نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 21 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع جذاب و مهم پیش روی خودتون می تونید فال روزانه پنج شنبه 21 آبان 1394 رو بخونید و از تطبیق اون با واقعیت رخ داده لذت ببرید. فال روزانه سایت نمناک رو از دست ندین.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1394
بازدید : 7,061 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز به خودتان اطمینان کامل دارید، اما احساسات تان هنوز ممکن است بین شما و آنچه نیاز دارید اتفاق بیفتد فاصله بیندازد. اگر کاری کنید که ذهنتان منحرف شود، مشاهدات و نظریات دقیق و زیرکانه تان و توانایی هایتان تبدیل به تنبلی غیر معقول خواهد شد. البته لازم نیست که خیلی کار کنید؛ فقط راهی را بیابید که به مدد آن تغییرات کوچکی را در فعالیت های روزانه تان ایجاد کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 اگرچه شما اکنون توانایی تأثیر گذاشتن بر دیگران را دارید، به خصوص در موقعیت های حرفه ای، ولی شما باید درمورد اینکه چگونه از این توانایی استفاده کنید دقت کافی داشته باشید. شما کمکی غیر منتظره از همکارانتان دریافت می کنید که این کمک شما را به فکر فرو می برد. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید از موقعیتی که در آن هستید عقب نشینی نکنید، فقط نسبت به آن چیزی که واقعاً احساس می کنید خونسردتر باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

  امروز تخیلاتتان می تواند شما را به سفری زیبا ببرد، اما شما زیاد دوست ندارید که از آن سفر بازگردید. لذتی که شما خواهان آن هستید به واسطه دسترسی به این رویاها به وجود می آید. بالا و پایین پریدن با شادی در درونتان حتی اگر به کوتاهی یک لحظه باشد به ظاهر پاداشی کافی به نظر می رسد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 گاهی اوقات شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید، برای اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه کارتان اهمیت می دهید. با وجود این حالا کمی تغییر کرده اید. شما می خواهید کارهای زیادی انجام دهید -- و برای انجام دادن این کارها توانایی کافی نیز دارید-- اما شما به کیفیت کارتان زیاد اهمیت نمی دهید و می توانید در جلوی دیگران هم این کارها را انجام دهید. قبل از اینکه تصمیمی بگیرید در موردش خوب فکر کنید، برای اینکه جلب توجه کردن و مورد توجه دیگران قرار گرفتن کاملاً شما را راضی نخواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز روز رضایت بخشی نخواهد بود، چرا که شما فکر می کنید زندگی دیگران از شما بهتر است. شما از تصویری که در ذهن خود مجسم کرده بودید دور افتاده اید و نمی توانید به تکامل برسید. اگر شما نتوانید به خاطر داشته های خود شکرگزار باشید، مطمئناً ناامید خواهید شد. یادتان باشد که آشفته شدن ذهنتان برای اینکه بفهمید باید دیدتان را مثبت کنید کفایت می کند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز حوادث عجیبی برایتان اتفاق می افتد، برای اینکه قدرت تخیل شما خیلی قوی است و می تواند به واقعیت هم نزدیک شود. اما رویای شما لزوماً داشتن یک عالم طلا و داشتن رنگین کمان نیست. حتی در این روزهای روشن تابستانی شما به سمت مسائل حاشیه ای می روید. به جای شکایت کردن به خاطر انجام دادن کارهایتان، به خاطر توانایی هایی که خدا بهتان اعطا کرده سپاسگزار باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 مواظب باشید خوشبینی دوباره کشف شده تان شما را به زانو در نیاورد. شما احساس خوبی نسبت به زندگی خود دارید و به کارهایی که انجام می دهید اطیمنان کامل دارید. اما دیگران سعی دارند دلیل این خوشبینی شما را بفهمند. شور و هیجان خود را متعادل کنید و اطلاعات خود را راجع به دوستانتان بیشترکنید. ملایم تر کردن جوش و خروش خود جوی مناسب برای دوستی های متعادل ایجاد می کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 در حال حاضر شما نسبت به برنامه های جدیدتان احساس بهتری دارید، اما اهمیت ندارد که چقدر موفق بوده اید، در ذهن شما موضوعی وجود دارد که هنوز شما را ناراحت می کند. امروز شما باید فعالیتهای خود را محدود بکنید، به خصوص اگر نمی توانید از فکر کردن به گذشته آزاد شوید. به جای اینکه از گذشته خود فرار کنید، به بررسی کردن آن بپردازید. یک بار که ما بتوانید در تاریکی ضمیر ناخودآگاه خود راهتان را پیدا کنید، بنابراین بیشتر از منفی بافی دوری خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز شما آماده تفریح هستید و برای تان سخت است که در این امر زیاده روی نکنید؛ چرا که  فکر می کنید که دیگر زمانی مانند الان برای تفریح و خوشی بدست نمی آورید. اما به آن راحتی هم که فکر می کنید رضایت شما حاصل نمی شود. ممکن است در طول روز شرایط تغییر و حواس شما را از پرداختن به برنامه هایتان پرت کنند. با این وجود اگر بتوانید خود را کنترل کنید خوشحالتر خواهید بود؛ پس به خودتان قول دهید تا در فرصتی که تغییر شرایط برای تان بوجود آورده تا جایی که می توانید در اوج پرواز کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز یک روز خیلی خیلی پر مشغله خواهد بود!! چنانکه حتی انجام دادن کارهای معمولی روزانه به صورت معضلی پیچیده در خواهد آمد. شاید شما به فکر ساده تر کرده کارهای خود هستید، ولی باید بدانید با کمتر کردن فعالیت هایتان وضعتان فرقی نمی کند! به جای اینکه به خاطر کارهایی که نمی توانید تمام شان کنید عصبانی شوید، نفسی تازه کرده، آرامش داشته باشید و سعی کنید به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

گره خوردن به یک عمل تکراری و یکسان شما را عصبی می کند، اما امروز شما آنقدر هوشیار هستید که بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است. اگرنخواهید دیگران شما را به عنوان کسی ببینند که از حرفش برمی گردد، الان زمان خوبی است که احساسات خود را پنهان کرده و فقط کارتان را بکنید. فعلا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید؛ اما نگران نباشید، شما همیشه می توانید درباره احساسات و افکار درونی تان صحبت کنید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 آبان 1394

- فال روزانه در روز 21 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز زندگی شما پیچیده تر شده است و وقتی در یک چنین شرایطی دیگران از شما درخواست می کنند شما نمی توانید بهشان جواب منفی بدهید. شاید شما نمی خواهید آنها ناامید شوند. شاید شما فکر می کنید که اگر الان به آنها کمک کنید بعداً خواهید توانست به آنها تکیه کنید. به هر دلیلی که شما به آنها جواب مثبت دادید، درحالیکه بر اساس نیازهای خود، نه نیازهای یک نفر دیگر، تصمیم می گیرید، فرصت رویارویی با ترسهای خودتان را از دست ندهید.

فال روز پنج شنبه 21 آبان 1394

فال روز پنج شنبه 21 آبان 1394
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 13 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف