نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 16 اردیبهشت 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما فقط می خواهید دیگران روز خوبی داشته باشند، ولی لازم است خبرهای مهمی که می دانید را به اطلاع آنها برسانید. امروز عطارد به سومین خانه تان یعنی «خانه محیط خارجی» ملحق شده است. شما حتی بدون این که بدانید چه کار می کنید، منفی بافی خود را پخش می کنید. خوشبختانه شما می توانید با آگاه شدن از احساسات و تفکرات عمیق خود در طول روز بر این شک ها غلبه کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما از مردد بودن و بی تصمیمی خود شرمنده هستید، اما این به خاطر این است که شما معمولا ایده هایتان را تعدیل می کنید و آنها را تا نیمه انجام می دهید. امرز باید آماده باشید که راه تان را عوض کنید زیرا زمان زیادی ندارید تا ذهن تان را سر و سامان دهید. به یاد داشته باشید، در درگیری باید صریح باشید تا به حق خود برسید. پس تصمیم بگیرید و حرکت کنید!.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین خرداد ماه

 محدودیتهایی که به طور طبیعی باعث می شوند یک دوست نزدیک با شما صمیمی تر شود اکنون دور شده اند. در ابتدا این مسأله بسیار واضح به نظر می رسد، اما بعد ارائه کردن یک تعریف مشخص برای آن کار مشکلی خواهد بود، به خصوص اگر شما به طور غیر منتظره ای با یک فرد خاص احساس نزدیکی کنید. تلاش شما برای تشریح کردن روابطتان شاید به بن بست بخورد، بنابراین اصلاً نیازی نیست که شما این کار را انجام دهید. فقط آگاهی داشته باشید که شاید شما قبل از اینکه بفهمید که آیا می خواهید این کار را انجام دهید یا نه، خودتان را درگیر مسائل حاشیه ای کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین تیر ماه

شما زمانی که حقایق واضح و ارتباطات صریح و شفاف باشند احساس خوبی دارید. بهر حال امروز، نپتون آشفته  به دنیای شما وارد می شود و شفافیت و روشنی دنیای شما را از بین می برد. گفتن اینکه واقعیت کجا تمام و توهمات کجا شروع می شوند، مشکل است. پس آهسته پیش بروید و مواظب این باشید که در این راه کسی را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین مرداد ماه

 اکنون که ماه به نشانه برج سنبله بازگشته است، ممکن است احساسات شما با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید حتماً باید یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیتهای شما آشکار می شود، در روزهای آینده وقت شما آزادتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما هنوز به ایده آل های خود نرسیده اید، ولی هنوز باید صبر کنید. خوشبختانه شما خیلی سرسخت بوده و الان لازم است که تا جایی که در توانتان است صبرکنید! تا موقعی که شما با کار سخت و کافی خودتان را در بوته آزمایش قرار می دهید، خوب است که دمدمی مزاج بودنتان را نشان دهید. حتی اگر نتیجه ای که خواهانش بودید را هنوز ندیده اید، در مسیری که پا گذاشته اید باقی بمانید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین مهر ماه

مشغله فکری امروز به شما اجازه نمی دهد که بیشتر استراحت کنید. درحقیقت، این مشغله فکری نمی گذارد که حتی به راههای ساده تر کردن زندگی تان فکر کنید. اگر به نظر می رسد که هیچ راه آسانی برای خارج شدن از این موقعیت دشوار وجود ندارد، خودتان را نگران نکنید. برای شما اهمیت ویژه ای دارد که به جای اینکه هر پیشنهاد کاری ای را بپذیرید، دست از کار بکشید تا ببینید که در اطرافتان چه اتفاق می افتد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین آبان ماه

تمام کردن کارهای نیمه کاره قبلی تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری  رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود یک لیست از کارهای ناتمامتان تهیه کنید و آنها رابر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از برنامه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین آذر ماه

 دوستان و اعضای خانواده تان امروز از شما می خواهند که آنها را راهنمایی کنید. درعوض ماه در برج ثور قرار گرفته و به شما پیشنهاد می شود که به استراحت کردن و بازسازی نیروهایتان بپردازید. شما امروز می توانید برای دیگران نمونه بارز شخصی باشید که فقط هرکاری را که نسبت بهش احساس خوبی دارد انجام می دهد، حالا چه این کار تماشا کردن تلویزیون باشد، چه شنا کردن در استخر و یا پیاده روی کردن در هوای آزاد، نوع فعالیت زیاد مهم نیست.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین دی ماه

 این حق شماست که امروز فکر کنید و ببینید چه چیزی مهمتر است -بیان کردن استقلال و آزادی تان یا اینکه زیر فشار اختیارات و تعهدات خود خم شوید و بخواهید وظایف بیشتری را بر عهده بگیرید. این کار ممکن است موجب شود که از وظایفی که در خانه دارید غافل شوید. اما هر چرا انتخاب کنید، نتیجه دقیقا آن چیزی نمی شود که شما انتظارش را دارید. در نهایت، انجام دادن آنچه که باعث شود درک و دانش شما افزایش یابد بسیار مهمتر از این است که وظایف خود را رها کنید. در تعطیلات وقت آن را پیدا می کنید که تعهدات خود را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین بهمن ماه

دیگران احساسات شما و خودشان را به آن اندازه که شما جدی می گیرید، جدی نمی گیرند. اگر که شما بخواهید به آنها بگویید که روششان اشتباه است بیشتر از شما فاصله می گیرند. سعی نکنید که با مجبور کردن دیگران به همفکری با شما آنها را زیر نظر بگیرید. قبول کردن تفاوتهای انسانها جهان متفاوتی برای شما به وجود می آورد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 16 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 16 اردیبهشت 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز ممکن است برای شما روزی پر هیجان و کاملا دیوانه کننده باشد و آنقدر از آن لذت ببرید که وقتی که روز به پایان رسید، غمگین و ناراحت شوید. ماه نشان شما را از ظرفیت خود برای اداره کردن موقعیت های پیچیده و دشوار متعجب می کند. احساسات شما همه محیط اطراف تان را گرفته است و هر کاری که بکنید، ممکن است احساس کنید که کاش کار دیگری میکردید. اما، هر چه قدر شما از کاری اطمینان کمتری داشته باشید به همین میزان هیجان و اشتیاق شما برای انجام آن افزایش می یابد. از این اوضاع لذت ببرید، به خاطر اینکه ممکن است فردا همچنین شرایطی برایتان بوجودنیاید.

فال روز پنج شنبه 16 اردیبهشت 1395

فال روز پنج شنبه 16 اردیبهشت 1395
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف