نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 19 تیر 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع جالب و جذاب پیش روی خودتان در روز شنبه 19 تیرماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

اگرچه شما فکر می کنید به آخر کار نزدیک شده اید، اما این در مورد دیدگاه های عالی و بلندپروازانه تان صدق نمی کند. در حالیکه ماه قوی برج عقرب وارد دوازدهمین خانه شما یعنی خانه پایان و فرجام می شود، بعضی از نقاط مبهم متوقتا از بین می روند. درحالیکه سعی می کنید به هر مشکلی که امروز ایجاد شد رسیدگی کنید، یادتان باشد که قادر نخواهید بود همه آنها را به تنهایی حل کنید. اگر کسی بهتان پیشنهاد کمک داد حتما قبول کنید و به طور آگاهانه هر مانعی که جلوی راهتان را گرفت از بین ببرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز بیشتر از هیمشه مورد قضاوت ناعادلانه دیگران قرار می گیرید. اما این درباره این نیست که حق با شماست یا خیر؛ بلکه درباره این است که آیا شما حق این را دارید که در زندگی دیگری دخالت کنید یا نه حتی اگر به خاطر صلاح خود فرد باشد. مشکل این است که شما آنقدر به کار خود اعتماد و اطمینان دارید که در درک نظرات و دیدگاه های دیگران شکست می خورید. صبر کنید؛ اینکه آن چیزی که شما فکر می کنید باید اتفاق بیفتد آنقدرها هم که به نظر می رسد مهم نیست.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما مرموزتر از دیگران فکر می کنید چون دیگران تغییر جهت های فکری غیر معمول شما را نمی بینند. شاید رویایی را در سر داشته باشید اما آن را برای خودتان نگه می دارید. شما درون گرا هستید. حتی اگر دوستان نزدیکتان کمی از آنها را بفهمند شما نیازی ندارید که افکار خود را با آنها تقسیم کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

استقلال خود را به رسیمت بشناسید، شما به حدی رسیده اید که بتوانید خودتان به تنهایی استقلال، هوش و رفتار تان را حفظ کنید و آن را به دیگران اثبات کنید. شما شانس و اقبال های خوبی را به همراه دارید توصیه می کنیم در ابتدا تصمیمی صحیح را اتخاذ کنید و بعد عزم تان را جزم کنید و به راه بیفتید تا به موفقیت دست پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما به یک دوراهی رسیده اید که فهم و بینشتان به شما چیزی می گویند ولی شما کار دیگری انجام می دهید.گاهی اوقات شما با موفقیت می توانید بعضی از رفتارهایتان را وقتی که با آن چیزی که شما می دانید بهترین رفتار است مغایرت دارند، با دلایل منطقی توجیه کنید. با وجود این امروز شما سعی می کنید بفهمید چگونه اعتقادات شما می توانند بر کارتان تأثیر مثبتی بگذارند. پس نباید نگران این باید که دیگران از شما قدردانی کنند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما وقتی هنگام رسیدگی کردن به مسئل مالی تان با ناسازگاری روبرو می شوید، دوست دارید که راحت و بی خیال باشید، البته اتفاق خطرناکی هم نخواهد افتاد. این موضوع فقط در مورد مسائل مالی صدق نمی کند، بلکه در مورد شخصی هم که شما بر او نظارت دارد اتفاق می افتد. تا زمانی که احساس امنیت را در خودتان به وجود نیاورده اید حرکت کردن برای شما مشکل است. اما ثبات و پایداری زمانی به وجود می آید که در روش و رفتارتان انعطاف پذیر و سازش پذیر باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

ملاقات با یکی از دوستان و یا یکی از آشنایان سابق می تواند احساس اعتماد به نفس را در شما بالا ببرد. به نظر می رسد که اطمینان دیگران اکنون به شما بیشتر از این است که شما راجع به خودتان دارید. این به این خاطر نیست که اعتماد به نفس شما ضعیف است؛ موضوع این است که شما واقعا نیاز به این دارید که سعی کنید با شخص دیگری غیر از کسانی که از شما انتظاراتی دارند ملاقات کنید. اگر احساس اعتماد به نفس شما ضعیف شده، باید سعی کنید کمی از کار دست بکشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

در این اواخر مدام در سکوت به سر می برید، گوشه گیر و منزوی شده اید. بهتر است کلبه تنهایی خود هر چه زودتر ترک کنید، اگر به این کار خود ادامه دهید دچار افسردگی شدید می شوید علاوه بر افسردگی، اطرافیان تان نیز از شما گریزان می شود و بعد از مدتی، این موضوع تاثیر فوق العاده منفی بر روحیات شما دارد. در دنیای واقعی زندگی کنید، رویاها تنها در خواب هستند. شما از موضوعاتی که پیش می آید زود فرار می کنید به همین دلیل کنج عزلت را برگزیده اید بهتر است در برابر مشکلات بایستید نه اینکه از آنها بگریزید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

در شرایط احساسی اخیر یاد آوری خاطرات دوران بچگی می تواند بر پیچیدگی اوضاع بیفزاید. اتفاقاتی که رخ داده شما را آشفته کرده است و دیگر نمی توانید به راحتی به حس های خود اطمینان کنید. از طرف دیگر اگر شما بتوانید آروزها و نیازهای خود را کنترل کنید، قادر خواهید بود به دوران گذشته برگردید و در موقعیتی مناسب ترس ها و خیالات خود را با کسی که دوستش دارید در میان بگذارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

امروز یک رابطه بسیار مهم شما ممکن است دچار مشکل شود چرا که دوست یا همسر شما عصبی شده و تعادل خود را از دست می دهد. شاید اوچیزی بگوید که شما را متعجب و شگفت زده کند، اما راه حل این مشکل برهم زدن این رابطه نیست. با وجود اینکه شما فکر می کنید که هه چیز استوار و پایدار است، اما امروز می بینید آنها اینطور نیستند. به جای اینکه فقط روی نیازهای خود تمرکز کنید، به یاد داشته باشید که اگر به دیگران اجازه دهید که نظرات خود را امروز بیان کنند و آنها را بررسی کنید خیلی بهتر از این است که بعدها که به نتیجه مطلوب نرسیدید، برگردید و دوباره از آنها نظر بخواهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

هدفگذاری در کار کافی نیست؛ شما باید امروز حرکت را آغاز کنید و تصمیمات خوب تان را به عمل تبدیل کنید. ماه جدید نشان شما در دهمین خانه از "شغل" شما قرار دارد بنابراین واقعا شرم آور است که با وجود این منبع قدرتمند حرکت و مسیر روشنی را آغاز نکنید. نگران نباشید که چقدر کار می توانید انجام دهید یا اینکه چگونه و تا کجا باید به این سفر ادامه دهید. همیشه اولین قدم است که بیشترین ارزش را دارد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 تیر 1395

- فال روزانه در روز 19 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز شما مملو از احساسات قوی هستید که حتی فکر می کنید خیلی پیش از این به موفقیت رسیده اید، اما یک چیز خاطرات مربوط به گذشته شما را دوباره زنده کرده است. اگر شما شرایط جدید خود را با گذشته خود پیوند دهید، برایتان مشکل درست می شود. شما فقط باید به واکنش ها و عکس العمل های خود در گذشته توجه کنید، برای اینکه اگر خواهان پیشرفت کردن هستید باید از آنها درس گرفته تا بتوانید فراتر از عادت های قدیمی خود رفتار کنید.

فال روز شنبه 19 تیر 1395

فال روز شنبه 19 تیر 1395
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف