورات و رویاهای شماست. اگر می خواهید که همیشه کار درست را انجام دهید مخصوصا زمانی در موارد بسیار مهمی مانند وضعیت اقتصادی و مالی، سعی می کنید که راحت ترین کار را انتخاب کنید. راه حل های موقتی به همان مقدار مشکل ساز است که کنار کشیدن از موقعیت، پس مبارز درونی تان را به کمک بگیرید و لحظه حال را اداره کنید چون این تنها فرصتی است که شما دارید.

فال روز چهارشنبه 14 بهمن 1394

فال روز چهارشنبه 14 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف