نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 17 فروردین 1395
فال روزانه ، فال سه شنبه 17 فروردین 95
اتفاقات و رویدادهای مهم و جذاب پیش روی خودتان در روز سه شنبه 17 فروردین ماه 1395 را متناسب با ماه تولدتان و قبل از وقوع در فال روزانه سایت نمناک بخوانید و آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

  الان زمان این است که با همکاران تان تصمیم بگیرید که توان تان را با هم روی یک کار واحد بگذارید تا بهتر به نتیجه دلخواه برسید، این کار گروهی بهتر و سودمندتر از این است که هر کس بخواهد کار خودش را بکند و کاری به دیگران نداشته باشد. شما خیلی راحت می توانید با دیگران روابط خصمانه ای داشته باشید، اما این روابط برای هیچ کدامتان سودی ندارد. توجه کنید که در کار، دیگران چه پیشنهاداتی می دهند و این را هم مدنظرتان قرار دهید که نیازهای شما چیست. سپس می توانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است امروز کسی کاری کاملا برخلاف شخصیت اش انجام دهد و شما نیز واقعا ندانید که در رابطه با آن کار چه بکنید و دلیل این رفتار عجیب وی را نمی فهمید. ممکن است تحت تاثیر ترس هایتان قرار بگیرید. اما هنوز هم قادرید که ناخودآگاه بخندید مانند یک بچه مدرسه ای که وقتی می شنود مدرسه به خاطر بدی هوا تعطیل است خوشحال و شادمان می شود. به یاد داشته باشید که دیگران در برابر این رفتار سرکشانه شما نقش خاصی ایفا می کنند. به جای اینکه آنها را به خاطر حرف های ناعادلانه شان سرزنش کنید سعی کنید خودتان  نیز کاری برخلاف عادت تان انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز تبدیل به یک آدم لجباز و خودسر شده اید؛ همه شرایط آمده است ولی شما خودتان را آماده نکرده اید. پس حتی اگر به اندازه تمام انسان های دیگر عجله دارید، بهتر است برای پیش بردن برنامه هایتان چند روزی صبر کنید. الان اصلا به فکر این نباشید که دیگران چه فکری می کنند، اعتماد کردن به غریزه خودتان هیچ مشکلی برایتان ایجاد نمی کند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

شما در حالیکه باور کرده اید تمام جوابها در مورد سوالهای زندگی را می دانید! ناگهان به سرعت می فهمید که اطلاعات خیلی زیادی را از دست داده اید و روند فکر شما چیز خیلی خارق العاده ای نیست!! قبول کنید؛ بین دانستن حقایق و توانایی برای داشتن دیدگاه واضحی نسبت به آینده تفاوتهای خیلی زیادی است. باهمه این احوال بدون توجه به اینکه شما چقدر باهوش هستید هنوز راه هایی برای پیشرفت کردن هست.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

زندگی احتمالا امروز گیج کننده به نظر برسد، اما این اوضاع آن قدر طولانی نخواهد بود تا بتواند کارهای شما را زیاد تحت تاثیر قرار دهد. در اواخر روز، به هر حال، ممکن است احساس کنید کمی گیج شده اید، حتی اگر شما فقط درباره آنچه که باید فردا انجام دهید فکر می کنید. اجازه ندهید فکرکردن به اینکه چقدر کار برای انجام دادن دارید شما را  از پا درآورد و پریشان شوید. نگرانی های شما بسیار بدتر از حقیقت است. فقط آن کاری را بکنید که می توانید و مطمئن باشید که در هفته آینده اوضاع آرام خواهد شد و به آرامش خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

با وجود اینکه ممکن است وقتی پیشرفت کارها امروز کاهش می یابد دیگران اعتنایی به آن نداشته باشند اما ناامیدی و عصبانیتی که شما بروز می دهید باعث ایجاد مشکلات دیگری می شود. با کمی تجزیه و تحلیل می توانید بفهمید که موانعی که امروز با آن روبرو می شوید تصادفی نیست. شما محدودیت هایی برای خود قائل شده اید که از ترس ها و یا خاطرات قدیمی تان سرچشمه می گیرد و اکنون ناگهان خود را آشکار می کنند. به زور چیزی را جلو نبرید؛ حتی اگر بتوانید گذشته را فراموش کنید بازمدتی زمان لازم است تا بتوانید همه چیز را درست کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

شما امروز در رابطه با زندگی وسیع تر و عاقلانه تر فکر می کنید حتی اگر دلیلش را هم ندانید. دیگران به شما به چشم چراغ راهنما نگاه می کنند، به خاطر اینکه خوش بینی شما به آنها نیرویی می دهد که باعث می شود برای ادامه کارشان انگیزه پیدا کنند. ضمنا با وجود اینکه شما می توانید به تنهایی و کاملا کار خود را انجام دهید، با این حال احساس می کنید که گیج و پریشان شده اید. در نارضایتی و ناخشنودی غرق نشوید. در عوض، به این فکر کنید که چگونه می توانید برای دیگران خوب و موثر واقع شوید.
 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

شما امروز با دیگران به مهربانی رفتار می کنید، ولی دوست ندارید احساسات خود را نشان دهید. نگرانی شما به خاطر  واکنشهای دیگران نیست، نگرانی تان به خاطر این است که زمانی که نمی توانید عملکرهای خود را کنترل کنید احساس ناراحتی می کنید. پس الان بهتر است که از این کار صرف نظر کنید. خوشبختانه شما می توانید توانایی هایی که در موردش صحبت نمی کنید را در کارتان نشان دهید و این موضوع تحسین همگان را برخواهد انگیخت.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 حتماً لازم نیست تمام فعالیت های تفریحی و سرگرمی های خود را قطع کنید، بلکه فقط باید بفهمید امروز روزی نیست که بتوانید آن طوری که دلتان می خواهد تفریح کنید. شاید شما دوست داشته باشید که با کار کردن بیشتر سهم خودتان را انجام دهید، ولی واقعاً دلتان نمی خواهد تنها فردی باشید که این کار را انجام می دهید. در برابر کسانی که به شما امر و نهی می کنند ایستادگی کنید. به آنها اجازه ندهید که به رویه خود ادامه دهند، چرا که فکر می کنند همه چیز تحت سلطه و اختیار خودشان است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

اگرچه امروز رویاهای شما کاملاً غیرواقعی هستند، ولی شما دوست ندارید از آنها دست بکشید. درحقیقت شما خیلی هیجان زده شده اید. شما خودتان فکر می کنید که رویاهایتان کاملاً واضح و روشند، اما در حیقیت از تاثیراتی که دیگران بر شما گذاشته اند اطلاع ندارید. باوجود این هروقت که با طرفداران خود صحبت می کنید و نظر آنها را می پرسید حتماً به حرفشان هم گوش بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

با وجود اینکه ممکن است بخواهید که روی وظایف خاصی که لازم است آنها را همین امروز به پایان برسانید متمرکز بمانید، اما از اقبال بد شما همچنانکه از روز می گذرد شما گیج و پریشان می شوید. ممکن است دیگران حتی به شما توجه هم نکنند که از راه خود منحرف شده اید به خاطر اینکه شما به روشنی علاقه تان را به سیر و سفر در غباری از بهره وری و کارایی پنهان کرده اید. با این حال، شما می دانید که قابلیت انجام دادن کارها و از بین بردن یاس و ناامیدی را دارید!
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 17 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 17 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

این روزها احساسات جدید در وجود شما غلیان می کنند و تبدیل به آگاهی می شوند، اما شما شاید قادر نباشید احساسات خود را به کسانی که اطراف تان هستند بشناسانید. بحث در این نیست که می خواهید این مساله مثل راز سرپوشیده باقی بماند، بلکه موضوع فقط این است که شما نمی توانید لغات مناسبی برای بیان کردن احساسات تان و برای تاثیر گذار بودن پیدا کنید. تا جایی که می توانید اصلا هیچ قضاوتی نکنید. هرقدر که به خودتان و دیگران کمتر سخت بگیرید، در هفته هایی که پیش رو دارید راحت تر خواهید بود.

فال روز سه شنبه 17 فروردین 1395

فال روز سه شنبه 17 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف