نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 2 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 2 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را متناسب با ماه تولدتان بخوانید.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما در خانه یا شاید هم با افراد خانوده تان مشکلی پیدا می کنید که نمی توانید دقیقاً منشا آنرا مشخص کنید. شاید یک نفر کینه شما را به دل گرفته باشد و عصبانیت غیر قابل پیش بینی این فرد روز خوب و زیبای شما را تبدیل به روز پر از مشکل و ناراحتی می کند. خوشبختانه با صحبت کردن در مورد این مشکلات می توانید آنها را برطف کرده، بنابراین نگرش های منفی نیز خیلی سریع ناپدیدی می شوند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

برای شما سخت است که بفهمید منبع الهامات شما کجاست، مثل این است که در فصل تازه ای از زندگی تان باد تازه و خوشی می وزد. اندیشه های شما ممکن است باعث بروز چیزهای واقعا زیبایی شوند. به هر حال، او با زبان بیگانه ای سخن می گوید؛ و برای شما فرصتی برای رقابت ایجاد می کند تا از اصول و موارد اساسی استفاده کنید. اصلا مهم نیست که چقدر عجیب و غریب به نظر می رسد، ایده هایی را در دست انجام بگیرید که بدانید بازده آن به سمت شما خواهد آمد و در آن حوزه عمل کنید تا بتوانید چیز تازه ای خلق کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز دغدغه زیادی ندارید، اما نمی توانید به راحتی در مورد نگرانی های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد نمی خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. با این حال شما اطلاعات ارزشمندی دارید که باید گفته شوند. فراموش نکنید حرفی که شما می خواهید بزنید نمی تواند ایجاد آشوب و ناآرامی کند، بلکه روش بیان شما ممکن است تاثیر نامناسبی برجا بگذارد. بدون اینکه از کسی خجالت بکشید بدون داشتن هیچ نوع چشم داشتی از احساسات خود حرف بزنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

بیان افکارتان به دیگران در وهله اول ایده خوبی به نظر می رسد، اما وقتی که ظاهر می شود می بینید بسیار مشکل تر از آن است که فکرش را می کردید. شاید اگر به همکاران تان بگویید که چقدر عالی کار می کنند و اینکه چقدر از کار کردن با آنها لذت می برید راحت تر باشد. هیچ راه حل دیگری رضایت بخش نیست، اما هنوز شما مدام در پی پیدا کردن راه های جایگزین هستید. اگر کارکردن را تا فردا به تاخیر بیندازید، می توانید کمی از این فشار را از خود دور کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

  افکار جدیدی برای پول درآوردن امروز در سر شما بوجود آمده است، اما مشکل است که اینها را بخواهید به عمل در آورید. به جای اینکه روی کارهای سختی که مفهوم پیچیده ای هم دارند تمرکز کنید، می توانید به آسانی ایده های زیرکانه خود را به اجرا در آورید. با این کار، کنترل بیشتری بر روی آنها خواهید داشت. انظباط فردی ممکن است در دنیا متفاوت باشد، پس تصمیم تان را بگیرید و روی رفتاری که باعث رسیدن شما به اهداف جهانی تان می شود تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز اگر احساسات تان را با واقعیت تطبیق ندهید، زیاد احساس خوبی نخواهید داشت! شما اغلب فقط تا اندازه ای احساسات و علایقتان را مجزا می کنید که از ناراحتی و نارضایتی اجتناب کنید. باوجود این امروز آرزوهای برآروده نشده تان سربرآورده اند و شما نمی توانید آنها را زیر قالیچه پنهان کنید!! حتی اگر حقیقت طوری نیست که شما دلتان بخواهد، ولی آن را از خودتان پنهان نکنید!

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

 با وجود اینکه شما سخت تر از همیشه کار می کنید، ولی پیشرفتی نمی کنید. اما زیاد نگران این موضوع نباشید، برای اینکه اگر شما زود تسلیم نشوید اوضاع عوض شده و به نفع شما می شود. همان طوری که دست کشیدن از تلاش و کوشش مطمئناً شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد، نگرش های مثبت شما نیز می تواند همه چیز را تغییر دهد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

 امروز شما واقعاً خلاق و هوشمند هستید، اما اگر در مقابل دیدگاه های عالی تر مقاومت کنید مشکل ایجاد خواهد شد. شما به خصوص مواقعی که فکر می کنید خطرهای زیادی تهدیدتان می کند، حسابی گیج و آشفته می شوید. باوجود اینکه شما بر روی جزئیات بیشتر تمرکز می کنید، ولی اینها جزئیاتی شبیه به هم هستند که باعث شکست خوردن تان می شوند. برعکس شما باید ایده های بزرگ داشته و خطر کردن را بپذیرید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز یکی از دوستان و یا همکاران تان می تواند نقش یک  کاتالیزور شگفت انگیز را برای شما بازی کند و بگوید که  شما تقریبا هیچ کاری نمی توانید برای سرو سامان دادن به افکارتان انجام دهید. اما ممکن است  که  تلاش کنید تا به سلامت از یک فرصت شغلی مناسب به نفع خودتان استفاده کنید، فکر می کنید که باید بسرعت قدم در راهی متفاوت بگذارید بنابراین باید از حرف و حدیث دیگران چشم بپوشید. شما بهتر از همه از نقاط قوت و ضعف خود آگاه هستید پس نیازی نیست که تصمیمات خود را برای دیگران توجیه کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز می توانید از شر غم و غصه ای که شما را مشغول به خود کرده بود، خلاص شوید، مخصوصا اگر بتوانید رنجش و یا ناراحتی که در زیر خاکستر خود را پنهان کرده است را برطرف کنید.اما هنوز شما ممکن است درباره احساسات خود نگران باشید، به خاطر اینکه نمی توانید همه آنها در گفتگوی خود با اطرافیان تان بازگو کنید. به جای اینکه نگران این باشید که کدام نیازهایتان را باید بازگو کنید، قبول کنید که هر چیزی که شما باید ابراز کنید زمانی نتیجه خواهد داد که فرصت آن پیش بیاید. شما بیش از آن که فکرش را بکنید وقت دارید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما امروز فوق العاده با احتیاط و بادقت شده اید، چرا که کیوان محافظه کار حسابی بهتان کمک می کند! شما امروز علاقه مند - و حتی مشتاقید!- که به گذشته خود پشت کرده و از زمان حال لذت ببرید، اما نمی توانید زیاد خود جوش باشید. عجیب اینکه اگر بخشی از روز را فقط مخصوص استراحت کردن خالی نگه دارید، توانایی هایتان نیز افزایش پیدا می کند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 2 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 2 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

شاید شما دوست داشته باشید که فعالیتهایتان کاهش پیدا کند و آسایش بیشتری داشته باشید، اما برای داشتن روزی آرام و همراه با استراحت باید مدتی صبر کنید. همچنانکه شما در مورد آینده تان برنامه ریزی می کنید تمام احتمالات ممکنی که شما می بینید می تواند شما را تحریک کند، برای اینکه شما راحت تر هستید که با استفاده از یک روش ملموس به تنهایی عمل کنید. صحبت کردن در مورد ترسهایتان می تواند یاریتان کند اما کم کردن نگرانی هایتان به وسیله ورزش بدنی سالم نیز می تواند برایتان سودمند باشد.

فال روز جمعه 2 بهمن 1394

فال روز جمعه 2 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف