نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 19 آبان 1395
فال روزانه ، ‌فال
با خواندن فال روزانه سایت نمناک از اتفاقاتی که در روز چهارشنبه 19 آبان ماه 1395 انتظار شما را میکشند پیش از وقوع و متناسب با ماه تولدتان آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395
بازدید : 6,483 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین فروردین ماه

 اگرچه شما در جمع دوستان خوبی قرار گرفته اید که می توانند به آسانی حواس شما را پرت کنند، ولی باز هم احساس می کنید برای انجام دادن کارهای ناتمام خود تحت فشار قرار گرفته اید و باید قبل از تفریح کردن آنها را تمام کنید. اگر شما دنبال راهی برای فرار می گردید، درست نیست که قوانین منظم روزانه تان را بشکنید. دلخوری هایتان را برای خودتان نگه دارید، به کارتان فکر کنید و بعداً زمانی را هم به تفریح اختصاص بدهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

از وقتی که شما کاملاً مواظب حرف هایی که می زنید هستید، وقتی که با درخواست های افراد دیگر موافقت می کنید و بعد زیر قول خود می زنید، آنها حسابی متعجب می شوند. دلیل اصلی موافقت شما از آنجا نشات می گیرد که شما می خواهید افرادی که دوستشان دارید را از خود راضی نگه دارید. به محض اینکه به این موضوع فکر می کنید، به سرعت می توانید قضاوت های اشتباه خود را اصلاح کنید. یادتان باشد که همه مردم اشتباه می کنند؛ هرچه زودتر اشتباهات خود را جبران کنید برایتان بهتر است.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین خرداد ماه

ممکن است رئیس شما یا یکی دیگر از مقام های ما فوق بهتان گفته باشد که بخشی از برنامه ریزی هایتان غلط بوده است. متأسفانه آنها وقتی دارند شما را سرزنش می کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین تیر ماه

ممکن است بعضی اوقات درباره زمان بندی که برای روز خود دارید مراقب و هوشیار باشید اما بهر حال ممکن است بخواهید این شلوغی و آشفتگی را به پایان برسانید. اگر زمانی احساس کردید که نیاز دارید کمی خلوت کنید و تنها باشید کار دلخواه خود را انجام دهید. مراقبت از روح و روان خود بسیار مهمتر از انجام وظایف اجتماعی است. اگر از خودتان مراقبت نکنید دیگر چیزی ندارید که به دیگری پیشکش کنید. پس مراقب خودتان باشید!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین مرداد ماه

شما به تازگی این تمایل را پیدا کرده اید که از افرادی که دوستشان دارید مراقبت بیشتری را به عمل آورید. اما باید بدانید حساسیت های بیش از حد شما را در مسائل زندگی گرفتار خواهد کرد. در مسائلی به بن بست رسیده اید و به همین دلیل با دوست یا اعضای خانواده تان در تنش هستید. اما بهترین راه حل برای شما گفتگوی دوستانه می باشد.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین شهریور ماه

 امروز صبح شما به خوبی به تلاشهایتان افزوده اید، برای اینکه امروز بخت با شما یار است تا فعالیتهایتان را بیشتر کنید. برنامه شما شاید یک برنامه خوب باشد، اما احتمال دارد که بعد در طول روز با موانعی مواجه شوید. اگر شما نتوانسته اید انتظاراتتان را برآورده کنید به خودتان سخت نگیرید. برای تمام کردن آنچه که امروز شروع کرده اید فردایی هم وجود دارد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین مهر ماه

 شاید شما بخواهید برای دیدن همه جنبه های مشکل پیچیده ای که گرفتارش شده اید روش خود را تغییر دهید، اما این کار هم لزوماً شما را به جواب نزدیک نمی کند. پیدا کردن یک راه حل به آن سادگی که شما می کردید نیست. بررسی کردن برنامه های پنهانی و پوشیده برای امروزتان کافی است.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین آبان ماه

 ممکن است اخیرا فرصت هایی را  با بی تصمیمی غیرقابل انتظار و تاخیرات، عقب انداخته باشید. حالا آخرین فرصت برای شما پیش آمده که بتوانید  شغلی که بتواند آینده شما را تضمین کند را با اقتدار کامل دنبال کنید. ترسیدن می تواند به طور موقت شما را از کار بیندازد و شما نگران هستید که آنها شما را غرق کنند. فقط بهترین کاری که می دانید درست است  انجام دهید و بعد اجازه دهید که بهترین نتایج ممکن را به دست آید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما فکر می کنید که می دانید با افراد دیگر چگونه رفتار کنید، اما احتمال زیادی وجود داردکه سیگنال ها را اشتباه بفهمید. به جای اینکه یک دفعه به نتیجه کار فکر کنید، فرضیه های خود را بررسی کنید. ارتباط برقرار کردن می تواند فاصله ها و سوءتفاهماتی که به وجود آمده است را رفع کند. در این صورت حتی اگر اشتباه کنید، اگر از اطرافیانتان درخواست کمک کنید آنها خوشحال خواهند شد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین دی ماه

 امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی هایتان را برای تفریح کردن ذخیره کنید. فکر نکنید که این سخن بدین معنی است که شما باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب کنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور کنید. اگر شما در تفریحات لذت بخش شرکت کنید، می توانید بهتر روی وظایف شغلی که باید حتماً انجامشان دهید تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین بهمن ماه

بازگشت ماه به نشان آتشین شما احتمالا باعث می شود احساس بسیار خوبی داشته باشید مخصوصا  اگر در حال ترقی در زمینه های دشواری هستید. احساسات تان امروز سد راه تان نمی شوند بلکه شاید به شما کمک کنند تا مسیر خوشبختی را پیدا کنید. اما حتی اگر عواطف تان نقش مهمی در اتفاقاتی که امروز برایتان می افتد دارند نیازی به  بیش از حد احساساتی شدن  نیست. به درون تان توجه کنید اما خود را زیاد درگیر نکنید بجز مواقعی که اتفاقی می افتد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 آبان 1395

- فال روزانه در روز 19 آبان 1395 برای متولدین اسفند ماه

 گرچه ممکن است امروز سوار بر ابر خیال باشید، اما واقعاً این یک مشکلی است که شما دارید تا خود را بتوانید از توقعات مردم رها کنید، به خصوص اگر آنها الان به شما وابسته هستند.اما تسلیم  برنامه ی زمانی وفشارهای آنها نشوید. شاید با لحظه ای کنار گذاشتن کار روزانه ی خود بتوانید بهره ی زیادی ببرید. اگر می توانید، روز بسیار خوشی را برای خود فراهم کنید.مسوولیتهای شما، هر زمانیکه به سراغ آنها بروید، سرجایشان هستند.

فال روز چهارشنبه 19 آبان 1395

فال روز چهارشنبه 19 آبان 1395
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف