نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 19 بهمن 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود در روز دوشنبه 19 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394
بازدید : 6,438 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 در حالیکه شما با شرایط آشفته ی حاضر خود را وفق داده اید، همه چیز در حال عوض شدن است. شما امروز در محیطی آرام تر و ساکت تر قرار دارید. به جای فعالیت کردن ، امروز را کاملا ً به استراحت اختصاص داده و اصلاً هیچ کاری انجام ندهید. ممکن است کمی احساس بی حوصلگی کنید، اما شما در حال حاضر واقعاً به استراحت کردن نیاز دارید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما امروز باید بیشتر به برنامه ریزی های خود دقت کنید، چراکه شاید ندانید که هر کاری چقدر وقت شما را میگیرد. شما خیلی دوست دارید به زور در دوره های کوتاه مدتی که اصلاً نمی توانید در این مدت با برنامه هایتان هماهنگ شوید، کارهایتان را تمام کنید.  دقیقاً مثل یک خانه کاغذی که اگر یکی از کارت ها خراب بشود، کل خانه فرو می ریزد. اگر به جای فکرکردن بیکار باشید و استراحت کنید خیلی بهتر است.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما تا به حال موضوعات احساسی خود را به زور جلو می بردید و اگرچه هنوز به انتظار آینده هستید اما باز هم به گذشته می اندیشید تا بهتر بتوانید احساسات اخیر خود را درک کنید. ممکن است درباره برنامه ها ی پیش آمده قدری مردد باشید و این احتیاط بیش از حد می تواند شما را برانگیزد تا راه حل های جایگیزینی در رابطه با آن چیزهایی که نیاز دارید انتخاب کنید. اما فکر نکنید که اشتباهات شما را پیدا می کنند یا خواهند کرد. در عوض مطمئن باشید که خوش بینی از دست رفته شما دوباره باز خواهد گشت.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز اصلا وقت مناسبی برای برنامه ریزی کردن نیست، بنابراین شما می کوشید که تا جایی که می توانید خودجوش باشید. این تاکتیک باید خوب کار کند، مگر اینکه افراد دیگر در مورد توانایی و مهارتهای تان ازتان بپرسند و شما تصمیم به عقب نشینی کردن بگیرید. با همه این احوال مجادله کردن هیچ چیز را حل نمی کند. شما می توانید با تمرکز کردن بر اهدافتان و بی توجه بودن به حرفهای مردم از مجادله های بی خودی دوری کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما چیز جدیدی یاد می گیرید که برایتان سود و منفعت معنوی و سیاسی خواهد داشت، اما مدتی طول خواهد کشید که شما قلباً این موضوع را بپذیرید. مطالعات اخیر شما تا حدودی ذهنتان را باز کرده و بهتان کمک می کند که به زندگی با دید متفاوتی نگاه کنید؛ بنابراین شما ایده های جدید را جذب می کنید. خوشبختانه علایق جدید شما خواسته هایتان را بهتان یادآوری کرده، شما را آگاه می کند و به زندگی تان نیز معنا می دهد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

 اگر شما با مقوله مربوطه به اعتماد به نفس خود درگیر شده اید، امروز وقتی دارید به نقطه ضعف های خود فکر می کنید شاید به نقطه عطفی برسید. متأسفانه هرکسی ممکن است پشیمان شود؛ همیشه کارهایی هست که باید با روش های متفاوت آنها را انجام داد و کارهایی هم هست که ابداً نباید آنها را انجام داد. به جای اینکه سعی کنید کامل باشید، عاقلانه تر است که قبول کنید یک انسان هستید و بپذیرید که همه انسانها هم نقطه ضعف هایی دارند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما دوست دارید بفهمید که چرا به خاطر کارهایی که امروز انجام داده اید تحسین نمی شوید. ممکن است شما احساس کنید در اوج قرار گرفته اید، برای اینکه همه کارها را درست انجام داده اید و می دانید که لیاقت بهترین چیزها را دارید. اما اگر شما قبول داشته باشید که الان رسیدن به اهدافتان زمان زیای می خواهد، ممکن است که خیلی ناامید نشوید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

شما بیشتر به طرف مردمی جذب می شوید که از شما احساساتی تر هستند با این حال اگر شما به آنها اجازه دهید می توانند به شما چیزهای بی شماری در رابطه با خودتان یاد بدهند. با وجوداینکه شما دوست دارید که دور خود یک دیوار حفاظتی ایجاد کنید امااین را بدانید که این انزوا و گوشه گیری موفقیتی برای شما به همراه نخواهد داشت. حتی اگر نخواهید که زندگی خود را از این که هست پیچیده تر کنید این اتفاق می افتد! اجازه دهید احساسات تان آزادانه بیان شوند و عاقلانه ترین سیاستی که میتوانید اتخاذ کنید این است که در اجتماع باشید!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

 شما در رابطه برقرار کردن با دیگران بسیار ماهر هستید، اما گاهی اوقات از این توانایی شخصی تان برای اینکه در دیگران احساس خوبی ایجاد کنید استفاده نمی کنید. امروز دوستانتان شما را همانگونه که هستید قبول دارند نه به خاطر کارهایی که انجام داده اید. وقتتان را هدر ندهید که در اشخاص دیگر توازن و هماهنگی به وجود آورید. درعوض با حرکت کردن موفقیت آمیز به سمت هدفهای شخصی تان الگوی خوبی برای دیگران باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

اگر کسی امروز به شما اصرار کند که برنامه های تان را تغییر دهید، شما عکس العملی کاملا سرسختانه و لجوجانه نشان می دهید، مخصوصا اگر خودتان بدقت تمام جوانب را سنجیده باشید و بخواهید کاری را انجام دهید که بیشترین درک را به شما می دهد. شما می خواهید که ارتباط تان  با دیگران  را ادامه بدهید، اما نمی خواهید که برنامه های شخصی خود را به خاطر این قربانی کنید که مورد قبول اجتماع باشید. کمی توافق داشتن بخشی از یک مذاکره سالم است، اما از نظرات شخصی خود در مذاکره دست نکشید و تسلیم آرای دیگران نشوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 در حالیکه امروز را به شکل انسانی آرام شروع کرده و مثل آدمی شجاع به پایان می رسانید، در این روز شخصیت دوگانه ای خواهید داشت. وقتی که ماه وارد برج حساس حمل می شود و درحالیکه طبیعت مبارزه جوی تان را به یاد شما می آورد، در نیمه روز فورانی از انرژی در شما به وجود می آورد. شما تصمیم گرفته اید که به زودی به معنویات نزدیکتر بشوید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید. حالت خونسردانه شما تا مدتها ادامه دارد؛ وقتی شما همین الان تصمیم می گیرید که برنامه هایتان را اجرا کنید، حداقل با آگاهی و مهربانی این کار را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 19 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

تصورات درونی شما اکنون بسیار قوی شده اند، اما آنها از تفسیر شدن سر باز می زنند. و این موضوع می تواند فاصله عمیقی بین شما و آن کس که دوست دارید ایجاد کند. به جای اینکه خودتان را ناامید کنید، از نعمت های زود گذری که به دستتان رسیده قبل از اینکه تمام شود استفاده کنید.

فال روز دوشنبه 19 بهمن 1394

فال روز دوشنبه 19 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف