نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 15 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای اطلاع یافتن از وقایع جالب و مهم پیش روی خودتان در روز شنبه 15 اسفند 1394 را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394
بازدید : 6,110 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

در پایان رابطه دوستی شما یک نور جدید به چشم می خورد و اگر چه شما کاملا از آن آگاه نیستید و نمی دانید قضیه چیست، اما همین کافی است که لبخندی به لب های شما بیاید. شاید شخص جدیدی در زندگی شما پیدا شود یا شاید هم زندگی جدید تان از یک رابطه جدید حیات دوباره می گیرد. به هر حال، انتخاب با شماست، و شما نیاز خواهید داشت که تصمیم بگیرید که چگونه خود را به بهترین وجه برای اتفاقات خوبی که دارد برای تان پیش می آید آماده کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

باوجود اینکه امروز احساسات شما تقریبا در معرض دید هستند، شما نمی توانید با راحتی آنها را به عملی قاطعانه تبدیل کنید. حس و حال شما خیلی سریع تغییر می کند، هر فکری که در سرتان می پرورانید به وجود آورنده حرکت و جنبشی می شود که با عمل قبلی شما سراسر متفاوت است. اگرچه شخصی شما را تحت فشار قرار می دهد که سریع تر یک تصمیم ثابت بگیرید، اما الان اصلا این کار لازم نیست. دو روز صبر کنید، این بهتان کمک می کند که امکان گرفتن عاقلانه ترین تصمیمات را داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

هم اکنون که ماه در دومین خانه شما یعنی خانه باورها و اعتقادات فعال است، شما روش جدیدی برای نگاه کردن به خود کشف کرده اید! اگر تازگی ها نسبت به جایگاه خود در جهان و ارزش خود به عنوان یک انسان شک و شبهه ای داشتید، الان وقت تغییر دادن نگرشتان است. دیگر نیازی نیست در تاریکی و ظلمات زندگی کنید؛ از آفتاب و روشنی های طبیعت بهره گرفته و اجازه دهید در روزهایی که پیش رو دارید افکار مثبت وارد زندگی تان شوند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

با اینکه امروز نسبت به زندگی خوش بین هستید، اما می توانید احساس کنید که اتفاقاتی دارد می افتد که نگرانی و اضطراب برای شما ایجاد می کنند. اما به این معنی نیست که شما از تغییر می ترسید و مخالف آن هستید؛ فقط به این خاطر است که دلواپس این هستید که مبادا طرح ها و برنامه هایی که برای خودتان دارید خراب شوند. انرژی تان را صرف این نکنید که با تلاش و کوشش بسیار بخواهید روال زندگی را به همان شیوه قدیمی برگردانید. به جای جنگیدن با تغییر و دگرگونی، با آغوش باز به استقبال شان بروید. منتظر چه هستید؟ از همین حالا شروع کنید!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما در حالت و خلق خوشی و تفریح هستید و خوشبختانه بیش از آنکه فکرش را بکنید این کار راحت است.  تنها مشکل وقتی است که این نکته را کشف می کنید بیشتر از آنکه انتظار داشته باشیداین کار پیچیده و دشوار است. انرژی قبلی خود را برای موضوعات ساده و بی اهمیت هدر ندهید؛ فقط با نور درونی و راهنمای خود در روز پیش بروید و صبر کنید تا این دشواری ها بگذرند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما امروز سود خواهید کرد! چراکه شما می دانید زمانی که لازم است از شلوغی ها دوری کنید چه کاری باید انجام داد. امروز همکارانتان خواسته های غیرمعقولی ازتان دارند. حتی اگر مجبور شدید برخلاف خواسته خود عمل کنید، بهشان نگویید که برنامه هایشان مشکل دارد. برای اینکه الان وقت این رسیده که کارهایتان را کنار گذاشته و به آنها کمک کنید تا خودشان را بشناسند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

 توجه کردن به کار و وظایف کاری اکنون برای شما از اهیمت ویژه ای برخوردار است، اما اگر امروز شما فکر کنید که کسی به کمک احتیاج دارد، نمی توانید بهش جواب رد بدهید. ممکن است شما بتوانید با باریک بینی خود بر این مشکل چیره شوید. البته کمک کردن به فردی که نیاز به کمک دارد کار اشتباهی نیست، اما اکنون قبول کردن محدودیتهایتان باعث می شود که این فرد ناامید نشود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

احتمالا امروز بسیار عصبی و آتشی مزاج هستید چرا که وظایف بی شماری دارید که باید آنها را سروقت انجام و آن را تحویل دهید. به نظر می رسد که دارید وقت را از دست می دهید اما ورود ماه به نشان شجاع و بی باک تان به شما یک فرصت جدید در رابطه با پروژه ای که در حال انجام آن هستید بدهد. مواظب باشید؛ چرا که ممکن است وسوسه شوید که کار قبلی خود را در ازای بدست آوردن کاری مهیج تر از دست بدهید. کارهای قبلی تان را به پایان برسانید تا بتوانید کار تازه ای را تجربه کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

 مهمانی ای که ترتیب داده بودید کنسل شده است، اما شاید هم تا موقعی که زندگی شما روی غلتک بیفتد به تأخیر افتاده باشد. شما با وجود اینکه مثل کارتون هانسل و گرتل که پشت سر خودشان خرده های نان ریخته بودند، دور اندیش بوده اید، ولی باز هم مسیر زندگی خود را گم کرده اید و نمی دانید چه کار کنید. همه چیز تغییر کرده است و شما هیچ نشانه ای پیدا نمی کنید. لازم نیست به تمام نشانه ها توجه کنید تا بفهمید به کجا قرار بود بروید، و بهترین راه این است که خودتان را به آنجا برسانید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز همه چیز خوب به نظر می رسد، اما نباید زیاد هم مطمئن باشید برای اینکه دیدگاه های شما بیش از اندازه مثبت هستند. البته داشتن یک اعتماد منطقی می تواند محرک خوبی برای شما باشد و در حال حاضر خوش بینی شما به نفعتان تمام می شود. اما اگر نتایج حاصله مطابق انتظارات شما نبودند نباید خیلی ناراحت شوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

 دید خود نسبت به زندگی را محدود نکنید، برای اینکه این محدودیت هایی که شما برای خودتان ایجاد کرده اید شاید از ضمیر ناخودآگاه شما سرچشمه گرفته باشند. حتی اگر به نظر می رسد که این محدودیتها موقتی هستند، ممکن است دلیل آن این باشد که شما در شرایط پیچیده ای قرار گرفته اید که باعث ناامیدی شما شده است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 15 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 15 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

برنامه هایی که برای یک سفر در آینده نزدیک داشتید در حال تحقق یافتن است و شما مجبور می شوید که برای آن برنامه ریزی کنید. یا شاید هم ناگهانی تصمیم بگیرید که به مدرسه برگردید تا در یک رشته کاملا جدید شروع به تحصیل کنید. به افکاری که باعث می شوند تا شما این ریسک رانپذیرید  توجهی نکنید. با این گرفتگی ماه که در نهمین خانه از "مکان های بسیار دور" شما قرار دارد  بر اهداف بلند مدت تان تمرکز کنید و ذهنیت خود را تغییر ندهید.

فال روز شنبه 15 اسفند 1394

این مطلب مفید بود ؟ 1 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف