نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 18 اسفند 1394
فال روزانه ، فال سه شنبه 18 اسفند 94
برای آگاه شدن از وقایع مهم روز سه شنبه 18 اسفند 1394 متناسب با ماه تولد خود فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394
بازدید : 7,241 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز سعی می کنید بخشی از اطلاعاتی که دارید را از دیگران مخفی کنید، اما این موضوع باعث می شود اطرافیان شما ناراحت شوند. بهتر است که روشتان را تغییر داده و آنها را همان طوری که هست به دیگران هم بگویید. هر کاری که شما یا اطرافیانتان از انجام دادنش کوتاهی کرده اید، خیلی زود آشکار خواهند شد و اکنون اگر این کارها انجام شوند، مشکلات بیشتر خواهد شد. الان صداقت داشتن بهترین سیاست است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز لزومی ندارد که وقت زیادی را صرف برنامه ریزی کنید، چرا که دوستان تان حتی در آخرین لحظه جزئیات لازم را به شما خواهند گفت. هم اکنون شما باید چیزهای مهمی راجع به روابط دوستانه تان بفهمید و تنها کاری که باید بکنید این است که بفهمید اطرافیان تان چگونه عشقشان را به شما ابراز می کنند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما خاطرات عجیبی در ذهن تان دوباره متولد شده اند که شما را از انجام فعالیت های گذشته تان باز داشته اند و به نوعی شما را گمراه کرده اند و نمی دانید باید چه کاری را انجام دهید. البته شما ذاتا فردی خوش بین هستید و تمام مسائل زندگی تان را با دیدی مثبت می نگرید به همین دلیل به سادگی می توانید با این مشکل ذهنی تان مقابله کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

اگر شما مدتی از نظر سطح انرژی در سطح بالای بوده باشید، امروز به نقطه اوج می رسید، اگرچه ممکن است بعدها کنترل آن از دستتان خارج شود. به خاطر حفظ کردن ظاهر شما باید سعی کنید به خاطر عدم تحرک خود دست به کار شده و با خوش رویی و خوش بینی فوق العاده شروع به صحبت کنید. اما اگر گزافه گویی کنید، چاله ای خواهید کند که درنهایت خودتان هم به داخلش می افتید!! پس سعی نکنید قولی که نمی توانید از عهده اش بربیایید به کسی بدهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما زمانی که ابراز وجود می کنید از روش خاص خود پیروی می کنید که این موضوع باعث شده در حال حاضر شما بیشتر از اینکه از خود خلاقیت نشان دهید به طور اتوماتیک و خودکار این کار را انجام دهید. با همه این احوال این روزها شما حتی اگر محافظه کار هم به نظر بیایید، ولی در کارهای خود ابتکار به خرج می دهید. عملکرد شما می تواند کاملاً الهام دهنده باشد، با این حال رفتار خونسردانه شما و نگرشهای گزینشی تان باعث می شود دیگران فکر کنند که شما خودتان جلوی پیشرفت خود را می گیرید. نگران طرز فکر آنها نباشید؛ چون که جوجه را آخر پاییز می شمارند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز اصلاً وقت خوبی برای صحبت کردن در مورد برنامه هایتان با رئیس و یا همکارانتان نیست، چرا که امروز شما نمی توانید خوب مقصود خود را بیان کنید. اگر شا مدتی صبر کنید خودتان می فهمید که از چه کلماتی باید استفاده کنید. اما نباید حین صحبت کردن زیاد هیجان زده شوید وگرنه قدرت تأثیر گذاری خود را از دست می دهید. افکار خود را به دقت هدایت کنید و نگذارید حواستان پرت شود.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امروز احساس درماندگی می کنید، مثل اینکه نمی توانید به همان روشی که همیشه در پیش می گرفتید به خلاقیت دست پیدا کنید. انگار اتفاقاتی که در زندگی شخصی تان روی داده، قدرت خلاقیت و تخیل شما را کور کرده است. حفظ کردن دیدگاه های متعادل و میانه رو برای شما کلید دستیابی به قدرت است، بنابراین سعی کنید به خاطر عدم پیشرفت خودتان را ناراحت نکنید. فردا بیشتر از قبل احساس رهایی و آزادی خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

با وجوداینکه می دانید امروز باید کاری انجام دهید اما احتمالا به درستی نمی دانید که آن کار دقیقا چیست. ممکن است امروز تمرکزتان را از دست بدهید اما زیاد هم نگران این نیستید که نتوانید آن را دوباره بدست بیاورید. به جای اینکه سعی کنید رویاهایتان را معقول جلوه دهید اجازه دهید آنها به شما نشان دهند که در دنیا چه کار باید بکنید. الان مسئله این نیست که آیا اهداف جدیدتان تحقق می یابند یا نه! فقط اجازه دهید آنها زندگی تان را به روش خودشان بسازند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

 امروز می خواهید روی عقل سلیم خود حساب کنید. همانطور که ماه آن را نشان می دهد. اما به نظر می رسد که موقتاً توانایی تشخیص خود  در مورد جدا کردن مهره های غیر اصلی که در ذهن شما وول می خورند را از دست داده اید. شما طبیعتاً می توانید به آسانی فاصله ی بین حقیقت و دروغ را حفظ کنید اما الان هر دوی آن در واقعیت وجود دارند.  از جدا کردن آنها دست بکشید و فقط  خوبی آنچه  قادر به انجام آن هستید را ستایش کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

شما مدام در فکر این موضوع به سر می برید که زندگی تان را متحول کنید، ا گذراندن وقت تان به این تفکرات تنها از یاد بدن و جسم تان غافل شده اید. این که شما به صدای قلب تان گوش می دهید بسیار اثر مثبتی را ایجاد می کند اما به شرط این که قدرت اجرای آنها را داشته باشید تا بتوانید از استراتژی هایی که در سابق از آنها پیروی می کردید دیگر تبعیتی نداشته باشید و استراتژی جدیدی را شروع کنید. شما به انتقادات دیگران نسبت به رفتار و گفتار خود اهمیت می دهید و برای آنها ارزش قائلید بهتر است این کار را ترک کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز اعتماد کردن به همکارانتان شاید کار پوچ و بیهوده ای باشد، چراکه آنها تمایلی ندارند در مورد مسائل واقعی صحبت کنند. حتی اگر اغلب اوقات آدم بشاش و بی خیالی هم باشید، ولی هم اکنون بیشتر از قبل برای افراد دیگر ابراز نگرانی می کنید. به جای اینکه به آدم های دیگر اعتماد کنید، به قضاوت و شعور خود متکی باشید. اگر یک نفر بیش از حد سرکش و گستاخ بود، از هوش و نبوغ خود استفاده کرده تا بتوانید او را سر جای خود بنشانید تا از مسیر اصلی اش منحرف نشود.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 18 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 18 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز شانس تان ر امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتی تان هستند تغییراتی ایجاد کنید. ماه در ششمین خانه شما قرار دارد که مربوط به جزئیات می باشد و اکنون به شما توصیه می شود به موضوعات کوچکی که می توانند خیلی مفید و سازنده باشند توجه کنید. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تان و تلاش کردن برای داشتن روزی متفاوت می تواند تأثیر خیلی زیادی بر زندگی شما داشته باشد.

فال روز سه شنبه 18 اسفند 1394

فال روز سه شنبه 18 اسفند 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف