نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 20 دی 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز یکشنبه 20 دی ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 20 دی 1394
بازدید : 6,357 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز روابط اجتماعی شما قوی تر شده است و می توانید در مورد چیزهایی که تا بحال ازشان فرار می کردید صحبت کنید. در حالی که در نظر دارید با فردی که قبلاً به شما اعتماد کرده تبادل نظر کنید ولی چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. دیگر لازم نیست که کار دیگری انجام دهید.گفتن حقیقت به اندازه کافی خوب است و همه چیز را درست خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

اکنون برایتان سخت است که تصویر روشنی از اهدافتان در ذهن تجسم کنید، برای اینکه خیلی به اطرافیانتان وابسته شده اید. اگر توجه شما از کارهای خودتان به طرف شخص دیگری معطوف شده است، قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرید حواستان را خیلی جمع کنید. شما به هیچ وجه قصد ندارید که چیزی را تغییر دهید، فقط این روزها باید از اهمیت روابطتتان آگاه شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز دو راه مختلف پیش روی شما قرار گرفته است یکی از آنها به شما می گوید که مثل یک آدم خجالتی خودتان را قایم کنید تا هیچ کس نتواند شما را ببیند. این کار به شما فرصتی می دهد که بهتر خودتان را بشناسید و به چیزهایی که برای شما ارزمشندند بیشتر توجه کنید. راه دیگر شما را وسوسه می کند که یک کار خیلی عجیب انجام بدهید و شما را وادار می کند که صادق باشید. مهم نیست که کدام را انتخاب کنید در هر راهی که قرار بگیرید شما باید یاد بگیرید سازش و توافق را پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز از کمک های خانواده تان نسبت به خود شگفت زده خواهید شد، چراکه اصلاً انتظار چنین حمایت هایی را نداشتید. اما آنها با روش های عجیب خود از شما حمایت می کنند که شما اصلاً توقع چنین رفتارهایی را از آنها ندارید. باوجود این اصرار و لجبازی را کنار بگذارید و به دوستان و حامیان خود اجازه بدهید هرطور که دلشان می خواهد رفتار کنند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز تصویر روشنی از خواسته های خود دارید ولی با وجود اینکه ماه در نشانه شما قرار می گیرد، الزاماً کار درستی نیست که آرزوهای خود را به زبان بیاورید. مشکل اصلی این است که یکی از اطرافیانتان در حالی که حتی در بهترین شرایط با شما خوب همکاری نمی کند، در خوشی هایتان هم شرکت نمی کند. بعضی از روزها بهتر است که احساسهایتان را مخفی نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما امروز سعی می کنید که شکست های خود را جبران کنید، اما مشکل واقعی مربوط به اتفاقاتی که در زمان حال رخ داده نیست. عقده های روحی مربوط به گذشته می تواند کاملاً مانع به وجود آمدن جریان های عاطفی در زندگی تان شود. پس همین حالا افکار و رویاهای قدیمی را به زمان حال آورده و بهشان فکر کنید. آیا می خواهید به خاطر مشکلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دریغ کنید؟

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امروز وقتی وارد بحثی می شوید که همیشه مثل طاعون ازش فراری بودید خودتان هم شگفت زده خواهید شد. شاید شما دوست دارید بحثی راجع به سیاست و یا راجع به ارتباط بین مذهب و حکومت را آغاز کنید. اگر بحث بالا گرفت، فقط به خاطر اینکه یک بار مورد بی اعتنایی قرار گرفتید عقب نشینی نکنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین آبان ماه

 ممکن است امروز در حالی که نشسته اید و برای آینده تان برنامه ریزی می کنید به نظر برسد که دچار گوشه گیری و انزوا شده اید. کاری را انجام دهید که که شما را کمک کند که به ذات خود برسید، مانند دعا کردن، قدم زدن در طبیعت یا گوش کردن به یک موسیقی الهام بخش. اما برای اینکه به دیگران توضیح دهید که مشغول چه کاری هستید از راه خود خارج نشوید. این توصیه ای برای رسیدن به موفقیت نیست، بلکه درباره پرورش روح است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین آذر ماه

ملاقات ماه با نشانه شما بهتان قدرت می دهد بدون این که در قبال کارتان انتظاری داشته باشید، احساسات خود را ابراز کنید. اما بازخوردی که امروز دریافت می کنید اصلا برایتان مفید واقع نخواهد شد؛ چراکه به دلیل بسته شدن ارتباط بهرام و نپتون افراد دیگر اصلا درک روشنی از شما ندارند. به خودتان اعتماد کنید و برای احساسات خود بیشتر از احساسات افراد دیگر اهمیت قائل بشوید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین دی ماه

معمولاً شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم گیری می کنید، اما حالا در هر تصمیمی که می گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه کرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممکن است در کارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نکنید که به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و کاری را که صحیح است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین بهمن ماه

فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می دهید فکر می کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روشهای شخصیتان را امتحان کنید تا محرکهایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به مقصود خود خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 20 دی 1394

- فال روزانه در روز 20 دی 1394 برای متولدین اسفند ماه

 باوجود اینکه شما هنوز در حال رقابت کردن هستید و با سرعت به جلو پیشروی می کنید، در پیرامون شما همه چیز روال آرامی را طی می کند، و این موضوع کمی شما را عصبانی می کند. این سخن به این معنی نیست که شما نمی توانید از یک محیط آرام لذت ببرید؛ بلکه به معنی این است که شما دوست دارید با کسانی که روابط متقابل دارید روزتان را سپری کنید. اگر احساس می کنید که نیاز به تحرک و هیجان دارید پس این کار را بکنید، اما در عین حال باید از آرامش و سکون نیز لذت ببرید.

فال روز یکشنبه 20 دی 1394

فال روز یکشنبه 20 دی 1394
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف