نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 18 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
اگر علاقمند به آگاه شدن از اتفاقات پیش روی خود در روز دوشنبه 18 آبان 1394 هستید پیشنهاد ما فال روزانه جالب و جذاب سایت نمناک می باشد.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 عطارد شما را ترغیب می کند که تفریح را بعد از پایداری و ثبات انتخاب کنید. مطمئنا این عاقلانه ترین کاری نیست که شما بخواهید انجام دهید، این بهای زیادی برای پرداختن است، اگر قبل از اینکه تعهدات تان را انجام دهید با دوستان تان از زیر کار در بروید. ممکن است شما سزاوار یک روز استراحت باشید اما کمک نکردن دیگران به شما می تواند این روز را به یک روز ناخوشایند تبدیل کند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما درحال حاضر خیلی بی خیال و آسان گیر هستید، اما ناگهان احساسات قدرتمندی که شما اصلا نمی خواهید ظاهر شوند احاطه تان می کنند. شما اعتقاد دارید که اگر احساسات خود را مخفی کنید بهتر می توانید اوضاع را مدریت کنید، ولی دوستان تان قادرند پشت این ظاهر آرام و خونسرد شما را ببینند. پس با مخفی کردن احساسات تان انرژی خود را تلف نکنید. مهربان و دلسوز بودن بهتان کمک می کند که بدون اینکه به کسی صدمه بزنید صداقت نیز داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما می خواهید تمام روز کار کنید، اما این به معنی انجام دادن تمام کارهایتان در یک روز نیست. اگر شما با هدف برقراری تعادل در کارهایتان برنامه ریزی کنید، به بهترین نحو قادر خواهید بود هم به کارهایتان برسید و هم تفریح کنید. با تلاشی مضاعف و کمی خلاقیت می توانید در روزهای آینده به این هدفتان برسید. فقط در نهایت زمانی که تصمیم به تفریح کردن گرفتید زیاده روی نکنید؛ اعتدال و میانه روی کلید رسیدن به موفقیت است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 اگر شما احساس می کنید که احتمال شکت خوردن وجود دارد، قبل از آنکه دست به کار بشوید در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطیمنان حاصل کنید. الان زمان این نیست که بینش خود در مورد حقیقت را تغییر بدهید، برای اینکه حتی اگر خیلی با مهارت هم این کار را انجام دهید، شما واقعاً قادر نیستید توجیه کنید که چگونه بینش خود را به سمت واقعیت متمایل کرده اید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 در عین حال که کاملاً اهداف خود را شناخته اید، روز به روز بیشتر رشد کرده و تواناتر می شوید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، ولی به خاطر اینکه وقت زیادی دارید، دوست دارید کارهای بیشتری انجام دهید. خوشبختانه شما برای متعادل کردن زندگیتان آمادگی کامل دارید. همین برای لذت بردن شما از زندگی کفایت می کند. شما به وقت خود به اهدافتان خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 ممکن است شما میان میل به بیشتر دانستن در مورد پیش آمدهایی که اتفاق افتاده است و سعی در تمیز دادن آن چیزهایی که حقیقت نامیده می شود گیر کرده باشید. صحبت کردن در مورد تفاوتهای آنها کار سختی است. به جای اینکه وقتتان را برای جستجو کردن در مورد اطلاعات دست نیافتنی تلف کنید، فقط در مورد موضوعاتی که قبلاً فهمیده اید بهترین کاری را که از دستتان بر می آید انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز مشکل اصلی شما این است که ترجیح می دهید تفریح کنید، ولی باید کارهایتان را تمام کنید. وظایف خیلی زیادتان باعث شده شما ترتیبی بدهید که از انجام دادنشان فرار کنید و یا حداقل برای گردش کردن از خانه بیرون بروید. اما عاقلانه است که تا موقعی که کارهایتان را تمام نکرده اید این برنامه هایتان را به تعویق بیندازید، وگرنه هرگز نخواهید توانست از لحظه های خوشتان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما امروز الزاماً احساسات خود را ناگفته باقی می گذارید و هر لحظه بر شدت رویاهایتان افزوده می شود، در نتیجه امروز برای شما تبدیل به روزی با انرژی های معنوی می شود. به جای اینکه نیازهای خود را در جهان مادی جستجو کنید، می توانید به سفری در نیای دورنتان بروید. از نتایج این کار نگرانی به خود راه ندهید، مطمئناً شما به مسیر خوبی هدایت می شوید. فقط چیزهایی را در ذهننتان تجسم کنید که بهشان نیاز دارید. امیدوار باشید که در آینده به حقیقت بپیوندند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

 اگرچه شخصی باعث شده است که شما از انجام دادن وظایفتان نسبت به مادرتان باز بمانید، ولی محتملاً تمام فعالیتهای شما خالصانه است. شما می خواهید عشق و محبتی را که در قلبتان دارید نثار دیگران کرده و با آنها سهیم شوید. شما قادر هستید که با توجه کردن به کسانی که وارد زندگی شما می شوند احساسات خود را بیان کنید. مواظب باشید که این جریان متوقف نشود و کسی به اشتباه فکر نکند که شما می خواهید او را کنترل کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

امروز شما به یک دوراهی رسیده اید که فهم و بینشتان به شما چیزی می گویند ولی شما کار دیگری انجام می دهید. گاهی اوقات شما با موفقیت می توانید بعضی از رفتارهایتان را وقتی که با آن چیزی که شما می دانید بهترین رفتار است مغایرت دارند، با دلایل منطقی توجیه کنید. با وجود این امروز شما سعی می کنید بفهمید چگونه اعتقادات شما می توانند بر کارتان تأثیر مثبتی بگذارند. پس نباید نگران این باشید که دیگران از شما قدردانی کنند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز آماده پذیرفتن یک ریسک هستید مخصوصا اگر بدانید که شادی و نشاط را در زندگی شما افزایش می دهد. این برای شما می تواند زمانی بسیار خلاقانه و مفید باشد و بسیارمهم است که به شما خوش بگذرد و بتوانید همزمان شخصیت درونی و هنرمند خود را به نمایش بگذارید. شما می توانید این کار را هم در محل کار انجام دهید، هم در زمان بازی، چون این دو به طرز ظریفی به هم مربوط هستند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 18 آبان 1394

- فال روزانه در روز 18 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 ستاره حاکم شما یعنی بهرام قلمرو وسیع تری را امروز به کیوان واگذار می کند و ستاره جنگجو تبدیل به ستاره مسالمت آمیز می شود. شما توانایی بسیار زیادی برای سازماندهی اطلاعات پیچیده و ترغیب مردم به انجام وظایف مشخص دارید که برای یک کار منظم آنها را به هم پیوند می دهد. برای رهبری و گرفتن زمام امور، آنها را چنگ بزنید و به حال خود رها نکنید.

فال روز دوشنبه 18 آبان 1394

فال روز دوشنبه 18 آبان 1394
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف