نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395
فال روزانه ، فال روزانه 2 اردیبهشت 95
برای آگاه شدن از اتفاقات جالب و جذاب پیش روی خود در روز پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز یادآوری یکی از خاطرات مربوط به گذشته ممکن است برای شما تبدیل به موضوعی جالب شود، چراکه نگاه شما امروز متفاوت تر از قبل شده است. شاید دلیلش این باشد که شما امروز رویاها و خاطرات خود را با رنگهای روشن تر رنگ آمیزی می کنید!! البته حالا پیدا کردن واقعیت به آن آسانی که فکر می کردید نیست، پس درخلال این رویاهای رنگارنگ به دنبال یافتن داستان واقعی باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست، زیرا آنها می خواهند شما را از سرشان باز کنند! الان می توانیم بهتان توصیه کنیم که کاری را که فکر می کنید مهم تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل کردن و برنامه ریزی کردن باقی نمانده است. پس از تفریح کردن دست بردارید و همین الان اقدام کنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ کرده و در عین حال کارهایتان را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین خرداد ماه

شاید شما امروز نتوانید خواب ناراحت کننده ای که دیشب دیده اید را به یاد بیاورید. اما به راحتی در مورد خود قضاوت کرده و خودتان را  دست کم می گیرید. این حس ریشه در دوران کودکی شما دارد، زمانی که یکی از والدینتان، معلمتان یا یکی از دوستانتان به شما حرفی زده است که دلتان نمی خواسته آن را بشنوید. قبول داشتن خود به معنای این است که نقص های خود را بشناسیم ولی به آنها فکر نکنیم. یک بار که این کار را بکنید شک و بدبینی تان برطرف شده و اعتماد به نفستان نیز بیشتر می شود.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین تیر ماه

 تمام کردن کارهای نیمه کاره قبلی تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود یک لیست از کارهای ناتمامتان تهیه کنید و آنها رابر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین مرداد ماه

اگر شما بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرید، ناراحت و آشفته می شوید. اینکه دیگران ازتان چه انتظاراتی دارند اهمیتی ندارد، چرا که شما می توانید بیشتر از انتظارات آنها کار کنید. اما اگر به محدودیت های خود آگاه نباشید، آنوقت مشکلات سر برمی آورند. به خاطر چیزهایی که نمی توانید تغییرشان بدهید اعتراض نکنید و غر نزنید، برای اینکه این کار اوضاع را بدتر می کند. درعوض به دیگران اجازه بدهید که بدانند چه کارهایی انجام می دهید و سپس بهترین کاری را که می توانید انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین شهریور ماه

بازگشت ماه به نشان آتشین شما احتمالا باعث می شود احساس بسیار خوبی داشته باشید مخصوصا  اگر در حال ترقی در زمینه های دشواری هستید. احساسات تان امروز سد راه تان نمی شوند بلکه شاید به شما کمک کنند تا مسیر خوشبختی را پیدا کنید. اما حتی اگر عواطف تان نقش مهمی در اتفاقاتی که امروز برایتان می افتد دارند نیازی به  بیش از حد احساساتی شدن  نیست. به درون تان توجه کنید اما خود را زیاد درگیر نکنید بجز مواقعی که اتفاقی می افتد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین مهر ماه

شما امروز غرق در خیال و رویا شده اید و موقعی به مشکل برمی خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می توانید با فکر کردن در مورد زندگی ای که خودتان برگزیده اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای خودتان ترسیم کرده اید را تصور کنید، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنید. درحالیکه پله به پله در کارتان پیشرفت می کنید، بر روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین آبان ماه

 امروز شما می توانید بین روش بی تکلف خاص خودتان و شیوه مستقیم تر در ابراز کردن احساسات تعادل برقرار کنید. دانستن اینکه دیگران در پشت این شوخ طبعی و بذله گویی شما چه چیزی را می بینند، موضوع خیلی مهمی است. بنابراین به بذله گویی خود ادامه بدهید تا این گفتگو بیشتر طول بکشد. با خود آنها به فضای احساسیشان وارد شوید و بعد ببینید که چه احساسی دارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین آذر ماه

 امروز روز متفاوتی برای شما می باشد، پس هر پروژه ای که رویش کار می کرده اید  را تمام کنید تا برای دریافت پروژه های جدید آماده باشید. جرقه های شروع کار قبلاً روشن شده اند، اما سعی نکنید به منظور روشن نگهداشتن آتش آنها را کنترل کنید. بهترین حرکت برای شما اکنون این است که به سمت برنامه های کاری شخصی تان رفته و تا جایی که امکان دارد سریع حرکت کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین دی ماه

 برای شما آشکار کردن آنچه که در قلبتان است همیشه کار آسانی نیست، اما امروز ممکن است ریسک کرده و این کار را انجام بدهید. امکان دارد نتیجه آن چیزی که شما انتظار دارید نباشد. اگرچه این رک گویی شما ممکن است افراد دیگر را بترساند. صحبت کردن بیش از اندازه باعث می شود مسائلی را که نمی خواهید دیگران بدانند افشا کنید. فراموش نکنید که لازم نیست هر چیزی را که در ذهنتان می گذرد با دیگران در میان بگذارید. قبل از اینکه این کار را انجام دهید به عکس العمل اطرافیانتان هم فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین بهمن ماه

 اگر امروز کسی  داستان طولانی ای را برای شما تعریف کرده، احتمالا ً به آنچه شنیده اید اعتقاد دارید اما این الزاماً به معنی گول خوردن نیست.بلکه شما می خواهید حرف کسی را اجمالاً درست فرض کنید. موافق بودن با ایده ی دیگران می تواند جرقه ای را در زندگی خودتان ایجاد کند.اما تحلیل زیاد، این روند را قبل از اینکه در مرحله ی اولیه است متوقف می کند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 2 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 2 اردیبهشت 1395 برای متولدین اسفند ماه

 امروز شما برای اینکه بتوانید به آرزویتان که همان سودمند بودن است برسید بیش از حد پریشان شده اید. اما به یاد داشته باشید که موفقیت گونه های متفاوتی دارد. چون که ماه در دوازدهمین خانه اسرار شما قرار دارد، شاید شما نتوانید هرچه را که دیگران می توانند بینند انجام دهید. زمانی که شما به احتمالاتی که هیچ وقت به حقیقت نمی پیوندند فکر می کنید، می توانید از تمرینات ورزشی فکری بهره بگیرید. هر فکر جدید را، حتی اگر غیر واقعی به نظر رسید رد نکنید. شما بعداً می توانید افکار غیر ضروری را از بقیه جدا کنید.

فال روز پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395

فال روز پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 5 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف