نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 19 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه 19 اسفند 1394 فال روزانه سایت نمناک را متناسب با ماه تولدتان بخوانید.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما احساس می کنید در داخل خانه کسی شما را تایید نمی کند. هماهنگ شدن با اهل خانه وقت زیادی از شما می گیرد، اما دیگران شاید متوجه نشوند که شما چه کار می کنید. ظاهراً تنها راه برای اینکه مورد توجه دیگران واقع شوید و خودتان را مطرح کنید این است که تمام کارهای خود را متوقف کنید. ولی متاسفانه این روش باعث می شود اعضای خانواده با دیدگاه های منفی خود در موردتان قضاوت کنند. بنابراین بهتر است که به تلاش های خود ادامه دهید تا حقیقتی که به دنبالش خواهد آمد را بفهمید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز احساسات قلبی تان عوض شده است، پس به کسانی که درک تان می کنند دقیقاً بگویید که چه حسی دارید. اما سخنان شما مقصود واقعی تان را پنهان می کند. شما باید بفهمید که چرا دیگران سخنان رک و راست شما را بد متوجه می شوند، چرا که ممکن است کم کم واقع بینی خود را از دست بدهید. فراموش نکنید که هیچ کس از روی قصد نمی خواهد برایتان مشکل تراشی کند و جلوی پیشرفتتان را بگیرد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

سعی برای پیدا کردن راه معقولی برای انجام دادن همه کارهایی که امروز در برنامه تان دارید ممکن است ناامید کننده باشد. این مسئله به معنی این نیست که شما تقویم تان را با انبوهی از کار پر کرده اید؛ هر کاری نیازمند زمان و انرژی بیشتری است . احساسات خود را کنترل کنید؛ اگر ناراحتی و آزردگی های خود را برای دیگران فاش کنید، روزتان را پیچیده تر خواهد کرد. فقط به یاد داشته باشید اگر بتوانید خط پایان را تصور کنید قادر خواهید بود که در نهایت به آنجا برسید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید کارهایتان را انجام دهید و درباره آن سخت کوشی کنید تا در رابطه با تصمیمات محدود کننده خود کاری انجام دهید. اما این موضوع درباره این نیست که چگونه موقعیتی نیاز است که اداره شود. اگر به یاد داشته باشید که اطلاعات عملی میتواند زندگی شما را آسان تر کند ممکن است مشتاق شوید که موضع خود را در رابطه با راه و مسیرتان تغییر دهید. در وهله اول بپذیرید که تاکنون اشتباه می کردید و نیروی خود را در همین میان راه تغییر جهت دهید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما کارهایی را در دست انجام دارید، بهتر است تا به نتیجه رسیدن این اعمال، آنها را نزد خود نگه دارید و برای کسی از طرح ها و نقشه هایی که برای آینده دارید سخنی به میان نیاورید. البته در این اواخر کارهای ابتدایی و غیر حرفه ای بسیاری را انجام داده اید که از شما بعید بوده است. اما نگران نباشید زیرا دوباره به مسیر اصلی باز گشته اید. آسایش همیشگی در انتظار شماست به شرط این که کمی عاقلانه و با منطق بیشتری عمل کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

اگر امروز می توانید سکوت کنید موفق خواهید شد تا از این تارپیچیده ای که دور خود تنیده اید مانند یک قهرمان بیرون بیایید. شما می توانید دو طرف یک مشکل را اکنون ببینید و تشخیص می دهید که راه حل آسانی برای آن وجود ندارد. اگر وانمود کنید که پاسخی برای آن دارید فقط باعث ناامیدی شما می شود. عاقلانه ترین راه این است که کمی دست نگه دارید. احتمالاً مطلب مهمی دارید که می خواهید به گفتگو اضافه کنید اما شاید به این یکی دو روز ارتباط داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

این روزها برای شما روزهای بسیار سختی است، بنابراین پیدا کردن یک روش مفید برای ابراز کردن احساسهایتان امری حیاتی است. در حالیکه واکنش سریع به عملکرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می رسد، اما قبل از اینکه کاملاً تنش ها را فرو بنشاند شما را قادر می سازد آنها را مدیریت کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

 امروز حوصله ی منطق و مسائل جدی را ندارید، به خصوص  اگر کسی بخواهد  خارج از شوخی با شما صحبت کند. شاید بخواهید بی خیال وظایف بشوید حتی اگر بدانید که ناچار می شوید بهای سنگینی برای این رفتار نسنجیده ی خود بپردازید. اما اگر قبل از اینکه به دنبال خوش گذرانی باشید کمی فکر کنید حتما می فهمید که بعد از تمام کردن کارهایتان حتی می توانید بیشتر به این منظور برسید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

شما از انجام دادن کارهایی که وظیفه افراد دیگر است خسته شده اید. شما حتی بعضی وقت ها فکر می کنید که تنها کسی هستید که به قول هایی که داده عمل می کند! اما امروز نباید به سرعت در صدد رفع اشتباهات افراد دیر بربیایید، چراکه شما به خاطر وسواس و اشتیاقی که برای رسیدن به کمال و ارضا کردن احساس کمال طلبانه خود دارید به آنها اجازه دست به عمل زدن نمی دهید. درعوض باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید که بتوانید کمک و همکاری افراد دیگر را قبول کنید. یادتان باشید که هیچ انسانی کامل و بدون عیب نیست.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

شما با خرج و مخارج غیر منتظره ای در زندگی تان روبرو می شوید که این اتفاق مجبورتان می کند با اقدامات احتیاطی که با موقعیتهای مالی شما ارتباط دارند آشنا شوید. اگر نتوانستید بین دخل و خرج خود  تعادل برقرار کنید و به مشکل برخوردید، نباید تسلیم شوید. این گرفتاری های اخیر شما موقتی هستند و باوجود اینکه پیدا کردن یک راه حل دائمی مدتی زمان می برد، ولی این مشکلات موقتی تا فردا از بین می روند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

 زندگی اجتماعی شما نادیده گرفته شده است و این خبر عجیبی است! اما این سخن بدین معنی است که شما حتماً باید خواسته های شخصی خود و نیازهای دوستان و همکارانتان را سبک و سنگین کنید. خوشبختانه خودتان بهتر می دانید چگونه آرزوهای افراد دیگر می تواند خواسته های شما را تحت تأثیر قرار دهد. اما فقط دانستن کافی نیست، شما باید دانسته های خود را در عمل هم به کار ببرید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 19 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 شاید شما آینده ی بسیار جالبی را در ذهن خودتان تصور می کنید اما هنوز برنامه ای برای  رسیدن به آن ندارید. حتی اگر احساس می کنید که امروز باید بخشی از این نقشه ها را عملی کنید، یادتان باشد که خیلی طول می کشد تا  به کل آن دست پیدا کنید. درعین حال، زندگی ای که در آن بین واقعیت و آرزوهای شما تفاوتهایی وجود دارد را تجربه می کنید. و یادتان باشد که دست دست کردن دلیل خوبی برای رها کردن امیدها و آرزوهایتان نیست.

فال روز چهارشنبه 19 اسفند 1394

فال روز چهارشنبه 19 اسفند 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف