نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 19 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
متناسب با ماه تولد خود میتوانید وقایع مهم روز سه شنبه 19 آبان 1394 را پیش از وقوع در فال روزانه سایت نمناک بخوانید و آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1394
بازدید : 8,542 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

در حالیکه ماه به جهان آبی برج حوت بازگشته است و مطمئناً راحت ترین مکان برای ماهی های شماست شما می توانید نفسی عمیق از روی راحتی بکشید. بالاخره  فشارهای ذهنی پایان یافته و شما احساس می کنید که در خانه خود هستید. به هر حال مواظب باشید، برای اینکه دورنمای احساسات شاید بهتر از آن چیزی که واقعاً هست به نظر برسد. شما اکنون به واسطه تغییرشکل آرزوهای خودتان به دیگران نگاه می کنید، بنابراین اگر شما در مورد احساس خود یقین ندارید، از آنها بپرسید که قبل از اینکه به گمان نادرستی دست پیدا کنند چه احساسی داشته اند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

گاهی اوقات وقتی که شما در کاری موفق می شوید برایتان سخت است که خودتان را کنترل کرده و احساساتتان را ابراز نکنید، با وجود این زمانی که شما از نظر احساسی ضربه می خورید توانایی انجام این کار را دارید. به یاد داشته باشید حالا که احساسات شما شکننده و  حساس هستند، اگر ابراز بشوند نمی توانند به این شکلی که در حال حاضر هستند مدت زیادی دوام بیاورند. در مورد خودتان با دید منفی قضاوت نکنید؛ شما خودتان می دانید که چه موقع احساسات خود را ابراز کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

وقتی اهداف شما با آنچه الان در محل کارتان انجام می دهید هماهنگی دارد این خیلی اطمینان بخش است اما اگر اینطور نباشد می تواند خیلی نگران کننده باشد. این وضعیت دشوار با دخالت یک دوست یا همکار که خیلی موجه نیست می تواند پیچیده تر شود. حتی اگر شما بخواهید که تصمیم نهایی را خودتان بگیرید باز هم به حمایت اطرافیان نیاز دارید و امروز این اتفاق نمی افتد. صبور باشید تا آخر هفته همه چیز خود به خود درست می شود.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 شما امروز در شغلتان خیلی جدی فعالیت می کنید و با آرامش کامل نقش قدرتمند خود را درک می کنید. اما حال و حوصله اینکه کارها را با همان روشهای قبلی انجام بدهید، ندارید. شما می دانید که می توانید از تغییر و تحول دادن قسر در بروید، بنابراین دلیلی برای عقب نشینی کردن وجود ندارد. ممکن است اطرافیانتان از این کارهای اخیرتان خیلی تعجب کنند، و یا حتی شوکه بشوند!! اگر شما حرفهای مهمی برای گفتن دارید، پس چرا سکوت کرده اید!؟

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 شما امروز وقتی که در محل کارتان هستید، دوست دارید از یک راز سر در بیاورید. شما اعتقاد دارید یکی از همکارانتان چیزی را از شما مخفی کرده است و همین انگیزه ای برای شده که بفهمید آن چیز چه بوده است. اما درست نیست که قبل از اینکه اتفاقی بیفتد او را تحت فشار قرار بدهید. شما باید چند روزی صبر کرده تا ببینید که چه اطلاعاتی دستگیرتان می شود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز بهتان توصیه می شود که دید مثبتی داشته باشید، برای اینکه وقتی برخلاف میل شما اتفاقی می افتد شما خیلی سریع و بیش از اندازه جدی می شوید. شما وقتی بفهمید مردم دیگر با دیدگاه هایی که کاملاً با دیدگاه های شما متفاوتند توافق دارند خوشحال تر خواهید شد. به جای اینکه عقاید خود را بر دیگران تحمیل کنید، فقط کارهایی را انجام دهید که انجام دادنشان برایتان مفید است.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

ورود ماه به دومین خانه از روابط شما می تواند یک شراکت فعال از شما یا دیگران را امتحان کند، دیگرانی که فکر می کنند آزادی بیشتر بسیار مهمتر از وابستگی است. نیازی به گفتن نیست. این یک مسیر عادی برای رسیدن به درصد بالایی از صمیمت نیست. فط به یاد داشته باشید که شما می توانید فضای اضافی برای تنفس ایجاد کنید اگر با خودتان رو راست باشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شاید لازم باشد که شما میزان وابستگی تان به یک دوست صمیمی و یا به همکارتان را کم کنید، به خصوص وقتی که پای پول وسط می آید. شما باید تمام جزئیات مربوط به مدیریت های مالی که می توانند به خاطر فقدان اطلاعات کافی یا کژفهمی افراد دیگر باعث ناامیدی تان شوند را حل و فصل کنید. حتی اگر شما دوست دارید که کار را تعطیل کنید، ولی در حال حاضر مجبورید که این مسائل را آشکار کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

با وجود اینکه ممکن است در حال تجربه جدال درونی سختی بین عقل و قلب تان باشید احتمالا تصمیم خواهید گرفت که احساسات خود را نادیده بگیرید. شاید شما بدرستی اعتقاد داشته باشید که افکار معقول در نردبان تکامل زندگی بر احساسات برتری دارد. اما واقعیت  این است که عقل و منطق به هیچ وجه بر عشق و علاقه برتری ندارد.این جنگ درونی خود را کنترل کنید و سعی کنید در حالیکه در جستجوی تعادل در زندگی تان هستید از آن برای ایجاد کانال های ارتباطی استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 شما فکر می کنید کارهایی که دیگر بهشان فکر هم نمی کردید را هم می توانید دوباره انجام دهید، اما این خط فکری ممکن است برایتان مشکل ساز باشد. داشتن دید مثبت خصوصیت خیلی خوبی است، اما امروز شناختن مرزها و محدودیتهایتان شما را از ناامیدی فردا نجات می دهد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

حالا که احساسات غیرمعقول زیادی دور و بر شما وجود دارند، شما احساس غریبی می کنید و فکر می کنید این مشکلات پیچیده اصلاً قابل حل نیستند. برای اینکه شما هم اکنون قادر نیستید که روی اهداف خود تمرکز کرده و کارهایتان را تمام کنید. به جای اینکه کارهایتان را با روش های معمولی انجام داده و خودتان را خسته کنید، سعی کنید راه های جدید را هم امتحان کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 آبان 1394

- فال روزانه در روز 19 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز که ماه در نشانه شما قرار گرفته است شما نسبت به همیشه سرحال تر هستید، اما زیاد مشتاق نیستید که دیگران بفهمند که چه احساسی دارید. اما این موضوع می تواند یک گسستگی بین تفکرات منطقی و احساسات قلبی شما ایجاد کند. سعی نکنید که دیگران را هم درگیر این کشکمش های درونی خودتان بکنید، برای اینکه آنها نمی توانند هیچ کمکی بهتان بکنند. حتی اگر شما تصمیم گرفته اید که احساساتتان به صورت محرمانه و خصوصی باقی بمانند، ولی باید بیشتر بهشان توجه کنید.
 

فال روز سه شنبه 19 آبان 1394

فال روز سه شنبه 19 آبان 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 11 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف