نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 19 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از اتفاقات جذاب و مهم پیش روی خود در روز پنجشنبه 19 فروردین ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز فرصتی برای انتخاب کردن دارید و این انتخاب می تواند شما را تا مدت زیادی خوشحال تر نگه دارد. این برای شما بسیار خوشایند است. شکستن محدودیتها و قضاوتهای خانوادگی یک مسأله مهم برای شما هستند، اما شما بعد از این باید خیلی سر خودتان را شلوغ کنید. خوشبختانه امروز عصر که ماه وارد برج جوزا می شود شما تمایل زیادی برای تفریح کردن پیدا خواهید کرد. با خودتان صادق باشید، هیچ اتفاقی نمی افتد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز خصلت حقیقت گویی شما در حالیکه باعث می شود شما احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، شما را به چیزهایی که می خواهید می رساند. حتی اگر شما بین دو تفکر مختلف تردید داشته باشید، هر یک از آنها قدرتی جادویی در خود نهفته دارند. به جای اینکه درگیر احساسات شوید، توانایی هایتان را بالاتر ببرید و به جهان اطرافتان عشق بورزید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز ترجیح می دهید که سرتان شلوغ باشد، اما از این شاخه به آن شاخه پریدن هم خسته شده اید. سعی کنید تمام توان و انرژی تان را اول صبح هدر ندهید، بخشی از آن را برای بعدازظهر و عصر ذخیره کنید. به جای اینکه فکر کنید وقتتان در حال تمام شدن است، اگر با واقعیت درگیر شده و روزتان را کنترل کنید احساس بهتری خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

زمانیکه دوستان و همکارانتان در مورد فعالیتهای گروهی شما صحبت می کنند، شما کانون توجه دیگران می شوید. البته اگر شما دوست داشته باشید برایتان خوب است که از شلوغی و از جمعیت فاصله بگیرید، اما چشم پوشی کردن از همکارانتان نیز کار سختی است. هر کدام از این دوکار را که بکنید، شما جوابی برای توجیه کردن خود دارید، و صحبت کردن در مورد آن به وضوح و خیلی زیاد زندگی شما را ساده تر خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 در حالی که شما کارهای عقب افتاده ای را که قبلاً از انجام دادنشان طفره رفته اید را جبران می کنید، لازم است که خیلی با این مسأله راحت برخورد کنید. این اتفاق آنقدر هم که به نظر می رسد بد نیست، برای اینکه توجه کردن به مسئولیتهای کاری ناتمام الزاماً شما را از رویاپردازی کردن باز نخواهد داشت. شاید شما امروز آمادگی ریسک کردن را نداشته باشید، اما اگر شما به کارهای ناتمام خود سر و سامانی بدهید، خیلی زودتر از آن چه که فکر می کردید وقت آزاد پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

دنبال کردن یک برنامه ثابت شاید در ظاهر راه خوبی برای ماندن در یک مسیر باشد، اما می تواند تاثیرات منفی نیز داشته باشد. بنابراین اگر دیر به یک قرار ملاقات برسید، این دیرکردن بر کل برنامه هایتان تاثیر گذاشته و باعث آشفتگی و به هم ریختگی کارهایتان می شود. و عجیب تر اینکه نگرانی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر در طول روز به زودی شما را از این چرخه آشفتگی نجات می دهد.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

 شما امروز نمی توانید به وقت خود اطمینان کنید. این سخن بدین معنی نیست که نمی توانید کارهایی که شروع کرده اید را به اتمام برسانید. بلکه رویاهای شما برایتان اسباب دردسر شده و نمی گذارد به چیزهایی که می خواهید برسید. خودتان را مقید کنید که به قرار ملاقات هایتان برسید و وقتی با کسی قراری می گذارید قرار قبلی تان را کنسل نکنید. هروقت که کارهایتان را تمام کردید، آن وقت می توانید به رویاها و آروزهای خود توجه کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

 شما هم اکنون نسبت به افراد دیگری که در زندگی تان وجود دارند خیلی قدرشناس هستید، چراکه بدون آنها زندگی شما خیلی کسل کننده خواهد بود. به خصوص امروز آنها می توانند با فعالیت های و بحث های جالب به زندگی تان جلوه تازه ای ببخشند. اگر شما خیلی هم نمی خواهید در مرکز توجه باشید و می خواهید فعالیت هایتان را کمتر کنید، اما اگر منعطف تر باشید و با آنها همراه شوید خوشحال تر خواهند شد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

  شما واقعا دوست ندارید که وقتی عصبانی می شوید احساسات تان را نشان دهید، گر چه می توانید وقتی خیلی فشار عصبی به شما وارد می آید، تبدیل به یک رقیب خطرناک بشوید. ممکن است امروز احساس کنید که اگر کسی شما را به بازی گرفت قادر هستید که ببینید چقدرمی توانید احساسات تان را کنترل کنید. اما شما مجبور هستید که ناراحتیتان را برای خود نگه دارید. بالاترین راه را در پیش بگیرید و اجازه دهید که امواج منفی از کنار شما عبور کنند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

 خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت که استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت های افراد دیگر را می شناسید و می توانید با توجه به این محدودیت ها بهشان انگیزه بدهید که از نهایت توانایی شان استفاده کنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا که در نهایت باعث می شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

احساساتی که شما درباره شخص خاصی دارید امروز ممکن است مشخص شود که کاملا درست است. اما اگر بخواهید فقط براساس احساسات رفتار کنید ممکن است رابطه شما دچار اشفتگی و پیچیدگی های دشواری شود. کنترل روی احساسات تان ممکن است یک سیاست کاملا معقول باشد؛ به هر حال، اگر زمانی به طرف شخص دیگری تمایل پیدا کردید سخت است که در این رابطه کنونی تان بی طرف بمانید. با این وجود، بهترین کاری که می توانید بکنید این است که قبل از اینکه بسرعت حرکت کنید، خوب به عواقب راهی که در پیش گرفته اید بیندیشید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 19 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 19 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

شما امروز نسبت به کارهای سخت خوش بین هستید، اما دیگران زیاد به افکار شما واقف نیستند. این سخن بدین معنی نیست که از روی قصد چیزی را پنهان می کنید، بلکه فقط دوست ندارید مرحله به مرحله وقایع روزانه تان را برای دیگران توضیح بدهید. تمرکز کردن روی کارهایی که می خواهید انجام دهید بهتان توانایی زیادی می بخشد و نهایتا تا بعداز ظهر کارهایتان را تمام خواهید کرد.

فال روز پنج شنبه 19 فروردین 1395

فال روز پنج شنبه 19 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟ 19 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف