نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 2 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
جالب ترین و جذابترین وقایع مهم پیش روی خود در روز شنبه 2 آبان 94 را پیش از وقوع در فال روزانه نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 2 آبان 1394
بازدید : 4,403 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 تعیین کردن اهداف خود و اینکه سریع برای رسیدن به آنها تلاش را شروع کردن، نیرویی است که امروز کائنات به شما می دهد. اما انتظار نداشته باشید که بتوانید به راحتی و بدون تلاش به آنها دست پیدا کنید. شما باید بسیار تلاش کنید و مطمئن باشید که پاداش آن بعد از محقق شدن کارتان به شما خواهد رسید. خوشبختانه، با ورود ماه به پنجمین خانه اهداف شما، این مژده را به شما می دهیم که به زودی به نیات خود دسترسی پیدا می کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت که استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت های افراد دیگر را می شناسید و می توانید با توجه به این محدودیت ها بهشان انگیزه بدهید که از نهایت توانایی شان استفاده کنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا که در نهایت باعث می شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 ممکن است شما مطمئن نباشید که آیا عوض کردن شغلتان واقعاً ایده خوبی است یا نه. این پروژه می تواند به یک نوع شناخت و یا حتی به ارتقاء درجه منجر شود، اما ممکن است شما متوجه تلاشی که برای سر موعد انجام دادن آن لازم است نشوید. حتی اگر همه چیز امیدوار کننده به نظر می رسد، بیشتر از آن چیزی که برایتان مفید است کار نکنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 بعضی وقتها باوجود اینکه همه چیز ظاهراً خوب به نظر می رسد ولی مشکلاتی وجود دارد. عوامل بیرونی ممکن است سبب گمراه شدن شما شوند. خوشبختانه شما کاملاً از شرایط خود راضی هستید و می توانید به راحتی نظر خود را ابراز کنید، پس از انجام دادن این کار اجتناب نکنید و وقت را از دست ندهید. سریع کارتان را آغاز کنید تا چیزهایی جدیدی راجع به خود یاد بگیرید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز خیلی پر انرژی نیستید، برای اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده اید. اما احتمالاً موفقیت های مهمی کسب خواهید کرد. شما انقدر توانایی دارید که بدانید دقیقاً چه حرف هایی می خواهید بزنید و حتی این گونه به نظر می رسد که شما توانایی خواندن فکر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت کرده و عجولانه تصمیم گیری می کنید و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 ممکن است امروز قدری ناامید شوید چون دارید تلاش می کنید که کاری را که روزهای قبل شروع کرده بودید را به پایان برسانید. سرعت اتفاقات اکنون آهسته تر از همیشه است و اگر چه شما از نیروی بی قید خود لذت می برید، اما ترجیح می دهید وظایف تان را انجام دهید پس می توانید زمان کمی را برای خود باشید. برای خود راه های میان بُر تعیین نکنید چرا که بعدها مجبور خواهید شد که آنها را نادیده بگیرید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

اگر شما خیلی نگران دوستتان هستید نباید طوری رفتار کنید که او این موضوع را بفهمد. عجیب اینکه گاهی اوقات شما به راحتی در مورد احساسهایتان صحبت می کنید و دیگران فکر می کنند که شما تا به حال هیچ وقت آنقدر صادق نبوده اید. اما امروز نباید این کار را بکنید، چون می تواند برایتان مشکل ساز بشود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

آزاد گذاشتن خود برای احساس کردن قدرت عشق می تواند برای شما نگران کننده باشد، برای اینکه شما دوست ندارید کنترل خود را از دست بدهید. احساسات شما می توانند بیش از اندازه شدت پیدا کنند. حتی اگر شما اعتقاد دارید که تحت سلایق فرد دیگری کار می کنید، با او بحث نکنید. قبل از هر چیز خونسردی خود را حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

 این روزها برای شما فهم این موضوع که سرنوشت شما را به کجا می کشاند سخت شده است، اما شما اعتقاد دارید که اگر محض اطمینان این موضوع را بفهمید شادتر خواهید شد. تفکرات شما بیشتر به سمت وظایفتان متوجه است، بنابراین برایتان سخت است راه حلی برای ناراحتی هایتان در ذهن مجسم کنید. عجیب اینکه قبول کردن واقعیت- حتی اگر مطابق با ایده آل های شما نباشد- شما را از این بی حس و حالی در خواهد آورد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

امروز در حالیکه ذهن تان تمرکز خود را از دست می دهد و هر لحظه افکارتان تغییر می کند برای تان سخت است که بخواهید روی کاری مسلط شوید . با وجوداینکه تمام اطلاعات مورد نیازی که برای انجام دادن آن لازم است را در اختیار دارید ممکن است به تصمیمی که الان می گیرید اعتماد نداشته باشید . زیاد در پی این نباشید که سعی کنید به سئوالات همه انسان های دور و برتان پاسخ دهید. فقط در قبال بهترین توانایی هایتان واکنش نشان دهید و بعد آماده باشید که حرکت کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

ممکن است امروز احساس کنید که به اندازه کافی موثر و فعال نبوده اید یااینکه کاری را اشتباهی انجام داده اید. اما مایل نیستید که همیشه در راه اشتباهی قرار داشته باشید؛ این تنها راهی است که  باعث می شود شما احساسی ناخوشایند داشته باشید به خاطر اینکه شما معمولا می خواهید که راه خود را از میان یک موقعیت انتخاب کنید و به جای اینکه عقلانی آن را برگزینید احساسی انتخاب می کنید. زیاد در رابطه با آن فکر نکنید؛ فقط با همین شیوه ای که الان در پیش گرفته اید راه را ادامه دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 2 آبان 1394

- فال روزانه در روز 2 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 لزومی ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می گذارد. فراموش نکنید که سستی ها و ضعف هایتان شما راگول زده و شما وسوسه می شوید بیشتر از آن چیزی که حس می کنید به خودتان اطمینان کنید و برایتان مانع ایجاد می کنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شود. باوجود اینکه اگربه روشنی خود را مطرح کرده و خودتان باشید دیگران هم شما را خواهند دید.

فال روز شنبه 2 آبان 1394

فال روز شنبه 2 آبان 1394
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف