نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 15 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز پنج شنبه 15 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1394
بازدید : 6,473 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما به هرجا که نظر می کنید امکانات بالقوه ای را می بینید، اما فردی که همیشه دوستش دارید شما را ناراحت کرده و برای شما سخت است که از این موضوع فرار کنید. اگرچه اختلاف نظر می تواند خود شما را به شک بیندازد، ولی نسبت به علائقتان همیشه آگاهی داشته باشید. عامل تشدید می تواند اندیشه های نابی را ایجاد کند که شما اگر آنها را رد کنید نمی توانید آنها را دریابید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 وقتی نتوانید احساسات خود را کنترل کنید، به خصوص اگر دیگران هم ناراحتی های شما را تشدید کنند، اوضاع خیلی ناراحت کننده و استرس زا می شود. حتی اگر از این شرایط جدید ناراضی هستید ولی خودتان را نگران نکنید. شما می خواهید بیشتر داشته باشید و حتی شاید خودتان هم دقیقا ندانید که چه می خواهید. شما فقط به زمان احتیاج دارید، روزهای آینده اوضاع بهتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما معمولا وظایف و مسئولیتهای را با جدیت انجام می دهید، اما امروز طوری کار می کنید که به نظر اطرافیانتان فرد بی مسئولیتی جلوه می کنید! حتی اگر ترجیح می دهید که کاری کاملا متفاوت از کارهایی که وعده انجامش را داده بودید انجام دهید، اما نمی توانید از این شرایطی که خودتان به وجود آورده اید بیرون بیایید. اگر آرزوهایتان را بیان کنید ممکن است ناامید شوید، اما این دوران نیز می گذرد! صبور باشید؛ برای انجام دادن کارهایی که دوست دارید فرصتی نصیبتان خواهد شد، اما الان نمی توانید آن کارها را بکنید!

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

رویاهای محو و تیره می توانند امروز شما را در دردسر بیندازند. پس بهتر است با عینک واقع بینی به آینده نگاه کنید. اگر به گذشته مانند رنگ های روشن و اشکال زیبا نگاه کنید ، می توانید به آنچه که دیده اید تکیه کنید؛ از تصورا ت رنگارنگ خود گیج و پریشان نشوید. که این افکار زودگذر دوام نمی آورند. روی حقایق استوار تکیه کنید، که می تواند در روزهای پیش رو برای بسیار مفید و سودمند باشد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز صحبت کردن در مورد تمایلات شخصیتان می تواند برایتان دردسرساز باشد. جالب است که کار کردن با واقعیت ها برای شما راحت تر است. اکنون که ماه در برج سنبله قرار گفته است شما را از درگیر شدن با مسائل حقوقی باز می دارد. به حسهای خودتان توجه کنید اما بر پایه عقلانیت کار کرده و نسبت به داده های بی اساس بی توجه باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز کارهای شخصی زیادی دارید، حتی اگر کارهای دیگری هم داشته باشید اولویت با مسائل شخصی تان است. اگر در محل کار هم به شما مرخصی بدهند ولی شما مایل نیستید که آن روز را به استراحت بپردازید و دوست دارید که وظایف خود را در قبال خانواده تان انجام دهید. وقت تان را برای گول زدن رئیس یا شریک تان تلف نکنید. به جای اینکه برای رسیدن به منافع شخصی خود زرنگی کنید، فقط کافی است یک قدم کاری بردارید و راهی که می دانید بهترین است را ادامه دهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

اگر شما تازگی ها با کسی دوست شده اید، ممکن است امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنید. مشکلاتی که برایتان به وجود آمده در حدی است که شما آرزو می کردید کاش جور دیگری رفتار کرده بودید و حالا نمی توانید درست تصمیم بگیرید که آیا به رابطه خود ادامه بدهید یا نه. البته در هر حال حاضر بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی عاقلانه بگیرید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

تکیه کردن بر دوستان و استفاده از حمایتهای عاطفی آنها کار بسیار منطقی و خوبی است، اما ممکن است نتوانید آن گونه که انتظار داشتید کمکهای آنها را جبران کنید. فکر نکنید که یک همکار به صورت رایگان در اختیار شماست. حتی اگر لازم نباشد شما از جیبتان پولی پرداخت کنید، فراموش نکنید که دانستن اینکه دیگران در قبال کارهایی که برایتان انجام می دهند چه انتظاراتی از شما دارند درحقیقت یک مسأله پر دردسر کاری است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز با خواهر و برادر و یا با یکی از دوستان نزدیکتان مجادله ای لفظی خواهید داشت، اما نباید اجازه بدهید که این حادثه تمام روزتان را خراب کند. شما در مقاومت کردن در برابر تجربه های قدیمی نظیر ندارید! ولی از تجربیات هیجان انگیز و به یادآوری خاطرات روزهای سخت لذت می برید. ولی نباید فراموش کنید که که زندگی کردن در زمان حال از فکر کردن به گذشته لذت بخش تر است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

 در حالی که یک نفر سعی می کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می شود. اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می دهید. آماده مبارزه کردن برای چیزهایی باشید که می خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری کنید بعدها از نتایح آن شگفت زده خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 پلوتو وارد هشتمین خانه شما یعنی خانه روابط صمیمانه شده است و دیدگاه های شما در مورد جهان پیرامونتان و ارزش و اهمیت انسان های دور و برتان کمی تغییر می کند. در حالیکه بخش جدی تر وجود شما پررنگ تر می شود، شما بیشتر از قبل روی روابط تان حساب می کنید. باوجود اینکه از فکر کردن به روزهای گذشته دلتنگ می شوید، اما شما با کنکاش کردن در گنجینه های پنهان روح خود و مربوط به گذشته تان، می توانید زندگی تان را غنی تر سازید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 15 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 15 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

 امروز شما نمی توانید دقیقاً بگویید که بهتان چه گذشته است. معمولاً شما به نتیجه کار اهمیت می دهید، ولی ترجیح می دهید که به جای اینکه خودتان را با یک سرگرمی معمولی مشغول کنید به دنبال پیدا کردن گنجینه های پنهانی بروید. فقط فراموش نکنید این گنجینه ها هیچ ربطی به تفکرات دیگران ندارند، بلکه فقط به ارزش های شخصی شما و کارهایی که همراه با دیگران انجام می دهید ارتباط دارند.

فال روز پنج شنبه 15 بهمن 1394

فال روز پنج شنبه 15 بهمن 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف