نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 18 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود در روز چهارشنبه 18 فروردین 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز یکی از روزهای استثنایی برای شماست که ترجیح می دهید به جای اینکه خیلی جدی و منطقی باشید یک داستان بگویید یا یک شعر بنویسید. دوست دارید دیگران ببینند که چقدر باهوشید.اما امروز نمی توانید به آسانی به این هدف برسید. نیازی نیست که با قول تعهد به آنچه نمی توانید انجامش دهید خودتان را برای شکست و ناامیدی آماده کنید. به خودتان اجازه دهید که خیال پردازی کرده و در رویا فرو بروید، فردا دوباره می توانید به دنیای واقعی برگردید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما امروز می خواهید که همه چیز را ساده بگیرید، پس شما می توانید موفقیتهای قبلی تان را کامل کنید. اما حتی اگر روزتان را با آرامش شروع کنید، شاید نتوانید آن گونه که انتظار داشته اید استراحت کنید. در حالیکه شما با مسائل احساسی مربوط به گذشته تان دست به گریبان باشید، در این صورت شما بدترین دشمن خود خواهید بود. اگر شما بتوانید به خاطرات بد با دیدی مثبت نگاه کنید، درحالیکه به خودتان این شانس را می دهید که واقعاً از زندگیتان لذت ببرید، همچنین می توانید خود را از مسائل احساسی بی نتیجه رها سازید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

ممکن است امروز کسی برای شما یک داستان بسیار بلند تعریف کند و شما اصلا متوجه اغراق کردن او نشوید. معمولا شما دروغگویی را دوست ندارید. اما موضوع اصلی این است که شما چگونه می توانید عمدا خود را فریب دهید تا داستان دروغی را باور کنید. رویاپردازی مهم است اما نکته لازم و ضروری این است که بدانید واقعیت چیست و خیال و رویا کجاست.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

شما در طول دو هفته آینده روابط عاشقانه جدیدی را تجربه می کنید و یا اینکه به روابط قبلی تان نشاط و زندگی تازه بخشیده می شود. ماه جدید در پنجمین خانه شما یعنی خانه عشق نشانه ای اتفاقی است، بنابراین هم کانون به نهایت خود رسیده است؛ چراکه شما برای روابط عاشقانه خود خواستار آزادی و وقت خالی هستید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 شما فردی هستید که در معرض دید دیگران هستید، دیگران همیشه شما را با   نگاه تحسین مشاهده می کنند، به همین علت در تصمیم گیری های تان مغرور شده اید و فکر می کنید که شما از افراد دیگر بالاتر هستید، شاید این موضوع صحت داشته باشد اما هنگامی که شخصی از شما کمکی می خواهد بهتر است به او کمک کنید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما نباید خیلی انرژی تان را تلف کنید و باید آن را ذخیره کنید، به خصوص اگر هفته واقعا سخت و پرکاری را پیش رو داشته باشید. در نهایت غلبه کردن بر هیجانات تجریبات اخیر امکان پذیر است، اما بهتر است که آگاهانه از حجم و میزان آن بکاهید تا بتوانید تعادل و آرامش خود را بازیابید. به یاد داشته باشید، الان کمتر بهتر از بیشتر است!!

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

شما امرز با کسی برخورد خواهید کرد که به نظر می رسد احساسات شما را تحت تاثیر خواهد داد و شما می توانید دست تان را پر نگاه دارید. شاید کششی که در رابطه شخصی وجود دارد به یک نقطه نظر مشترک منجر شود یا اینکه با یکی از همکاران تان درگیر می شوید. اگر این برخورد در وهله اول پر استرس به نظر می رسد، از موقعیت خود عقب نشینی نکنید. به خاطر اینکه حتی در تاریک ترین ابرها هم نقطه نورانی ماه دیده می شود پس بدبینانه به ماجرا نگاه نکنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز آمادگی این را داشته باشید که یک فرشته واد زندگی تان شود!! اصلاً ممکن است این فرد را قبلاً هم دیده باشید. ژوپیتر در هفتمین خانه تان یعنی خانه افراد خاص قرار دارد و اطرافیان شما بیشتر از قبل از شما حمایت می کنند، ولی ناگهان خورشید وارد این چرخه شده و همه چیز را به هم ریخته و درهای شانس و فرصت را به روی شما می بندد، در این بین دوستانتان هم حمایت های خود را از شما دریغ می کنند!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

امروز یک نفر کاملا رک و بی پرده با شما حرف می زند و ممکن است کمی عصبانی بشوید. شما مثل اینکه فکر می کنید همه چیز را راجع به یکی از دوستان خوبتان می دانید و سپس به چیزهایی توجه می کنید که با آنچه فکر می کردید واقعیت دارد جور در نمی آید. شما نمی دانید مشاهدات اخیر خود را باور کنید یا فرضیات گذشته خود را! به زور دنبال جواب نباشید؛ حقایق به مرور زمان روشن خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

امروز وقتی که افراد مختلف با داستان های سرنوشت درام خود وارد زندگی تان می شوند، زندگی شما نیز پر از نگرانی های دوستانه خواهد شد. خواه این فرد نامزد یا معشوقه تان باشد، خواه یک دوست خیلی معمولی، شما احساس می کنید که او قدرت بیان شما را محدود کرده است. هم اکنون آزادی و استقلال داشتن برایتان اهمیتی حیاتی دارد، برای اینکه اگر شما وقت نگذارید و انرژی خود را تازه نکنید، چیر زیادی نخواهید داشت که به افراد دیگر بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

تمرکز شما امروز روی انجام دادن کارهایی است که قبلا قول آنها را داده بودید و ممکن است به سختی کار کنید تا جاییکه باعث شوید سهوا دوستان تان را نادیده بگیرید. وای به حال کسی که سر راه شما بایستد چرا که آماج تمام ناامیدی های شما خواهد شد مخصوصا اگر شما ندانید که چگونه  باید همه کارها را انجام دهید. بهترین سیاستی که می توانید اتخاذ کنید این است که کارها و پروژه های بزرگ تان را به وظایف کوچک تقسیم بندی کنید و یکی را پس از دیگری انجام دهید. تنها راه برای رسیدن به هدف تان این است که گام هایی کوچک اما با تعمق و تامل بیشتر بردارید!

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 18 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 18 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

 در خانه کارهای زیادی دارید که ملزم به انجام آنها هستید اما علاقه ای به شروع کار ندارید. اما شما می دانید که این تنبلی تمام چیزهایی که امروز می خواهید به آنها برسید را به تعویق می اندازد. حتی اگر باید به این تنبلی خود غلبه کنید مسئولیت هایی را که در خانه دارید را به جای به تاخیر انداختن انجام دهید و به جای اینکه فقط درباره وظایف تان صحبت کنید آنها را انجام دهید. آغاز کردن کار آسان نیست اما زمانیکه کار را شروع کردید احساس خوب و مثبتی در رابطه با خودتان خواهید داشت.
 

فال روز چهارشنبه 18 فروردین 1395

فال روز چهارشنبه 18 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف