نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 16 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم و جذاب پیش روی خود در روز یکشنبه 16 اسفند 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1394
بازدید : 6,215 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما مدام در فکر منفعت های مالی هستید، بهتر است این افکار را از خود دور کنید زیرا تا زمانی که در این افکار به سر می برید نمی توانید به جایگاه مناسبی برسید. زیرا برای شروع هر گامی در ابتدا به نتیجه های مالی که در آینده برای شما در بر خواهد داشت می اندیشید و این طرز فکر درستی نمی باشد زیرا در این صورت شما هیچگاه، هیچ کاری را آغاز نمی کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما دلتان می خواهد سبک و روش خود را داشته باشد و هم اکنون صبرتان تمام شده است. شما احساس می کنید خیلی سخت مبارزه کرده اید و فقط نتایج پیچیده ای برای نشان دادن تلاش هایتان حاصل شده است. تسلیم شدن بهتر از ادامه دادن این جنگ پوچ و بی فایده است، اما مواظب باشید شکست خوردن باعث بیدار شدن خشم و عصبانیت در وجودتان نشود. اگر هنوز فرد ناموفقی هستید، دوباره شروع کنید، آستین هایتان را بالا زده و گذشته را فراموش کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

شاید امروز فردی شاد و پر نشاط وارد زندگی تان شده و زندگی تان را از این رو به آن رو کند. اگر این اتفاق افتاد سعی نکنید که ماجراهای احساسی را تحت کنترل خود درآورید، فقط هر جا شما را به دنبالش کشید همراهش بروید. اما تا زمانی که این کار را نکرده اید نباید انتظار رابطه ای عاشقانه را داشته باشید. هنگام قضاوت کردن در مورد خود و دیگران هرچقدر از منطق و عقل خود استفاده نکنید بهتر است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز شما فکر می کنید که فقط باید به فکر خودتان باشید، اما افراد دیگری هم هستند که نیاز به توجه و محبت شما دارند. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود را از دست نداده اید؛ بلکه فقط بیش از اندازه حساس شده اید. شما قدری هم فراموشکار شده اید و همینکه کسی پیدا شود که نیازهای افراد دیگر را بهتان یادآوری کند، موفقیت های چشمگیری را حاصل خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز نظر دیگران در مورد کارهایتان خیلی برای شما مهم شده است، شاید دلیلش این باشد که خود شما هم نسبت به کیفیت کارتان تردید دارید. اما نگران شدن به خاطر قضاوت های دیگران زیاد برایتان مفید نیست، بلکه اگر خودتان دید منتقدانه ای داشته باشید بیشتر به نفعتان است. هرچقدر که قدرت تشخیص شما بیشتر بشود، اهمیت نظرات دیرگان برایتان کمتر و کمتر می شود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

در حالیکه قدرت شما در صبر کردن تا موقع رسیدن به وقت مناسب مورد آزمایش قرار  می گیرد،  شاید مجبور شوید که با مسائل و کارهای مشابه دیگری روبرو شوید. خوشبختانه اکنون طبیعت واقع بینانه تان شما را به انحراف نخواهد کشانید، پس پیروی کردن از غریزه هایتان نباید برای شما امری هراس انگیز باشد. اما از وعده ها و فرصتهای بزرگ بدون ضرر و زیان هم دوری کنید. بهتر است به جای اینکه فکر کنید همه چیز کامل است، مسائل نهانی و پشت پرده را هم تجربه کنید (یا حداقل بفهمید چه چیزهایی از شما پنهان شده اند). چک کردن واقعیتها در امروز شما را از سرخوردگی های فردا نجات می دهد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

 ممکن است امروز کسی از اطرافیان تان کاری  فوق العاده شگفت انگیز انجام دهد که شما را شوکه کند. ابراز وجود دیگران می تواند بسیار خارج از موضوع باشد که شما حتی ندانید چگونه باید به آن فکر کنید. به جای اینکه حرف هایی را بزنید که بعدها از گفتن شان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واکنش نشان دادن درباره احساسات تان خودداری کنید. اجازه بدهید دیگران بفهمند شما تا بحال احتیاط می کردید، و نیاز به زمان دارید که قبل از اینکه بتوانید پاسخ گوی مسئله ای باشید باید آن را به خوبی بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

حالا که ماه وارد هشتمین خانه شما یعنی خانه صمیمیت شده است، احساساتتان نیز شدیدتر شده است. شما دوست دارید همه چیز را شفاف و زیبا نگه دارید، اما افراد دیگر لزوماً از این قانون پیروی نمی کنند. شما شک دارید که آیا به مراحل بعدی بروید و یا تا موقعی که سازگاری و تعادل خود را دوباره به دست نیاورده اید صبر کنید. دست برداشتن از مقاومت سبب می شود مسیر سرنوشت شما را به دور دستها ببرد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز به عنوان عضوی از یک تیم بسیار مورد احترام هستید، اما ممکن است یک سری نظرات مخالف ظاهر شود و به کار تعاونی دسته جمعی شما لطمه بزند. حتی اگر شما دلیل خوبی برای انجام دادن عملی برخلاف میل گروه دارید، عملکردهای شما می توانند توسط افرادی از گروه که مشکل ساز هستند سوءتعبیر شود. اگر شما اجازه دهید همه چیز به روال عادی خود پیش برود اثربخشی شما نهایتاً زیادتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

اگر امروز دیگران از شما انتظار داشته باشند که موقعیتی را اداره کنید و آن را سرو سامان دهید که بسیار دشوار و غیرعملی است، شما از کوره در خواهید رفت و بدنبال آن احساس ناخوشایندی خواهید داشت. این ریسک بزرگی برای شماست که در جواب آنها نه بگویید، بنابراین ممکن است که مجبور شوید اعتماد بنفس خود را تقویت کرده و این مسئولیت را قبول کنید. با این وجود، مهم است که بدانید این معامله "همه یا هیچ" نیست، شما با قدرتی که دارید براحتی و در اندک زمانی می توانید از عهده این کار برآیید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

 تنها بودن با خودتان و تفکر کردن برای شما راحت تر از این است که رهبری یک گروه را به عهده بگیرید و در جمع سخن بگویید. امروز فرصت رسیدن به خیالات و رویاهایتان فراهم شده است، اما شما نیاز پیدا خواهید کرد برای رسیدن به گنجهایی پنهانی که در ذهنتان مجسم می کنید تلاشی آگاهانه داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 16 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 16 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز اگر شریک کاریتان و یا رئیستان به تمام درخواست های شما جواب منفی بدهد اصلاً برایتان خوشایند نیست. اولین اقدام شما این است که برای رسیدن به خواسته هایتان بدون در نظر گرفتن اینکه آنها چقدر برای شما ارزش دارند، برایشان بجنگید. اما نباید در برابر مخالفان خود واکنش تند نشان دهید. شکیبایی پیشه کردن بهتر از نسنجیده رفتار کردن است.

فال روز یکشنبه 16 اسفند 1394

فال روز یکشنبه 16 اسفند 1394
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف