نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 17 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 17 اسفند 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394
بازدید : 6,339 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 امروز که ماه در دومین خانه شما را قرار می گیرد، پرداخت کردن صورت حسابهایتان بیشتر از آن چیزی که فکر می کردید زمان می برد. وضع مالی شما تغییر کرده است، اما نتایج کارهایی که شما اکنون انجام می دهید به زودی نمایان نخواهد شد. با وجود این عجول بودن شما سازنده نخواهد بود. فقط باید صبر داشته باشید تا نتیجه کارتان را ببینید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما باید قادر باشید که در یک موقعیت دشوار بهترین کاررا انجام دهید اگر شریک یا دوست شما از نظرات شما پیروی نکرد شما کار خودتان را بکنید. اخیرا به خاطر رفتار عجیب و غریب کسی شوکه شده اید اما الان آماده اید که برای رسیدن به موفقیت و شادکامی در زندگی تان کاری بکنید. خوشبختانه شایستگی و لیاقت تان راه را برای شما هموار می کند و اشتیاق شما برای یادگیری اعتماد به نفس شما را افزایش داده و به هر کجا که می خواهید شما را می رساند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

فکر نکنید که شما قادر به فهمیدن عکس العمل دیگران هستید. به جای اینکه کلماتتان را سبک و سنگین کنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت کنید که مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دیگران نشان دهید. آنها برای شنیدن حرفهای شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می دهند، اما اگر بفهمند که شما با آنها مخالفید به حرفهایتان اهمیتی نمی دهند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

اگر چه شما شاید امروز بیش از اندازه جدی باشید، شما می توانید به حد کافی روی توانایی هایتان متمرکز شوید و در مقابل کسانی که سعی می کنند در شما نفوذ کنند ایستادگی کنید. امروز روزی نیست که شما از کارهایی که باید انجام بدهید نگران باشید و در نهایت نگرش های درونی شما بسیار قوی و سازنده خواهند بود. تسلیم ناامنی احساسی روزمره نشوید؛ الان زمان این است که شرایط را بهتر کنید. دیگران در حالی که کمک می کنند تا شما نسبت به قبل با کفایت تر و سازنده تر باشید، به حس اطمینان شما نیز احترام خواهند گذاشت.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز زندگی تان کمی ناآرام می شود، اما در عین حال می تواند کاملاً نشاط آور و شاد باشد. مشکلات شما فقط ساخته و پرداخته دست خودتان خواهد بود، به خصوص اگر سعی کنید چیزهایی که از حیطه کنترل تان خارجند را تحت کنترل خود در آورید. به جای اینکه خودتان را در صندلی راننده تصور کنید که زندگی را هدایت می کند، سعی کنید در صندلی عقب بنشینید و از منظره ها و چشم اندازهایی که مدام تغییر می کنند لذت ببرید!!

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

حتی اگر امروز یک قرار ملاقات بسیار مهم داشته باشید، ممکن است اتفاقاتی برایتان بیفتد که مجبور شوید آن را به وقت دیگری موکول کنید. شاید شما مسئول باشید که کارهای بیشماری را در اندک زمان یانجام دهید، اما ممکن است انتخاب دیگری نداشته باشید. اگر روال عادی زندگی تان امروز دچار تغییراتی شد و مجبور شدید برنامه ریزی دوباره ای داشته باشید نگران و مضطرب نشوید. فقط با جریان تغییرات پیش بروید و بهترین کاری که می توانید را انجام دهید و مطمئن باشید دیگران نیز شما را حمایت می کنند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

بازگشت ماه به نشان حساس شما بدون شک می تواند تمام رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند، اما نیازی نیست که شما کار خود را رها کنید. شما می دانید که کمبود اعتماد به نفس شما از ترس های قدیمی تان سرچشمه می گیرد و ربطی به اوضاع و احوال کنونی شما ندارد ولی خاطر جمع باشید که همه چیز براحتی حل خواهد شد. اگر شما برای کنترل کارها و اوضاعتان درگیر هستید، این پیچیدگی باید کمی حل شود و به جای پناه بردن به احساسات تان آنها را رها کنید و بگذارید به حال خود شان باشند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

وقتی که دیگران نمی توانند خودشان را با عشق شما تطبیق بدهند ممکن است صدمه ببینند. و به این دلیل ممکن است احساس کنید که بهتر است به جای اینکه نشان دهید واقعاً چه انسانی هستید از نظر احساسی تواناییهای خاص خود را ثابت کنید. متأسفانه این کار باعث خواهد شد افرادی که در زندگی شما هستند از شما دورتر بشوند. اگر شما بفهمید که هر انسانی عشق خود را با روش خود ابراز می کند، خواهید توانست با سخاوت پیشنهاداتی که بهتان می شود را بدون قضاوت قبلی قبول کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

در رابطه با مسائل کاریتان دچار مشکلی شده اید، به خاطر همین مشکلات از دیگران دوری می کنید و به انزوا رفته اید. برای این که توجه  دیگران نسبت به خودتان را منحرف کنید کارهای بسیاری را انجام می دهید برای مثال:تنهایی را اختیار کرده اید. اما خلوت نشینی دیگر کافی است، روابط اجتماعی تان را بهبود ببخشید و بهتر است برای حل مشکلاتتان از دیگران نیز کمک بگیرید. زیرا مشکلتان به راحتی و با  شیرینی هر چه بیشتر حل خواهد شد.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

در این روزها استرس شدیدی بر شما غلبه کرده است. شما تلاش های زیادی را در جهت کنترل این استرس انجام می دهید اما متاسفانه نمی توانید از دل نگرانی تان کم کنید پس بهتر است دیگر به این موضوعات فکر نکنید. این نگرانی ها در رفتارهای شما تاثیر مستقیمی دارند و باعث می شوند که شما رفتار یا صحبت هایی را انجام دهید که بعدا از انجام آنها پشیمان شوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

 اگرچه شما امروز کاملاً احساس سلامتی می کنید، ولی باز هم باید زمانی را به بررسی کردن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تان اختصاص دهید تا به تعادل آرمانی خود برسید. فکر نکنید که حتماً باید کار اشتباهی انجام داده باشید، حتی اگر هم کاری را اشتباه انجام داده باشید باز هم امیدی به بهبود هست. بخشی از زندگی خودتان را انتخاب کرده و کاری را انجام دهد که اثری طولانی مدت بر آن داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 17 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 17 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز دیگران شما را سرحال تر از آن چیزی می بینند که واقعا هستید، اما حتی اگر افراد دیگر هم نتوانند، شما می توانید با احساسات خود راحت کنار بیایید. به جای اینکه اجازه بدهید نگرانی هایتان مشکلات و مسائل بی اهمیتی را ایجاد کنند، به دوستاننتان بگویید که حالتان خوب است و ازشان بخواهید بهتان اجازه دهند فضایی را که برای ادامه دادن تجربیات و کارهایتان بدان نیازمندید را ایجاد کنید. وقتی که آماده شدید آن موقع می توانید قصه خود را برای هر کسی که بهش اطمینان دارید تعریف کنید!

فال روز دوشنبه 17 اسفند 1394

فال روز دوشنبه 17 اسفند 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف