نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 16 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
اتفاقات مهم پیش روی خود در روز شنبه 16 آبان 1394 را قبل از وقوع در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 16 آبان 1394
بازدید : 5,870 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 حفظ کردن و مخفی کردن احساست چیزی جدیدی نیست، اما شما امروز شاید بتوانید با ارائه دلیل راز داری و مخفی کاری خود را منطقی نشان بدهید. به جای اینکه با فاش کردن احساسات تان به افراد دیگر ازاد برسانید، ترجیح می دهید از آنها بخواهید که نقاط ضعف خود را بیان کنند. هم اکنون گوش کردن از حرف زدن آسان تر است، مگر اینکه با یک دوست قابل اطمینان باشید. اما در این مورد هم مواظب باشید زیاد حرف نزنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 جدا شدن از گروه دوستان و یا همکاران بهتان کمک می کند تا همه چیز را با دید تازه تری ببینید. حالا شما دوست دارید نسبت به مسائل بی توجه تر و بی تفاوت تر باشید. شما نمی توانید مدت زمان زیادی با کسی که سعی می کند کوچکترین مسائل جزئی زندگی شما را هم تحت نظر داشته باشد زندگی کنید. تغییر کردن امری اجتناب ناپذیر است، اما شما نمی توانید همه کارها را یکدفعه انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما می خواهید یک سری فعالیت های تازه ای را آغاز نمایید اما به دلیل این که مهارت های لازم برای شروع و ادامه ی کار را ندارید، گیج و سر در گم شده اید و نمی دانید باید چه کرد. زیرا برای کار خاصی که می خواهید آغاز کنید  داشتن این مهارت های الزامی است، توصیه می کنیم به جای این که در کارهایتان دچار سر در گمی شوید از شخصی که دارای بینش و مهارت کافی است کمک بگیرید، از تجارب او استفاده کنید تا بتوانید به اهداف تان برسید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

اگر دیروز روز بسیار بدی را گذرانده اید یا دیشب اصلا نتوانستید خوب بخوابید  و شب آرامی نداشتید خیالتان راحت باشد؛ امروز اوضاع بهتر خواهد شد. به هر حال امروز روزی است که شما می توانید با احساسات تان کنار بیایید؛ به خاطر اینکه این بهترین کاری است که می توانید بکنید؛ چرا که اگر آنها را انکار کنید در موقعیت بدی قرار خواهید گرفت. از شرایط سخت و دشوار فقط به این خاطر که موقعیت ناجوری است فرار نکنید. از شجاعت ذاتی خود مطمئن شوید و بعد از اینکه احساسات تان سد راه تان شدند آنها را مدیریت کنید؛ پس صبر نکنید تا اوضاع بهتر شود؛ حرکت کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

وقتی که شما می توانید زمان دیگری را به رویا پردازی اختصاص دهید، اگر امروز این کار را بکنید برایتان نتیجه و ثمره ای نخواهد داشت. در حقیقت تجزیه و تحلیل کردن خودتان می تواند شما را به بن بست بکشاند. به جای ریسک کردن بهتر است توجه تان را روی جهان اطراف خود متمرکز کنید. داشتن نگرشی منظم و قانونمند می تواند مهم ترین چیز برای حفظ کردن شغلتان باشد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

روشنایی های ماورایی بازگشته اند و خیلی خوب است که که نسبت به خود و برنامه هایتان مثبت اندیش باشید. انگار که یک زنجیره قوی شما را حمایت می کند و مانع دنبال کردن رویاهایتان و یا حتی فکر کردن به آروزهایتان می شود. شاید دوباره به این زودی چنین فرصتی نصیبتان نشود. پس تا آنجایی که می توانید از این موقعیت لذت ببرید، اما در نهایت نظرتان را در مورد جایی که می خواستید بروید عوض نکنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز شما دیگر نمی خواهید رازی را پیش خود نگه دارید، اما باید این کار را بکنید! برای اینکه وقتی که از روی اعتماد حرفی به شما زده شده است، اصلاً خوب نیست آن را فاش کنید. خوشبختانه موضوعات جالب خیلی زیادی برای بحث کردن وجود دارد. در ضمن اگر شما قبول کنید که بهتر است بعضی از حرف ها ناگفته باقی بمانند، احساس بهتری نسبت به خود پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما فکر می کنید که یک نفر عمداً می خواهد در خفا به شما استرس وارد کند و این موضوع خوشایند شما نیست. به جای اینکه سعی کنید اتفاقاتی را که در خفا پیش آمده به دیگران بگویید، فقط با دیگران روراست باشید و به مشغله های شغلی خودتان بپردازید. اگر شما سعی کنید با کسی که شما را فریب داده است متقابلاً رفتار کنید مطمئناً برنده نخواهید شد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

زندگی شماسخت تر از آن است که دوست دارید، و هنوز راه ساده ای به ذهنم نمی رسد تا برای کاهش استرس های درونی تان به شما پیشنهاد کنم. شما نیازهای اساسی دارید که مستلزم این است که روش های مشخصی را برای زندگی خود اتخاذ کنید، در عین حال قلب تان چیزی بیش از داشته های کنونی تان می خواهد. این آرزوهای قشنگ را برای داشتن آینده ای بهتر از دست ندهید، حتی اگر نمی دانید چگونه به آنها دست یابید. بهترین کار که می توانید برای داشتن آینده ای بهتر انجام دهید این است که محکم و استوار پای آرزوها و ایده آل هایتان بایستید و مطمئن باشید در نهایت به آنها دست می یابید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

شما هنوز بر اثر ضربه هایی که باد بر صورت شما زده است گیج هستید بنابراین بیهوده است که فکر کنید که دارید در جهت رسیده به هدف هایتان گام بر می دارید. اما شما هنوز می توانید کار شگفت انگیزی انجام دهید تا زمانیکه انرژی خود را برای جنگیدن در برابر جریانات غالب هدر ندهید. همه چیز بسرعت تغییر میکند و شما باید عاقل باشید که در لحظه حال بر اتفاقات ضروری تمرکز کنید  به جای اینکه در باره آینده فکرکنید. با محدود کردن توجه تان می توانی نیروی بیشتری برای ابراز وجود پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز طبقه بندی کردن اولویتها برای شما تبدیل به معضلی شده است، برای اینکه شما می خواهید از تصمیم گیری کردن در مورد مسائل مهم دوری کنید. این سخن به این معنی نیست که شما باید هدفهای خود را رها کنید، بلکه الان زمان این است که باید مدتی به دنبال یاری گرفتن از دوستی باهوش یا یک شریک باشید. از اینکه شانس داشتن موقعیتی خوب و پیشرفت کردن در شغل کنونی تان را از دست داده اید نگران نباشید. بررسی کردن مسائلی که شما از آنها گذشته اید می تواند موقعیت شما را تثبیت کند و امکان انجام دادن کارهای خاص را افزایش دهد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 16 آبان 1394

- فال روزانه در روز 16 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

با وجود اینکه شما قادر به این هستید که امروز به سرعت پیش بروید بدون اینکه لطمه ای به کارتان بزند، اما احتمالا از اتفاقاتی که ممکن است در طی روزهای آینده بیفتند اطلاع ندارید. بعضی چیزها نیاز به تغیر و تحول دارند؛ شما نمی توانید همه چیز را به همان روال گذشته نگاه دارید. به جای اینکه منتظر باشید که تمام موانع سر راه شما ویران شوند، سعی کنید بعضی از پیچیدگی ها و دشواری های راه خود را رفع کنید تا باز هم فرصت انتخاب کردن داشته باشید.

فال روز شنبه 16 آبان 1394

فال روز شنبه 16 آبان 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف