نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 15 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه 15 آبان 1394 را قبل از وقوع در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1394
بازدید : 4,165 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما به دنیای جدیدی وارد شده اید اما هنوز متوجه این موضوع نشده اید و فکر می کنید که هنوز در زندگی سابق خود به سر می برید به همین علت هیچ گونه تلاشی را آغاز نکرده اید. اما چشمان خود را با دید جدیدی به زندگی باز کنید. در این صورت افراد جدیدی نیز به شما می پیوندند که زندگی شما را دچار تغییرات اساسی خواهند کرد. هر چه زودتر شانس خود را تا دیر نشده است امتحان کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز حتی اگر مجبور شوید کارهایی را انجام دهید که قبلا اصلا با آنها سر و کار نداشته اید، باز هم روز سختی نخواهید داشت. شما ایده سردرآوردن از هر چیز جدیدی دوست دارید و خوشبختانه استعداد ذاتی برای تعادل برقرار کردن بین ناشناخته ها و شناخته ها را دارا هستید. اما هنوز هم باید بیشتر تمرین کنید، وگرنه در اجرای عمل سست می شوید. تنبلی هم نکنید؛ تنبلی مثل دعوت کردن دردسر به خانه می ماند!
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

به جای جبران حرفی که قبلا زده اید یا کاری که دیروز کرده اید، ممکن است تنها مشکلات را برای خود عمیق تر کنید. حتی با بهترین تصمیمات و نیت ها، شما می توانید دیگری را سهوا برنجانید. البته، یک معذرت خواهی گرم و صمیمی می تواند خوبی و بزرگواری شما را نشان دهد، اما تنها اگر از ته دل باشد. این درام کوچک ممکن است یک روز دیگر به طول بینجامد تا زندگی شما را دستخوش تغییرات ناخواسته ای کند.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

زمانی که بحرانها به نقطه ای شکننده می رسند، باید عملی انجام دهید. انعطاف ناپذیری شما باعث شده است که در موقعیت خود باقی بمانید، موجهای شوکه کننده عظیم تری هستند که می توانند زندگی شما را با خود ببرند و نابود کنند. اما تمرین کردن انعطاف پذیری، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی، به شما قدرت برداشتن گامهای بلند به سمت اهدافتان را می دهد. اینجا واقعاً جمع اضداد وجود دارد ،هرچقدر که شما کمتر به سمت هدفهایتان پیش بروید، آنها به شما نزدیک تر می شوند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

هم اکنون درحالیکه شما در جستجوی راه هایی هستید که بتوایند شغلتان را با فرد دیگری یکی و ترکیب کنید، ممکن است رابطه های دوستی تان به مشکل بربخورد. متاسفانه شما هر چه بیشتر در این رابطه خود کند و کاو و جستجو کنید ممکن است طرف مقابلتان از شما دلزده شود. یاس و ناامیدی در دوستی شما حکمفرما خواهد شد، مگر اینکه شما قبل از اینکه برای کار خود برنامه ریزی بلند مدت کنید، قدمی به عقب بردارید و ببینید پشت سرتان چه خبر است.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز در محل کار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه ای می شود و شما فرصت دوباره ای برای نگاه کردن به موقعیت های حرفه ای را ندارید. یک نفر سعی می کند شما را وارد گروه و محیط کاری و یا فعالیت های بکند که شما را به خارج شهر و محیط های کوهستانی بکشاند. ولی لزومی ندارد که خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشید، چرا که این کارها مطمئنناً آزادی شما را محدود می کند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 ممکن است که امروز شما حوصله رویارویی با تنش ها را نداشته باشید. هرچقدر رابطه شما با فردی که دوستش دارید صمیمی تر می شود، شما بیشتر ازش فاصله می گیرید. شاید ترس های شما توجیهی برای این کار باشد. شاید این فرد شما را نپذیرد و یا ممکن است شما از برقراری این ارتباط خوشحال نمی شوید. اما به یاد داشته باشید نگرانی های شما بر پایه تجربیات قبلی و نیز مواردی هستند که اخیراً اتفاق افتاده اند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 هم اکنون وقت این رسیده که قدری از فعالیت های روزانه خود کم کرده و آرامتر کار کنید. به جای اینکه سریع کار جدیدی را شروع کنید، کمی صبر کرده و ببینید هفته های گذشته را چگونه گذراندید و بر اساس تجربیات گذشته آینده خود را پایه ریزی کنید. فراموش نکنید تلاش های کوچک اما اساسی خیلی بهتر از اقدامات بزرگ اما بدون پایه و اساس هستند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

 ممکن است شما به خاطر اینکه چیز مهمی را از دست داده اید، احساس خوبی نداشته باشید. هنوز هم نظریه کند و کاو کردن یک مشکل برای فهمیدن اینکه چه کاری لازم است انجام شود، نظریه خوبی است. شما باید جنبه خوب هر چیزی را تشخیص بدهید. اما اگر اشتباهی رخ داد اگر همین الان با آن موضوع برخورد کنید بهتر از این است که آن را به آینده موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

شما احساس می کنید اگر شخصی احساسات نامتعادلی داشته باشد این موضوع می تواند به زندگی شما هم رخنه کند. امکان دارد امروز شما به خاطر شرایطی ناراحت کننده به مرز ناامیدی برسید و حتی از شدت عصبانیت کاملاً از کوره در بروید. فراموش نکنید که عصبانیت و ناراحتی غیر قابل کنترل هیچ مشکلی را حل نمی کند و حتی باعث خستگی بیش از حدتان و نارضایتی شما خواهد شد. فقط صبور بودن و قدرت درک داشتن راه شما را هموار خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز در شریک کردن دیگران در احساسات تان چه احساس راحتی بکنید چه نکنید، نسبت به همیشه آنها را جدی تر گرفته اید. شما زیاد دوست ندارید به دیگران بگویید چه دوست دارید، برای اینکه آنها برای شنیدن تمام خواسته های شما آمادگی کامل ندارند. یادتان باشد که این روزها شاید برنامه های یک نفر دیگر از برنامه های شما مهم تر باشد. پس حالا تمرکز کردن روی نیازهای افراد دیگر تبدیل به مشغولیت جدید شما می شود.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 15 آبان 1394

- فال روزانه در روز 15 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز بیش از اندازه رویاپردازی می کنید و در این رویاهای برای مشکل اخیر خود راه حل های مضاعفی به ذهنتان می رسد. ولی متاسفانه نمی توانید بگویید کدام یک از راه حل های از همه بهتر است. امروز حس شما بهتان می گوید اولین فکری که به ذهنتان آمد را قبول کنید، ولی هم اکنون این دیدگاه لزوماً روشی عاقلانه نیست. پس قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید، برای فکر کردن به هر گزینه ای که به ذهنتان می رسد وقت بگذارید.

فال روز جمعه 15 آبان 1394

فال روز جمعه 15 آبان 1394
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف