نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 15 شهریور 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز دوشنبه 15 شهریور 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما می خواهید تمام روز کار کنید، اما این به معنی انجام دادن تمام کارهایتان در یک روز نیست. اگر شما با هدف برقراری تعادل در کارهایتان برنامه ریزی کنید، به بهترین نحو قادر خواهید بود هم به کارهایتان برسید و هم تفریح کنید. با تلاشی مضاعف و کمی خلاقیت می توانید در روزهای آینده به این هدفتان برسید. فقط در نهایت زمانی که تصمیم به تفریح کردن گرفتید زیاده روی نکنید؛ اعتدال و میانه روی کلید رسیدن به موفقیت است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما چه بچه داشته  باشید چه نداشته باشید امروز مجبورید نقش پدر و مادر را بازی کنید!! توجه کردن به کارهای خانه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خانواده داده بودید شما را از مسئولیتهایتان در محل کار دور می کند. بحث در این نیست که برای انجام دادن کارهایتان حتما باید کسی بهتان یادآوری کند. بلکه موضوع این است که شما قادر نیستید به تمام حرفهایی که قبلا زده بودید عمل کنید! وظایف خود را اولویت بندی کنید و آن کاری که بهتر از همه است را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین خرداد ماه

 شما امروز حتی اگر لازم شد که از مدرسه یا سرکارتان جیم شوید، در هر شرایطی دلتان می خواهد تفریح کنید!! اما شما درصورتی می توانید واقعاً تفریح کنید که وظایف تان را انجام نشده رها کنید. تنها فکر کردن در مورد نتیجه کار برای غلبه کردن بر یک مانع کفایت نمی کند. باوجود این با دسته بندی کردن کارهایتان در بخش های کوچک و پشت سر هم به راحتی می توانید کار خود را تمام کنید و بعد از آن می توانید با آرامش به تفریحتان نیز برسید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین تیر ماه

 مشکلی که شما با آن دست به گریبان هستید این است که زمانی که باید به یک درخواست جواب منفی بدهید، نمی توانید این کار را بکنید و هر درخواستی را قبول می کنید. این مشکل باعث شده است که نسبت به کارهایی که لازم است به اتمام برسانید بی توجه باشید، الان وقت این رسیده که روش خود را تغییر دهید. بهترین کاری که می توانید از آن شروع کنید این است که با حقیقت روبرو بشوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین مرداد ماه

 ممکن است عقیده شما این نباشد که افکارتان را برای خودتان نگه دارید، اما این احتمالا بهترین سیاستی است که اکنون می توانید اتخاذ کنید. زمانی که اجازه می دهید احساسی از شما جدا شود، پنجره های دلتان باز شده و تمام رازها و اسرارتان می تواند بیرون ریخته شود. حتی اگرفکر می کنید که می دانید حد و مرز آن کجاست، اما ممکن است سخت باشد که وسط کار آن را کنترل کنید. خوددار باشید و اسرارتان را برای خودتان حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین شهریور ماه

امروز بیش از اندازه رویاپردازی می کنید و در این رویاهای برای مشکل اخیر خود راه حل های مضاعفی به ذهنتان می رسد. ولی متاسفانه نمی توانید بگویید کدام یک از راه حل های از همه بهتر است. امروز حس شما بهتان می گوید اولین فکری که به ذهنتان آمد را قبول کنید، ولی هم اکنون این دیدگاه لزوماً روشی عاقلانه نیست. پس قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید، برای فکر کردن به هر گزینه ای که به ذهنتان می رسد وقت بگذارید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین مهر ماه

 برای هر کاری که امروز انجام می دهید باید یک توجیه داشته باشید ولی شاید ذهنتان یاری نکرده و نتوانید خیلی منطقی برخورد کنید. گرچه انگیزه ی پسندیده ای دارید اما در عمل آن را نشان نمی دهید. شما به راحتی می توانید با دلگرمی کامل کاری را انجام بدهید که بعداً ممکن است به خاطر آن پشیمان بشوید.به هرحال، عاقلانه ترین کار این است که به توصیه هایی که می شنوید گوش کنید و حتی اگر  کاملاً هم با آنها موافق نیستید، اعتنایی نکنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین آبان ماه

 شما امروز حتی اگر شغلتان هم ایجاب کند، نمی توانید یک جا بنشینید!! حتی اگر راهی برای همکاری کردن با دوستانتان در طول روز پیدا نکردید، باید خستگی و بی حوصلگی را از ذهن خود بیرون کنید؛ چرا که دوستان شما خودشان در فکر آماده کردن شرایط لازم هستند. آنها همچنین می توانند شما را به داشتن ایده های مثبت تشویق کنند، بنابراین به دقت به حرف هایشان توجه کنید

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین آذر ماه

مثل اینکه درهای خوشبختی به روی شما بسته شده اند، بنابراین اکنون قبل از اینکه زمان را از دست بدهید کاری مثبت انجام بدهید. این کار نیز دردسرهایی دارد، برای اینکه خیلی سریع واکنش نشان دادن نیز مشکلات خودش را دارد. اگر شما کاملاً به خودتان مطمئنید دوباره فکر کنید و ببینید که در چند ساعت آینده چه احساسی خواهید داشت. اگر کم کم در حالیکه روز به جلو می رود شما این اطمینانتان را از دست دادید، فقط باید به مسائل مهم فکر کنید. به موضوعاتی که شما نسبت به آنها آگاهی ندارید باید بیشتر از کارهایی که می خواهید انجام دهید توجه کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین دی ماه

شما امروزر در حالی که برای بیان کردن نظریات خود از شیوه هایی استفاده می کنید که افراد دیگر فقط می توانند این شیوه ها را در ذهنشان تصور کنند، در همه جا مطرح خواهید بود. خوشبختانه شما اکنون از پیروی کردن از قوانین معاف شده اید، درحالیکه شما پیشرفت می کنید دست به کار شده اید که خودتان قوانینی را وضع کنید. سریع واکنش نشان دادن به خصوص وقتی که همه چیز طبق برنامه شما پیش می رود، می تواند نشاط آور باشد. تا جایی که می توانید از این موضوع لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین بهمن ماه

 شما می توانید نقشی محوری در فعالیتهای مربوط به خانواده تان، گروهی از نزدیکترین دوستانتان و یا در جمع یک سری از افراد هم فکرتان داشته باشید. اما قبل از اینکه بتوانید تأثیر مثبتی بر کل فعالیتهای این افراد بگذارید، ابتدا باید شیر پرخروش درون آنها را رام کنید. اگر فقط یک بار روشتان را تغییر دهید می توانید یک راه حل سیاست مدارانه برای این مسأله بیابید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 15 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 15 شهریور 1395 برای متولدین اسفند ماه

ظاهرا شما پول کافی برای خریدن چیزی که دوستش دارید و عشق کافی برای راضی کردن دلتان ندارید! اما الان در این شرایط نااراحت کننده درس و اندرز مهمی نهفته است. شما دارید یاد می گیرید که می توانید با کمتر از این هم کاملا راضی و خشنود باشید. همین الان محدودیت هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده اید را شکسته و سعی کنید که به سادگی نگرش خود را تغییر دهید.

فال روز دوشنبه 15 شهریور 1395

فال روز دوشنبه 15 شهریور 1395
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف