نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 20 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز سه شنبه 20 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 امروز احتمالاً شما منظور دیگران را اشتباه متوجه خواهید شد و مسائل خیلی بی اهمیت را جدی خواهید گرفت. شاید دلیل این مشکلتان این باشد که دیدگاه های شما از مسیر اصلی منحرف شده اند و شما نمی توانید میزان اهمیت چیزهایی که یاد گرفته اید را بسنجید. پس بهتر است قبل از اینکه نسبت به چیزهایی که دیده اید واکنش نشان دهید یک یا دو روز صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز ممکن است کسی فکر کند که شما شخص بسیار پرنفوذی هستید، حتی اگر خودتان اصلاً اینگونه فکر نکنید. متأسفانه امروز برای شما سخت است که شاهد  این باشید که دیگران در موردتان نظر می دهند. هدفهای خود را با دقت به کار ببندید، برای اینکه در حالیکه بیشتر از آن چیزی که از شما انتظار می رود پایداری نشان می دهید، می توانید به راحتی واکنشی نامعقول نشان دهید. اکنون دوستان و همکارانتان می خواهند به شما کمک کنند، اما نه در صورتی که شما برای قبول کردن کمک آنها خیلی سخت گیر و ایرادگیر باشید. چند نفش عمیق بکشید و هنر سازش کردن با دیگران را تمرین کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما معمولاً فرد راز نگه داری هستید، اما حالا در شرایط اضطراری و خاصی قرار گرفته اید که می تواند منشأ مشکلات شود. شما می خواهید چیزهایی که می دانید را به یک نفر بگویید، چرا که اعتقاد دارید این حرف ها بهش کمک می کند. اما اگر شما بند را آب بدهید برخلاف قول خود عمل کرده اید. متاسفانه شما چه این راز فاش کنید و چه فاش نکنید باز هم در شرایط برزخی قرار می گیرید. بنابراین تصمیم نهایی خود را تا صبح چهارشنبه که ماه وارد نشانه تان می شود به تعویق بیندازید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

انرژی شما اکنون در سطح بالایی قرار دارد و بسیار مهم است که در رابطه با این انرژی و زنده دلی تازه یافته خود مثبت بیندیشید. برنامه ریزی برای هفته های آینده بسیار مهم است چرا که مریخ تا 22 آوریل در نشان شما خواهد ماند. و این زمانی است که برنامه تمرینی رقابتی شما میتواند به عمیقا کیفیت زندگی شما را افزایش دهد. برای بهبود سلامت خود صبر نکنید ؛ زمان آن همین اکنون است!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما قادر هستید که بدون اینکه از دیگران تاثیر منفی بگیرید یک تغییر اساسی و بزرگ را در زندگی تان ایجاد کنید. ابراز وجود به شما اجازه می دهد که استعدادهای درونی خود را بشناسید و و آنچه از احساسات تان که مجال می یابند که بیان شوند را با دیگران تقسیم کنید و این مهم نیست که چقدرکار پیچیده و دشواری است. با این وجود، شما مایل به این نیستید که روز تعطیل خود را با یک روز کاری معامله کنید. آنچه را اکنون واقعا ضروری است انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد روش تعطیلی خود را بهم بزنید. برنامه ریزی و فکر کردن به آنچه که می خواهید انجام دهید بهتر از این است که کاری را بدون اینکه به عواقب آن فکر کنید شروع کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیتهایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حدقال کاری را که می توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

معمولاً مشکلات خانوادگی باعث ناراحتی شما می شوند، ولی امروز شما می تواند با این مسئله کنار بیایید؛ چرا که احساس می کنید می توانید در مورد آنچه که در ذهنتان می گذرد صحبت کنید و دیگران هم به حرف شما گوش می دهند. وقتی که یک گفتگوی آرام و منطقی می تواند مؤثر واقع شود و همین طور اسباب ناراحتی شما را فراهم نمی کند، دیگر لازم نیست با حرص و جوش خوردن انرژی تان را هدر بدهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

 امروز بدن شما آدرنالین زیادی از خود ترشح می کند، با این حال شما احساس سبکی می کنید. اگرچه اکنون وقتی که از شما درخواستی می شود سطح توانایی هایتان به طرز معجزه آسایی بالا می رود، ولی شما باز هم خودتان را خسته می کنید. به جای اینکه به هر خواسته ای که ازتان می شود پاسخ مثبت بدهید، بهتر است زمانی زیادی را در خانه تان بگذرانید. اگر می خواهید برای مهمانی رفتن از خانه خارج شوید، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی استراحت کرده اید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

 اگر شما فکر کنید که اشخاص دیگر می خواهند به شما زور بگویند، شاید نتوانید امروز خیلی صبور باشید. حتی اگر شما نمی دانید که دیگران تا الان چگونه بوده اند، باز هم شما می توانید تفاوت بین واقعیت و دروغ را تشخیص بدهید. به صدای درونتان پاسخ مثبت بدهید؛ مادامی که شما در لحظه حال زندگی می کنید این صدا شما را اشتباه هدایت نخواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

امروز رویاها و خیالات شما آنقدر نزدیک و قابل لمس به نظر می رسند که شما می توانید آنها را لمس کنید و آنقدر واقعی هستند که نمی توانید بین آنها با آنچه در واقعیت اتفاق می افتد تمایز قائل شوید. امروز اعتماد کردن به حس ششم از تکیه کردن بر واقعیت برای شما مهم تر است، چرا که شما با نشانه های سمبلیک که در ذهنتان شکل می گیرند هماهنگ هستید. به جای اینکه به دنبال برنامه های منطقی بروید، فقط با توجه به حس خود کار کنید. بعدها که فکرتان منطقی تر شد به اندازه کافی وقت دارید که دنبال این برنامه ها بروید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 صحبت کردن در مورد نیازهایتان با افراد دیگر برای شما کار سختی است، برای اینکه شما می ترسید که مبادا آنها شما را درک نکنند. شاید شما فکر می کنید کسی که واقعاً دوستتان دارد باید قبل از اینکه شما شروع به حرف زدن کنید خودش بفهمد که شما چه نیازهایی دارید، اما لزوماً نباید انتظار چنین چیزی را داشت. اگر شما واقعاً می خواهید رضایتی کامل داشته باشید باید جرأت و شهامت به خرج داده و احساسات خود را بیان کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 20 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 20 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

زندگی احتمالا امروز گیج کننده به نظر برسد، اما این اوضاع آن قدر طولانی نخواهد بود تا بتواند کارهای شما را زیاد تحت تاثیر قرار دهد. در اواخر روز، به هر حال، ممکن است احساس کنید کمی گیج شده اید، حتی اگر شما فقط درباره آنچه که باید فردا انجام دهید فکر می کنید. اجازه ندهید فکرکردن به اینکه چقدر کار برای انجام دادن دارید شما را  از پا درآورد و پریشان شوید. نگرانی های شما بسیار بدتر از حقیقت است. فقط آن کاری را بکنید که می توانید و مطمئن باشید که در هفته آینده اوضاع آرام خواهد شد و به آرامش خواهید رسید.

فال روز سه شنبه 20 بهمن 1394

فال روز سه شنبه 20 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف