نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 2 آذر 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاهی از اتفاقات روز دوشنبه 2 آذر 1394 متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 2 آذر 1394
بازدید : 7,732 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

 امرو ماه کامل برای شما تبدیل به یک چالش شده است، برای اینکه هشتمین خانه تان یعنی خانه مربوط به افراد دیگر را فعال کرده و شما احساس می کنید به جز موضوع های مهم و اساسی حرفی برای گفتن ندارید. البته این نوع فقدان و کمبود بهتان کمک می کند که محدودیت های خود را بشناسید. اگر سعی کنید که شرایط جدید خود را قبول کنید، سدها و موانع از سر راهتان کنار رفته و راه شما باز می شود.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

در پشت چشم های شما رازهای بسیاری نهفته است که هر کسی آن را متوجه نمی شود. افکار شما اکنون همه جا در حال پرواز هستند، اما الان سخت است که بخواهید بر روی یک کدام از موضوعاتی که به آنها فکر می کنید تمرکز کنید تا آن را به واقعیت تبدیل کنید. این حرف به معنی این نیست که آنها ایده های بدی هستند؛ بلکه به این معنی است که اگر بخواهید آنها را به سختی جلو ببرید زمان شما تمام خواهد شد. خوش بینی شما امروز به کمک شماخواهد آمد و شما باید قادر باشید تا دوباره به جلو حرکت کنید، و شما نباید کارها را با شتابی بیش ازآنچه که در کار معمول است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز ثابت قدم بودن برای شما چندان راحت نیست، برای اینکه فکرتان بی قرار شده و برای رسیدن به رضایت به دوردستها پرواز می کند. اما احتمالا اهدافتان فراتر از دسترس شما باقی می مانند. وقتی که به مقصد نزدیک می شوید، عمدا آنرا به جای دیگر و حتی دورتر منتقل می کنید. این استراتژی برای اندازه گیری کردن میزان سازندگی شما نیست. بلکه تنها راه ساده ای است که بهتان انگیزه می دهد تا محدوده های جدید بیشتری را تحت پوشش قرار دهید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

ماه نشان شما بر دل و قلب شما برای تمایلات تان ظاهر می شود، اما این باعث نمی شود که بخواهید امروز احساسات تان را با کسی تقسیم کنید. شما معمولا عادت دارید که احساسات خود را از دیگران پنهان کنید زیرا فکر می کنید که اگر احساسات خود را بیان کنید باعث می شود دیگران احساس خوبی نداشته باشند. اما می توانید سیاست متفاوتی اتخاذ کنید. درباره اینکه چه می خواهید صحبت کنید، اما همیشه از نتایج جدا بمانید. بجای اینکه باعث شوید دیگری احساس مسئولیت کند، فقط او را از نیازهایتان آگاه کنید. اگر بتوانید این کار را بدون هیچ گونه چشم داشتی انجام دهید، ممکن است از اینکه چه اتفاقاتی می افتد متعجب شوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما به همان سرعتی که بهبودی خودتان را باز یافته اید، زبان شوخ و بذله گوی خود را نیز بازیافته اید. خوشبختانه شما هنوز به اندازه کافی جذابیت دارید و می توانید از طعنه و ریشخند دور بمانید. واقع بینی شما می تواند بر افکارتان تأثیر بگذارد و قضاوت های شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس کمتر حرف بزنید و بیشتر کار کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

گرفتگی کامل ماه امروز درست برخلاف خورشید در نشان شماست و به شما یادآوری می کند که بین کاری که لازم است برای خودتان انجام دهید و انتظاراتی که دیگران از شما دارند تعادل ایجاد کنید. ممکن است احساس کنید چنانچه الان روی کسی را زمین بیندازید احساس پریشانی به شما دست می دهد ولی در عین حال فکر می کنید  که انتظارات آنها کاملا غیر واقعی است. دقیق گوش دادن به اینکه آنها دقیقا چه می خواهند ایده بسیار خوبی به نظر می رسد؛ اما به معنی این نیست که شما بایدهجوم ببرید و هر کاری که از دست تان بر آمد را برای دیگران  انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

شما احتمالا باید برنامه هایتان را لغو کنید چنانکه در طول روز هم مشخص می شود به خاطر اینکه دستور کارهای شما تغییر می یابند. به خودتان اجازه انعطاف پذیری بیشتری بدهید برای اینکه اگر می بینید تعهدات قبلی تان دیگر به پیشبرد اهداف بلند مدت شما کمکی نمی کنند آنها را کنسل کنید. اگر دیگران از تغییر شیوه شما ناامید به نظر می رسند نگران نشوید. فقط آن کاری را بکنید که دل تان می گوید درست است، حتی اگر کسی را مایوس می کند. به نیازهای خود توجه کنید که باعث گسترده شدن روابط شما با دیگران در طولانی مدت می شود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

حالا که ماه به نشانه شما بازگشته است شما نیز خیلی احساساتی شده اید، اما علاوه بر این احساسات شما افکارتان را هدایت می کند. شاید شما سعی می کنید کنترل و تعادل خود را حفظ کنید، اما از اتفاقات غیر منتظره ای که پیش خواهد آمد شگفت زده خواهید شد. به جای اینکه سعی کنید راه خود را از این مخصمصه بیرون بکشید، به حس ششم غریزی خود اطمینان کنید؛ چراکه این حس شما را به مسیر درستی هدایت می کند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

 امروز شما می خواهید در نظر افراد مافوقتان خود را خوب نشان بدهید، بنابراین ممکن است کارهایی بکنید که مدت ها است این کارها را انجام نمی دادید. اکنون هیچ چیز از چشمان منتقدانه شما پنهان نمی ماند، اما شما به خاطر جزئیاتی که نتوانسته اید مأموریت خود را به اتمام برسانید کاملاً در خود فرو رفته اید. اگرچه شاید این روش انتخاب خاص شما نباشد، ولی خوب است که کمی درد و رنج را تحمل کنید تا بعدها بتوانید سر موقع کارهای خود را تمام کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

 منطق به شما حکم می کند که از چیزهای بسیار ساده لذت ببرید و به آنها راضی باشید، اما ماه در نشانه تان شما را وسوسه می کند که زمانی که دیگران در حال تفریح کردن هستند شما به دنبال کسب مال و ثروت باشید. شما اکنون قصد میان بر زدن ندارید و مطمئناً دلتان هم نمی خواهد افراد دیگر به شما بگویند که چه کاری باید انجام بدهید استقلال طلبی شدید شما از هر مانعی که سد راهتان است پیشی می گیرد. در حال حاضر دلیلی برای تگران شدن وجود ندارد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

 دیگران ممکن است امروز شما را سرسخت و جنجالی ببینند، اما شما فقط اوقات خوبی خواهید داشت. اگر حرفی زدید که شخص حساسی از آن حرف ناراحت شد و رنجید شما کمک زیادی نمی توانید به او بکنید. قصد شما این است که باهوش باشید و نمی خواهید خوب فکر کنید. شما حدود خود را رعایت نمی کنید و اینکه فقط نظرات خود را به کرسی می نشانید. با این وجود، احترام گذاشتن به احساسات دیگران می تواند یک ایده زیرکانه باشد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 2 آذر 1394

- فال روزانه در روز 2 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز یک روز خیلی خیلی پر مشغله خواهد بود!! چنانکه حتی انجام دادن کارهای معمولی روزانه به صورت معضلی پیچیده در خواهد آمد. شاید شما به فکر ساده تر کرده کارهای خود هستید، ولی باید بدانید با کمتر کردن فعالیت هایتان وضعتان فرقی نمی کند! به جای اینکه به خاطر کارهایی که نمی توانید تمام شان کنید عصبانی شوید، نفسی تازه کرده، آرامش داشته باشید و سعی کنید به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهید.

فال روز دوشنبه 2 آذر 1394

فال روز دوشنبه 2 آذر 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 19
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف