نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 2 شهریور 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز سه شنبه 2 شهریور 95 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز دوست دارید که به دیگران کمک کنید، اما ممکن است توانایی تأثیر گذاری لازم را نداشته باشید. شما به نقطه ای می رسید که خودتان رامدام در حال کمک کردن خواهید دید و آرزو می کنید که ای کاش قادر بودید از آن موقعیت خارج شوید. ولی خودتان را در موقعیتی قرار داده اید که دیگر امکانی برای عقب نشینی وجود ندارد. پس به پیش بروید و به کارتان ادامه دهید. این دوران آنقدرها هم که شما فکر می کنید طول نخواهد کشید، ولی بعد از آن حس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز ماه کامل در نشانه حساس شما قرار گرفته است و شما مبهوت قدرت احساسات خود شده اید. احساسات شما مدام در حال تغییرند و افکارتان نیز از این سو به آن سو می روند و تلاش شما برای فکر نکردن فایده ای ندارد. شما نمی توانید نیازهای خود را نادیده بگیرید؛ فقط بهترین کای که در حال حاضر می توانید انجام دهید این است که بین خواسته هایی که از دیگران دارید و آروزهایتان تعادل و سازگاری ایجاد کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما در رابطه با کار کردن با دیگران مشتاق پیشرفت و تحول هستید با این حال یکی از دوست جدید یا همسرتان ممکن است پیشنهاد کند که اکنون زمانی برای هردونفرتان است که کاری به میل و روش خودتان انجام بدهید. این پیشنهاد را به عنوان عدم پذیرش تعبیر نکنید؛ این فقط بخشی از یک تغییر در یک رابطه طولانی مدت است. زمانیکه شما دوباره تمرکز و شخصیت خود را برقرار کنید برای کارتان مفید تر خواهد بود و می توانید تجارب خود را با یکدیگر تقسیم کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین تیر ماه

مشتاقانه به انتظار آینده نشستن برای شما خوشایند است. اما همچنانکه ماه پیشگام شما را تشویق می کند تا برای آینده خود خیال پردازی کنید و در رویا بسر ببرید، ممکن است با بی تابی دست و پنجه نرم کنید تا آنجا که دیگر تاب انتظار نداشته باشید. خوشبختانه، پیش بینی شما قبل از اینکه روز به پایان برسد محقق خواهد شد، پس تلاش کنید تا از هر لحظه و هر دقیقه خود لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین مرداد ماه

حتی با وجود کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما امروز روز نسبتا آرامی است. زمانیکه ماه برج و نشان حساس شما را ملاقات می کند اگر بتوانید انرژی مثبتی از آن بگیرید برای تان خیلی مفید و سودمند خواهد بود. این یک حادثه غیرمترقبه نیست که وظایف شما را به تاخیر بیندازد به خاطر اینکه شما قادرید که اکنون گام های بلندی بردارید. تا جاییکه می توانید به خودتان خوش بگذرانید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین شهریور ماه

با وجود احساس سستی و رخوتی که امروز در شما وجود دارد، می توانید برای کارهای امروزتان خیلی خوب برنامه ریزی کرده و آنها را فهرست بندی کنید. اگرچه این کار محتمالاً زمان زیادی را می طلبد که این زمان صرف تأمل کردن در چگونگی انجام این امور می شود، ولی این کارها شما را مشغول خواهد کرد و شما را با مسئولیتهایی مواجه خواهد کرد که یکی پس از دیگری از راه می رسند. متأسفانه بعد از اینکه این سر و صداها خوابید، شما باز هم باید باید با پرسشهای بدون پاسختان روبرو شوید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین مهر ماه

با ظاهرسازی های ناراحت کننده احساسی از موضوع اصلی دور نشوید، برای اینکه این جور حرکات و رفتارها قابل تحمل نیستند. شما دوستانی دارید که می توانید رویشان حساب کنید و امروز هم آنها به کمکتان می آیند. اما هیچ وقت از روی ظاهر دیگران قضاوت نکنید. شاید شما هیچ چیزی را راحت به دست نیاورده باشید، ولی در این که کسانی از شما حمایت می کنند شکی وجود ندارد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین آبان ماه

 شما دوست دارید کاری را به روش خودتان انجام دهید، اما لازم است که یکی از همکاران هم به کمک شما بیاید. برای اینکه شما در بعضی از زمینه ها مهارت ندارید و این شخص از این توانایی ها برخوردار است و می تواند کمکتان کند. یا شاید شما می خواهید اقدام به کاری شراکتی بکنید و به فردی نیاز دارید که با شما همراهی کند. هر کدام از این کارها را بخواهید انجام دهید باید حواستان را جمع کنید، چرا که فرد دیگر بیشتر از شما تلاش نخواهد کرد و یا بیشتر از شما سرمایه گذاری نخواهد کرد و ممکن است نتایج حاصل باعث رضایت شما نشود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین آذر ماه

 ممکن است شما مجبور شوید با فردی روی پروژه ای کار کنید و اگر شما با این فرد مخالف هستید، به دنبال زمینه های مشترک بودن برای شما بیشتر از آن چیزی که خودتان می دانید خطرساز است. باید رسیدن به چیزهایی که دوست دارید را فراموش کنید. امروز که ماه در خانه همکاری و تعاون قرار گرفته است باید خودخواهی را فراموش کنید. در این روزها چیره شدن بر سرسختی هایتان یک امر بدیهی است و مهم ترین کاری است که باید انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین دی ماه

امروز باید چشمتان به روی حقایق باز باشد و اگر اینگونه شد می فهمید که حقایق آنقدر که فکر می کردید بد نیستند. حالا فرصت این را دارید که جهان را آنگونه که هست ببینید، نه آنگونه که دوست دارید باشد. وقتی که رویاهایتان از حقیقت فاصله می گیرند، پس مجبور می شوید تمام جزئیات را بفهمید تا بتوانید تصمیمی منطقی بگیرید. در عین حال که به قدم بعدی خود فکر می کنید به مسائل جزئی و پیش پا افتاده هم دقت کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین بهمن ماه

 اگرچه شما امروز احساس شکست ناپذیر بودن می کنید، ولی در واقع اینگونه نیستید. بهرام ستاره بخت شما به نفع شما فعالیت می کند، اما اطمینان بیش از حد شما به خودتان باعث می شود که کارهایتان را سمبل کنید. اطمینان پیدا کیند که کارهای شخصی تان را انجام داده اید و به جزئیات نپردازید، حتی اگر مطمئن هستید که با این روش شانسی برای موفق شدن دارید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 2 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 2 شهریور 1395 برای متولدین اسفند ماه

 اگر چیز جدیدی به ذهنتان می رسد خیلی زود در طول روز آنها را ابراز کنید. اگرچه افکار شما رشد پیدا می کنند، شما بیشتر از فشار آوردن نیاز به برقراری ارتباط با آنها دارید. اگر شما مدت زمان زیادی منتظر بمانید فرصت رسیدن به خیلی از چیزها را خواهید داشت. اگر شما رک باشید و فکر بازی نیز داشته باشید می توانید به بهترین نتایج نائل شوید. اطرفیان شما از صداقتتان قدردانی خواهند کرد، حتی اگر بهشان زیان رسانده باشد.

فال روز سه شنبه 2 شهریور 1395

فال روز سه شنبه 2 شهریور 1395
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف