نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 16 بهمن 1394
فال روزانه ، فال امروز جمعه 16 بهمن 94
برای اطلاع از وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 16 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1394
بازدید : 5,990 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

ممکن است امروز حال و حوصله هیچ دردسری را نداشته باشید؛ اما به هر حال دردسر شما را پیدا خواهد کرد. انزوا طلبی و گوشه گرفتن از اجتماعات ممکن است به عنوان یک راه از اجتناب از یک موقعیت ناخوشایند باشد. اما شما احتمالا این آشفتگی را درونی می کنید مگر اینکه با آن روبرو شوید. در نهایت این یک حادثه مهم و حیاتی نیست. حتی اگر به نظر می رسد چیزی در بدترین حالت خود قرار دارد. خونسردی خود را حفظ کردن زمانیکه در یک موقعیت ناگوار قرار می گیرید باعث می شود که این احساس ناخوشایند به همان سرعتی که بوجود آمده بود ناپدید خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز در دهمین خانه شما که مربوط به روابط اجتماعی شما می شود کسوف رخ داده است و برایتان سخت است که احساساتتان را برای مدت زمان زیادی پنهان نگه دارید. صحبت نکردن در مورد آسیب پذیریهای خود یک چیز است، اما احساس اینکه نمی توانید در مورد چیزهایی که برایتان مهم اند صحبت کنید چیز دیگری است. پس جلو بروید و حرفهایی که باید گفته شوند را بگویید، اما حواستان باشد که بعد از گفتن این حرفها چه کارهایی می خواهید انجام دهید. دلیلی برای شرمندگی و خجالت وجود ندارد. نگرشهای منفی می توانند خیلی سریع به خود شما برگردند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

 اگر شما تازگی ها با کسی دوست شده اید، ممکن است امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنید. مشکلاتی که برایتان به وجود آمده در حدی است که شما آرزو می کردید کاش جور دیگری رفتار کرده بودید و حالا نمی توانید درست تصمیم بگیرید که آیا به رابطه خود ادامه بدهید یا نه. البته در هر حال حاضر بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی عاقلانه بگیرید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

شما دوستی ها و روابط خود را خیلی جدی گرفته اید و امروز هم ماه جدید در خانه یازدهم تان یعنی خانه ارتباطات تشویقتان می کند که تعهداتی که به افراد مورد علاقه تان داده اید را دوباره بررسی کنید. البته این تعهدات ارتباطی به تعهدات عاطفی و احساسی شما ندارد، بلکه مربوط به همکلاسی ها و یا همکارانتان می باشد. شما الان نباید زیاد از آنها توقع داشته باشید، برای اینکه شور و هیجان زیادتان ممکن است آنها را از شما دور کند. شما باید راهی مناسب برای بروز دادن احساسات خود پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز تغییرات زیادی در زندگی تان رخ می دهد که شما را عصبی می کند. شما فکر می کنید باید زندگی خود را تثبیت کنید و با توجه به مشکلات فراوانی که تحت کنترل تان نیستند، این کار غیر ممکن است. به جای اینکه سعی کنید کاری غیر ممکن انجام دهید، به واکنش خود نسبت به این اتفاقات دقت کنید. اگر یک بار در برابر این تغییرات تسلیم شوید زندگی تان ساده تر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

 برقراری یک رابطه عاطفی امروز برای شما لازم است و شما کاملاً برای این ارتباط آمادگی دارید. حتی اگر فکر می کنید با ابراز نکردن احساساتتان می توانید از قبول کردن این رابطه احساسی فرار کنید، شما باید خوب استراحت کنید و بعد در مورد آن صحبت کنید. پس معطل نکنید، برای اینکه امکان دارد تا چند روز آینده کم کم دید مثبت خود را از دست بدهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما امروز کمی بازیگوش و شیطان شده اید و دیگران انتظار چنین رفتاری را از شما ندارند، اما نگران قضاوت افراد دیگر نباشید. آنها مجبور نیستند احساسات و نیازتان برای بیان کردن لحظه های لذت بخش را دوست داشته باشند. حتی اگر استرس های زیادی از جاهای مختلف بهتان فشار وارد می آورند، راه حلی پیدا کنید که به جای خفه کردنشان آنها را بیان کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

به نظر می رسد این روزها کار سخت و پرزحمت روزانه شما زیاد هم برایتان خسته کننده و کسل آور نباشد. شما حتی ممکن است از کار سخت و دشوار استقبال کرده و اگر در پیچیدگی های زندگی به شما کمک شود خوشحال می شوید. ممکن است از اینکه نمی توانید به دوستان خود برای کمی با هم بودن بپیوندید، مایوس شوید به خاطر اینکه شما کارهای سخت زیادی دارید که باید انجام دهید و به این خاطر تحت فشار هستید. اما باز هم، ترجیح دادن کار به بازی و تفریح بهترین کاری است که می توانید بکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

اگر چه امروز دوست دارید که مورد تایید دیگران باشید، اما ممکن است ابراز وجود برایتان سخت باشد و زمان فرصت این کار را  به شما  ندهد. اما می دانم که  نیاز مبرمی به این کار دارید:در واقع شما همواره ترجیح می دهید که راه خودتان را بروید و کاری هم به این ندارید که کمی با دوستان و خانواده تان هماهنگ شوید و با نظرات آنها هم آشنا شوید. نگران نباشید، آنها هنوز هم شما را دوست دارند حتی  اگر شما بعضی مواقع خودخواه می شوید! 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

 وقتی که شما مجبورید با توجه به یک برنامه ریزی سخت و بسته فعالیت کنید، مسلماً خلاقیت داشتن کار خیلی سختی می شود. اما این محدودیتها در نهایت به نفع شما تمام می شوند. برای اینکه وقتی شما تحت فشار قرار دارید، وضع مالی شما بهتر می شود و  رویاپردازی ها و عدم تمرکز شما کمتر می شود. عجیب اینکه لازم است که این محدودیتها را جدی تر بگیرید؛ توانایی لذت بردن از زندگی بهتان کمک می کند که مفیدتر باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 زمانی که ماه در دومین خانه شما قرار دارد زیادی پول خرج کردن کار درستی نیست، برای اینکه شما در مورد خریدن وسایلی که دوست دارید خیلی احساسی برخورد می کنید. شما بیشتر از اینکه با توجه به نیازهایتان خرید کنید بیشتر از روی هوی و هوس خرید می کنید. قبل از خرید کردن در موردش فکر کنید و آن را یک یا دو روز به تأخیر بیندازید تا بعداً از خریدهای نامناسبی که کرده اید افسوس نخورید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 16 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 16 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز چیزی به ذهن شما می رسد، و به شما اجازه می دهد که خود را در راه جدید و متفاوتی ببینید. این اتفاق ممکن است برای افزایش اعتماد به نفس شما خوب باشد، اما اعتماد به نفس تازه بدست آمده شما ممکن است زیاد طولانی مدت نباشد مگر اینکه شما برنامه ها و نقشه های خود را به عمل درآورید. شما نیازی به این ندارید که دنیای خود را در آتش بریزید. تنها به این نیاز دارید که با خودتان پیمان محکمی ببندید که به بهترین وجه ممکن برای رسیده به اهداف تان تلاش کنید.

فال روز جمعه 16 بهمن 1394

فال روز جمعه 16 بهمن 1394
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف